Kontejnerové systémy Praha – pro bezpečnou přepravu nákladu

CH + S SERVIS, s.r.o. Servis hydraulických zařízení Praha

Kontejnerové systémy Praha – pro bezpečnou přepravu nákladu

Autorizovaný servis hydraulických zařízení a kontejnerových nosičů

Servis a opravy včetně dodávky náhradních dílů pro taková zařízení jako jsou například kontejnerové nosiče, hydraulická čerpadla a podobně, musí pramenit od na slovo vzatých odborníků s dlouholetými zkušenostmi a dovednostmi. A tyto podmínky a mnohem víc splňuje firma CH+S SERVIS s.r.o. se sídlem v Praze – Uhříněvsi.

Hydraulická ruka, kontejnerová nástavba i příslušenství

Autorizované pracoviště pro montáže i opravy

Společnost CH+S SERVIS s.r.o. působí na trhu již od roku 1999. Zaměřením firmy je především servis kontejnerových nástaveb a hydraulických ruk a také hydraulických válců, rozvaděčů, čerpadel a podobně. Jedná se o autorizované pracoviště pro provádění montáží, záručních i pozáručních oprav kontejnerových nosičů, hydraulických nakládacích jeřábů a ostatních zařízení včetně kompletního prodeje náhradních dílů.

Kompletní servis pro hydraulická zařízení a kontejnerové nosiče


Kompletní servis i prodej náhradních dílů

Kompletní sortiment produktů a služeb firmy spočívá v zajištění servisu a montáže hydraulických zařízení, nosičů kontejnerů, odtahových a montážních plošin, opravách hydraulických válců, montážích čerpadel včetně pomocných pohonů, atd. Firma jako autorizovaný servis spolupracuje s takovými výrobci jako FASSI, HIAB, PALFINGER, H-ruka HYVA, atd. Dále firma poskytuje revizní zkoušky předepsaných zvedacích zařízení včetně vystavení dokladů. Nechybí ani prodej náhradních dílů pro veškerá uvedená zařízení a také hydraulických prvků, přídavných pomocných pohonů, hydraulických čerpadel, hadic, kontejnerů a příslušenství.

Záruční i pozáruční opravy


Montáže včetně předepsaných úprav na vozidle

Montáže, které firma provádí, jsou včetně předepsaných úprav na příslušném vozidle a kompletní dodávky příslušenství v souladu s platnými předpisy silničního zákona a výrobce zařízení. Zařízení jsou montovaná na podvozky o celkové hmotnosti 3500kg pro kategorie N1, N2, N3.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.chs-servis.cz/

Vydáno 20.12.2017
210 Zhlédnutí
Topováno 06.12.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rozbitá kontejnerová nástavba či hydraulická ruka? Opravy zajistí CH + S servis

Rozbitá kontejnerová nástavba či hydraulická ruka? Opravy zajistí CH + S servis
Hydraulická ruka, kontejnerová nástavba nebo hydraulické válce? To vše opravujeme ve společnosti CH + S servis. Již od roku 1999 vám nabízíme záruční i po záruční opravy hydraulických zařízení všeho druhu, jejich revize, montáže i prodej náhradních dílů. Ať už vás trápí nefunkční hydraulická ruka ...

Komplexní servis hydraulických jeřábů, nosičů kontejnerů či hydraulických válců

Komplexní servis hydraulických jeřábů, nosičů kontejnerů či hydraulických válců
Nefungují vaše hydraulické jeřáby a hydraulické válce tak, jak mají? Potřebujete rychlý a spolehlivý servis nosiče kontejneru? Firma CH + S Servis je specialistou v oblasti hydraulických zařízení už od roku 1999 a pokud jde o opravy hydrauliky, můžete se na její zaměstnance vždy spolehnout. Na ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CH + S SERVIS, s.r.o. Servis hydraulických zařízení Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
CH + S SERVIS, s.r.o.
www.chs-servis.cz
Adresa

Adresa

Přátelství 551
Praha 10 - Uhříněves 104 00

chytil@chs-servis.cz
+420 281 924 531


Najdete nás také zde:

ARES
captcha