Ponorná kalová čerpadla prodej Praha – pro nejrůznější domácí využití

Thermoquell CZ s.r.o. Průmyslové armatury Praha

Ponorná kalová čerpadla prodej Praha – pro nejrůznější domácí využití

Thermoquell CZ s.r.o.
Průmyslové armatury Praha
Specialistou na armatury, konvektory a další instalatérský materiál je firma Thermoquell

Armatury, čerpadla, konvektory, měřicí a regulační technika, potrubní prvky. To vše a mnohé další seženete u firmy Thermoquell CZ s.r.o., která se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem nejrůznějšího instalatérského a topenářského materiálu té nejvyšší kvality. Spolu s ním dodáváme také služby jako technické informace a konzultace.

Armatury a konvektory jedině od Thermoquell

Thermoquell CZ - armatury nejvyšší kvality

Naše firma působí na českém trhu v oblasti zaměřené na teplo, vodu, vzduch, sanitu a inženýrské sítě od roku 2004. Jako dceřiná společnost německé velkoobchodní skupiny Thermoquell Boerner GmbH, která je specialistou ve svém oboru, dodáváme čerpadla a armatury i další instalatérský materiál té nejvyšší kvality.

Thermoquell: specialista na instalatérský materiál


Armatury a konvektory od světových výrobců

Základem našeho sortimentu tvoří armatury. Dodáváme přírubové, regulační, závitové i termostatické armatury od světových výrobců jako je ABO, BELIMO, HERZ či DANFOS a dalších. Pořídíte u nás také čerpadla například značek GRUNDFOS, KSB, WILO nebo DAB. Dále si můžete vybrat měřicí a regulační techniku, tlakové nádoby, potrubní prvky a systémy, kotly, výměníky, úpravny vody, radiátory, konvektory či teplovzdušné jednotky.

Armatury, čerpadla, konvektory i jiný materiál


Služby: technické informace i konzultace

Námi poskytované služby kromě prodeje a dodávky instalatérského a topenářského materiálu zahrnují také cenové nabídky, technické informace a konzultace. Navrhneme vám také záměny materiálu v rámci optimalizace poměru cena/kvalita. Veškerý u nás zakoupený materiál vám navíc dopravíme až na stavbu.

Thermoquell CZ: Technické informace a další služby
FIREMNÍ ČLÁNKY


Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Společnost Thermoquell CZ s.r.o., nabízí celou řadu komponentů pro rozvody vody, topení a plynu. Ucelený sortiment zahrnuje úsporná oběhová čerpadla pro vytápění, kvalitní armatury a potrubní ocelové díly, běžné i atypické ventily a regulátory tlaku včetně měřící techniky zahrnující teploměry a manometry. A to není zdaleka vše. Potřebujete sehnat také kotel nebo radiátory? V tom případě zde nakoupíte kondenzační kotle Veismann, radiátory a veškeré komponenty pro otopné systémy.

Vydáno 19.03.2018
Čerpadla, armatury i další instalatérský materiál na jednom místě

Čerpadla, armatury i další instalatérský materiál na jednom místě

Sháníte skutečně kvalitní instalatérský a topenářský materiál? Obraťte se na společnost Thermoquell CZ. Jako dceřiná společnost německé firmy Thermoquell Boerner GmbH se zabýváme maloobchodním a velkoobchodním prodejem tohoto zboží. Seženete u nás prvotřídní čerpadla a armatury, ale i další topenářský a instalatérský materiál.

Vydáno 22.04.2016
Thermoquell: Kompletní servis voda-topení-plyn

Thermoquell: Kompletní servis voda-topení-plyn

Voda-topení-plyn – to je trojice, bez které už si náš život neumíme představit. Abyste byli vy i vaše rodina v pohodě, mělo by doma vše bez problémů fungovat. Právě o to se postará prověřená společnost Thermoquell. Instalace, armatury i čerpadla jsou naší náplní práce už od května 2004, kdy jsme začali působit na českém trhu.

Vydáno 24.09.2014Vydáno 08.03.2017
92 Zhlédnutí
Topováno 10.08.2020

Průmyslové armatury a potrubní díly

Průmyslové armatury a potrubní díly

Průmyslové armatury pro inženýrské sítě, otopné systémy, rozvod vzduchu, potrubní díly

Oběhová a tepelná čerpadla

Oběhová a tepelná čerpadla

Oběhová čerpadla pro rozvod vody, tepelná čerpadla k vytápění

Měřicí a regulační technika, kotle

Měřicí a regulační technika, kotle

Měřicí a regulační technika, plynové kondenzační kotle Viessmann