D&D International, s.r.o.
Vedení a zpracování účetnictví Praha 9

Vydáno 03.02.2017
70 Zhlédnutí
Topováno 12.03.2018

D&D International: Daňové přiznání a mzdové účetnictví zvládneme za vás

Nevíte si rady s účetnictvím? Děsí vás daňové přiznání? Se vším vám pomůže společnost D&D International s.r.o., která zajišťuje vedení účetnictví pro malé a střední podniky. Postaráme se o jednoduché i podvojné účetnictví, mzdové účetnictví, daňovou evidenci, DPH, personalistiku i daňové přiznání. Nechte účetní záležitosti své firmy na nás!

Pomůžeme vám s mzdovým účetnictvím i daňovým přiznáním

Mzdové účetnictví a vedení účetnictví Praha

Pokud hledáte firmu, která se vám postará o kompletní vedení účetnictví, obraťte se na D&D International. Zajistíme vedení účetnictví dle aktuálních zákonných norem, zpracování roční účetní závěrky a inventarizaci zůstatků nebo také evidenci a zpracování účetních dokladů. Poskytujeme odborné poradenství a můžeme vás zastupovat na úřadech. Postaráme se rovněž o mzdové účetnictví vaší společnosti či personalistiku. Díky našim službám bude o vaše zaměstnance dokonale postaráno. Zpracujeme mzdy, zajistíme přihlašování a odhlašování zaměstnanců u příslušných úřadů nebo třeba přípravu měsíčních přehledů.

D&D International: mzdové účetnictví a další služby


Daňové přiznání bez starostí

Daňové přiznání je strašákem mnoha firem a podnikatelů. Přenechejte tyto starosti nám! Zpracujeme daňové přiznání fyzických či právnických osob a zajistíme také veškerou administrativu s tím spojenou. Postaráme se o daně, jejich správu a poplatky. Zastoupíme vás na úřadech a pohlídáme také všechny termíny nebo třeba změny v zákonech. Služby v oblasti vedení účetnictví poskytujeme fyzickým i právnickým osobám zejména v Praze a okolí, avšak po domluvě se o vaše účetnictví postaráme i v jiném regionu. Stačí nás kontaktovat.

Vedení účetnictví za bezkonkurenční ceny