Thermoquell CZ s.r.o. Průmyslové armatury Praha

Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Thermoquell CZ s.r.o.
Průmyslové armatury PrahaČerpadla, armatury i další instalatérský materiál na jednom místě

Sháníte skutečně kvalitní instalatérský a topenářský materiál? Obraťte se na společnost Thermoquell CZ. Jako dceřiná společnost německé firmy Thermoquell Boerner GmbH se zabýváme maloobchodním a velkoobchodním prodejem tohoto zboží. Seženete u nás prvotřídní čerpadla a armatury, ale i další topenářský a instalatérský materiál.

Prvotřídní instalatérský materiál nabízí firma Thermoquell.

Armatury světové kvality

Armatury jsou naší specialitou. Pro firmy i jednotlivce nabízíme armatury světově uznávaných značek, jakou jsou ABO, BELIMO, HERZ a další. A protože chceme vyhovět každému klientovi, najdete u nás armatury:

- přírubové
- regulační
- závitové
- termostatické armatury


Nabízíme čerpadla i další instalatérský materiál

Neprodáváme ale pouze armatury, pořídíte u nás také kvalitní čerpadla od různých výrobců, ale i další instalatérský materiál a topenářský materiál. V našem sortimentu najdete měřící a regulační techniku, tlakové nádoby, potrubní systémy i kvalitní kotle, výměníky či konvektory. Stačí si vybrat z naší široké nabídky.

Čerpadla i armatury od osvědčených výrobců


Instalatérský materiál a služby na míru

Sháníte instalatérský materiál ve větším množství? Nebo nevíte, jaké zboží si vybrat? Rádi vám poskytneme odbornou konzultaci a vytvoříme cenovou nabídku. U nás zakoupený instalatérský a topenářský materiál vám navíc rádi odvezeme až k vám na stavbu.

Pokud hledáte místo, kde seženete armatury, čerpadla i další instalatérské zboží za výhodnou cenu, navštivte nás na adrese K Cihelně 425, Praha 9 – Satalice.

Nakupte si instalatérský materiál ještě dnes
FIREMNÍ ČLÁNKY


Specialistou na armatury, konvektory a další instalatérský materiál je firma Thermoquell

Specialistou na armatury, konvektory a další instalatérský materiál je firma Thermoquell

Armatury, čerpadla, konvektory, měřicí a regulační technika, potrubní prvky. To vše a mnohé další seženete u firmy Thermoquell CZ s.r.o., která se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem nejrůznějšího instalatérského a topenářského materiálu té nejvyšší kvality. Spolu s ním dodáváme také služby jako technické informace a konzultace.

Vydáno 08.03.2017
Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Společnost Thermoquell CZ s.r.o., nabízí celou řadu komponentů pro rozvody vody, topení a plynu. Ucelený sortiment zahrnuje úsporná oběhová čerpadla pro vytápění, kvalitní armatury a potrubní ocelové díly, běžné i atypické ventily a regulátory tlaku včetně měřící techniky zahrnující teploměry a manometry. A to není zdaleka vše. Potřebujete sehnat také kotel nebo radiátory? V tom případě zde nakoupíte kondenzační kotle Veismann, radiátory a veškeré komponenty pro otopné systémy.

Vydáno 19.03.2018
Thermoquell: Kompletní servis voda-topení-plyn

Thermoquell: Kompletní servis voda-topení-plyn

Voda-topení-plyn – to je trojice, bez které už si náš život neumíme představit. Abyste byli vy i vaše rodina v pohodě, mělo by doma vše bez problémů fungovat. Právě o to se postará prověřená společnost Thermoquell. Instalace, armatury i čerpadla jsou naší náplní práce už od května 2004, kdy jsme začali působit na českém trhu.

Vydáno 24.09.2014Vydáno 22.04.2016
252 Zhlédnutí
Topováno 09.05.2019