Vedení účetnictví Praha -  Jsme Vaším partnerem pro kompletní správu účetní agendy

D&D International, s.r.o. Vedení a zpracování účetnictví Praha 9

Vedení účetnictví Praha - Jsme Vaším partnerem pro kompletní správu účetní agendy

D&D International: Daňové přiznání a mzdové účetnictví zvládneme za vás

Nevíte si rady s účetnictvím? Děsí vás daňové přiznání? Se vším vám pomůže společnost D&D International s.r.o., která zajišťuje vedení účetnictví pro malé a střední podniky. Postaráme se o jednoduché i podvojné účetnictví, mzdové účetnictví, daňovou evidenci, DPH, personalistiku i daňové přiznání. Nechte účetní záležitosti své firmy na nás!

Pomůžeme vám s mzdovým účetnictvím i daňovým přiznáním

Mzdové účetnictví a vedení účetnictví Praha

Pokud hledáte firmu, která se vám postará o kompletní vedení účetnictví, obraťte se na D&D International. Zajistíme vedení účetnictví dle aktuálních zákonných norem, zpracování roční účetní závěrky a inventarizaci zůstatků nebo také evidenci a zpracování účetních dokladů. Poskytujeme odborné poradenství a můžeme vás zastupovat na úřadech.

Postaráme se rovněž o mzdové účetnictví vaší společnosti či personalistiku. Díky našim službám bude o vaše zaměstnance dokonale postaráno. Zpracujeme mzdy, zajistíme přihlašování a odhlašování zaměstnanců u příslušných úřadů nebo třeba přípravu měsíčních přehledů.

D&D International: mzdové účetnictví a další služby


Daňové přiznání bez starostí

Daňové přiznání je strašákem mnoha firem a podnikatelů. Přenechejte tyto starosti nám! Zpracujeme daňové přiznání fyzických či právnických osob a zajistíme také veškerou administrativu s tím spojenou. Postaráme se o daně, jejich správu a poplatky. Zastoupíme vás na úřadech a pohlídáme také všechny termíny nebo třeba změny v zákonech.

Služby v oblasti vedení účetnictví poskytujeme fyzickým i právnickým osobám zejména v Praze a okolí, avšak po domluvě se o vaše účetnictví postaráme i v jiném regionu. Stačí nás kontaktovat.

Vedení účetnictví za bezkonkurenční cenyVydáno 03.02.2017
78 Zhlédnutí
Topováno 27.10.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Potřebujete firmu na zpracování vašeho účetnictví? Fyzické, ale i právnické osoby se mohou v každé oblasti vedení účetnictví spolehnout na firmu D&D International, s.r.o.

Potřebujete firmu na zpracování vašeho účetnictví? Fyzické, ale i právnické osoby se mohou v každé oblasti vedení účetnictví spolehnout na firmu D&D International, s.r.o.
Hlavní činností firmy je vedení účetnictví malým a středním firmám. Působí převážně v Praze a jejím okolí. Velice často pochází jejich klienti také ze Středočeského kraje. Po domluvě zajistí i jakýkoliv jiný region.

Využijte kompletní služby v oblasti vedení účetnictví v Praze a okolí

Využijte kompletní služby v oblasti vedení účetnictví v Praze a okolí
Cílem každé společnosti by mělo být především poskytování kvalitních služeb a s tím spojený zisk. Nic ale nemůže fungovat bez správného vedení účetnictví. Často se proto do firem najímají mzdové účetní, které tuto agendu zajišťují. A s tím jsou samozřejmě spojené další náklady pro vaši firmu. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA D&D International, s.r.o. Vedení a zpracování účetnictví Praha 9
WEBOVÁ STRÁNKA
D&D International, s.r.o.
www.ucetni-dane-praha.cz
Adresa

Adresa

Podnikatelská 565
Praha 9 - Běchovice 190 11

tyserova.p@gmail.com
+420 604 908 121


Najdete nás také zde:

ARES
captcha