Zemní a výkopové práce od profesionálů se špičkovým vybavením

ČERNOHORSKÝ s.r.o. Jeřábnické a zemní práce Opava

Zemní a výkopové práce od profesionálů se špičkovým vybavením

ČERNOHORSKÝ s.r.o.
Jeřábnické a zemní práce OpavaObjednávejte výhodně kontejnery na stavební suť či odvoz zeminy

Stavby, rekonstrukce, demolice či generální úklidy s sebou přináší zpravidla velké množství odpadu. Odvoz zeminy nebo jakéhokoli jiného odpadu je ale často problematická záležitost. Otázkou je nejen jak, ale také kam odpad odvézt. Pro oba dva problémy přináší řešení firma Černohorský s.r.o., která poskytuje kontejnery na stavební suť i další odpady.

Kontejnery na suť, zeminu i jiné odpady

Demolice, rekonstrukce, vyklízení nemovitostí

Nezáleží na tom, jak jste přišli k nepotřebnému odpadu, ani jaké množství jej máte. Zbavíte se ho snadno a bez starostí díky firmě Černohorský s.r.o.. Ta poskytuje kontejnery do 40 kubíků, a to včetně služby odvozu zeminy, sutě a dalších odpadů na skládku. Jakákoli další likvidace nežádoucích materiálů se vás tedy nebude týkat. Společnost Černohorský řeší následky demolice, rekonstrukcí, staveb, zemních prací, kácení stromů, sekání zeleně či vyklízení nemovitostí. Své služby poskytuje jak firmám, tak i běžným obyvatelům.

Černohorský s.r.o. – Opava a okolí


Variabilní kontejnery na stavební suť a jiný odpad

Kontejnery na stavební suť, dřevo, odpad i starý nábytek si můžete objednat v různých rozměrech a o různých nosnostech. Firma má k dispozici kontejnery až do nosnosti 12 tun. Samozřejmostí je také doprava kontejneru na místo určení i následný odvoz a likvidace odpadů.

Stavte, rekonstruujte a likvidujte bez starostí. Řešení problémů s odpadem přenechejte jiným.

Stavební kontejnery včetně dopravy
FIREMNÍ ČLÁNKY


Zemní a výkopové práce od profesionálů se špičkovým vybavením

Zemní a výkopové práce od profesionálů se špičkovým vybavením

Praxe v oblasti zemních a výkopových prací se vždy hodí. Firma Čenohorský s.r.o. provozuje autodopravu, provádí jeřábnické a zemní práce. Potřebujete sehnat firmu na terénní úpravy, výkopové nebo zemní práce na Opavsku? Firma působí po celém Moravskoslezském kraji.

Vydáno 12.09.2017
Jeřábnické práce a další služby v rámci celého Moravskoslezského kraje

Jeřábnické práce a další služby v rámci celého Moravskoslezského kraje

Najít profesionála v oblasti jeřábnických prací není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. V první řadě je třeba vyhledat firmu, která bude oplývat dostatečným technickým vybavením a bude mít v dané oblasti dostatečné zkušenosti. Musí být také v dosahu z hlediska vzdálenosti a mít přijatelnou cenovou politiku. Mezi odborníky na jeřábnické práce a jeřáby obecně v Moravskoslezském kraji patří firma Černohorský s.r.o.

Vydáno 18.01.2016Vydáno 21.02.2017
258 Zhlédnutí
Topováno 06.07.2020