CH + S SERVIS, s.r.o. Servis hydraulických zařízení Praha

Kontejnerové systémy Praha – pro bezpečnou přepravu nákladu

CH + S SERVIS, s.r.o.
Servis hydraulických zařízení PrahaKomplexní servis hydraulických jeřábů, nosičů kontejnerů či hydraulických válců

Nefungují vaše hydraulické jeřáby a hydraulické válce tak, jak mají? Potřebujete rychlý a spolehlivý servis nosiče kontejneru? Firma CH + S Servis je specialistou v oblasti hydraulických zařízení už od roku 1999 a pokud jde o opravy hydrauliky, můžete se na její zaměstnance vždy spolehnout. Na autorizovaném pracovišti se firma postará nejen o běžnou montáž a záruční a pozáruční opravy, ale i o dodávku náhradních dílů a revizní zkoušky.

Zajišťujeme kompletní servis hydraulických zařízení

Záruční i pozáruční opravy nosičů kontejnerů a hydraulických jeřábů a válců

Ať už jsou porouchaná hydraulická zařízení v záruce nebo už jejich záruka vypršela, společnost CH + S Servis si poradí s odborně provedeným servisem. Bohaté zkušenosti má firma především s opravou nosičů kontejnerů a kontejnerových systémů, nakládacích hydraulických jeřábů, hydraulických válců a ruk, odtahových montážních plošin, ale i rozvaděčů a čerpadel.

Montáže a opravy kontejnerových systémů a nosičů kontejnerů


Montáže, revize a prodej náhradních dílů hydraulických zařízení

Kromě běžných oprav hydraulických zařízení zajišťuje firma CH + S Servis svým zákazníkům také montážní práce včetně souvisejících úprav. Na podvozky vozidel montují zaměstnanci firmy podle požadavků i předpisů nosiče kontejnerů, nakládací hydraulické jeřáby, čerpadla a jejich pomocné pohony.

Pro všechna hydraulická zařízení pak firma dodává náhradní díly a nakoupit můžete i nejkvalitnější hydraulická čerpadla, hadice, nosiče kontejnerů, přídavné pomocné pohony nebo hydraulické filtry, ventily a rozvaděče. Pro kontrolu a váš klid a jistotu je navíc CH + S Servis schopen provést revizní zkoušky veškerých zvedacích hydraulických zařízení. Na profesionalitu a poctivě odvedenou práci se zkrátka můžete spolehnout.

Objednejte si profesionální servis hydraulických zařízení
FIREMNÍ ČLÁNKY


Autorizovaný servis hydraulických zařízení a kontejnerových nosičů

Autorizovaný servis hydraulických zařízení a kontejnerových nosičů

Servis a opravy včetně dodávky náhradních dílů pro taková zařízení jako jsou například kontejnerové nosiče, hydraulická čerpadla a podobně, musí pramenit od na slovo vzatých odborníků s dlouholetými zkušenostmi a dovednostmi. A tyto podmínky a mnohem víc splňuje firma CH+S SERVIS s.r.o. se sídlem v Praze – Uhříněvsi.

Vydáno 20.12.2017
Rozbitá kontejnerová nástavba či hydraulická ruka? Opravy zajistí CH + S servis

Rozbitá kontejnerová nástavba či hydraulická ruka? Opravy zajistí CH + S servis

Hydraulická ruka, kontejnerová nástavba nebo hydraulické válce? To vše opravujeme ve společnosti CH + S servis. Již od roku 1999 vám nabízíme záruční i po záruční opravy hydraulických zařízení všeho druhu, jejich revize, montáže i prodej náhradních dílů. Ať už vás trápí nefunkční hydraulická ruka nebo hydraulické válce, neváhejte se na nás obrátit.

Vydáno 26.01.2016Vydáno 08.02.2017
133 Zhlédnutí
Topováno 06.11.2017