AVAPO - realitní kancelář s.r.o.

Vydáno 09.02.2017
342 Zhlédnutí

AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení

Hledáte realitní kancelář, která vám pomůže s nákupem či prodejem nemovitosti? Dejte na skvělé reference a doporučení, které má AVAPO – realitní kancelář Opava. Specializujeme se na prodeje a pronájmy bytů, prodeje rodinných domů, pozemků, ale také kanceláří v Opavě a okolí. Na našem webu si můžete přečíst i zkušenosti našich předchozích klientů.

AVAPO - realitní kancelář se skvělými referencemi

AVAPO – realitní kancelář Opava

Přemýšlíte, zda potřebujete pro nákup nebo prodej nemovitosti realitní kancelář? A případně jakou? Realitní kancelář se o celý realitní obchod postará a pomůže vám. Je ale třeba vybrat takovou kancelář, která má dobré reference a předchozí klienti s ní mají dobré zkušenosti. Přesně takovou je AVAPO – realitní kancelář Opava. Nejprve si vaši nemovitost pečlivě projdeme a zajistíme si potřebné podklady pro její správnou prezentaci. Následně se postaráme o to, aby byla vidět na více než dvaceti internetových serverech. Vybavit ji můžeme i dalšími poutači, jako jsou plachty či reklamy do oken. Oslovíme i klienty, které zajímá daný typ nemovitosti.

AVAPO – prodej a nákup nemovitostí, pronájem kanceláří


Skvělé reference, doporučení a pozitivní zkušenosti

Připravíme prohlídku nemovitosti tak, aby zájemce o koupi zaujala. Jakmile se už rozhodne nemovitost koupit, zajistíme vše potřebné. Kupní smlouvy nám připravuje advokát, který zaručí profesionální právní servis. Společně s vámi se pak postaráme o předání nemovitosti novému majiteli. Prodáváte či kupujete nemovitost? Obraťte se na AVAPO – realitní kancelář Opava a přidejte se k mnoha ostatním klientům, kteří mají s naší prací jen skvělé zkušenosti.

AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference