Thermoquell: Kompletní servis voda-topení-plyn

Thermoquell CZ s.r.o. Průmyslové armatury Praha

Thermoquell: Kompletní servis voda-topení-plyn

Thermoquell CZ s.r.o.
Průmyslové armatury Praha
Thermoquell: Kompletní servis voda-topení-plyn

Voda-topení-plyn – to je trojice, bez které už si náš život neumíme představit. Abyste byli vy i vaše rodina v pohodě, mělo by doma vše bez problémů fungovat. Právě o to se postará prověřená společnost Thermoquell. Instalace, armatury i čerpadla jsou naší náplní práce už od května 2004, kdy jsme začali působit na českém trhu.


Instalace, armatury i čerpadla: Zaručujeme rychlé dodání

Stejně jako všude jinde, je také u vás doma velice důležitá prevence. Instalatérské problémy by se ideálně měly řešit, ještě než přijdou. Od toho je tu firma Thermoquell – odborník na trojici voda-topení-plyn. Trápí vás doma závady v instalaci? Nebo byste rádi vyměnili staré zařízení za nové, ale nevíte, jaké je pro vás nejvhodnější? Pak zbytečně neztrácejte svůj čas a netápejte, vše za vás rádi vyřešíme. Poradíme vám, do jakého zařízení investovat, abyste ušetřili energii, a tím i finance. S námi už vám peníze nebudou utíkat mezi prsty.

Vše, co potřebujete, najdete u společnosti Thermoquell

Společnost Thermoquell, to je kompletní servis v oblasti voda-topení-plyn. Zajišťujeme prodej, montáž, konzultace i veškeré technické zázemí. Navíc nabízíme i dopravu u nás zakoupeného zboží na vámi vybrané místo. Zakoupit si u nás můžete nejrůznější čerpadla, ale také regulační, závitové a další armatury. Z naší nabídky si vybere každý.

Armatury i čerpadla jen od prověřených společností

Firma Thermoquell vznikla v roce 2004, a to jako dceřiná společnost německé velkoobchodní skupiny Thermoquell Boerner GmbH. Úplná historie této úspěšné firmy v oblasti voda-topení-plyn sahá až do roku 1961. Kvalita je u nás na prvním místě, a proto spolupracujeme jen s předními českými a zahraničními firmami. Zaručit vám tak můžeme pouze kvalitně odvedené služby. Objednat si u nás můžete následující zařízení od vybraných značek:

  • kotle, ohřívače a výměníky (VAILLANT, PROTHERM, BUDERUS, REFLEX)
  • regulační, závitové i bezsilikonové armatury (SAMSON, KOMO, KSB, GESTRA)
  • tlakové nádoby, pojistné ventily, manometry, teploměry (SUKU, LESER, OLYMP)
  • čerpadla (WILO, KSB, DAB, SIGMA, GRUNDFOS)

Voda-topení-plyn: Kvalita za příznivé ceny

Dnešní trh je doslova přesycen nejrůznějšími firmami. Ptáte se, jak od sebe odlišit kvalitní a neuspokojivé služby? Klíčem k určení mohou být reference, zkušenosti a spolupráce s dalšími prověřenými firmami. Právě na tyto tři atributy se společnost Thermoquell zaměřuje. Nabízíme kvalitní výrobky za příznivé ceny. S námi se o výsledek nemusíte strachovat.

Potřebuje vyměnit čerpadla, namontovat armatury nebo vás trápí jiný problém v oblasti voda-topení-plyn? Jsme prověřený prodejce veškeré instalatérské techniky. Neriskujte a vsaďte na kvalitu – jsme tu pro vás.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://thermoquell.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Specialistou na armatury, konvektory a další instalatérský materiál je firma Thermoquell

Specialistou na armatury, konvektory a další instalatérský materiál je firma Thermoquell

Armatury, čerpadla, konvektory, měřicí a regulační technika, potrubní prvky. To vše a mnohé další seženete u firmy Thermoquell CZ s.r.o., která se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem nejrůznějšího instalatérského a topenářského materiálu té nejvyšší kvality. Spolu s ním dodáváme také služby jako technické informace a konzultace.

Vydáno 08.03.2017
Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Společnost Thermoquell CZ s.r.o., nabízí celou řadu komponentů pro rozvody vody, topení a plynu. Ucelený sortiment zahrnuje úsporná oběhová čerpadla pro vytápění, kvalitní armatury a potrubní ocelové díly, běžné i atypické ventily a regulátory tlaku včetně měřící techniky zahrnující teploměry a manometry. A to není zdaleka vše. Potřebujete sehnat také kotel nebo radiátory? V tom případě zde nakoupíte kondenzační kotle Veismann, radiátory a veškeré komponenty pro otopné systémy.

Vydáno 19.03.2018
Čerpadla, armatury i další instalatérský materiál na jednom místě

Čerpadla, armatury i další instalatérský materiál na jednom místě

Sháníte skutečně kvalitní instalatérský a topenářský materiál? Obraťte se na společnost Thermoquell CZ. Jako dceřiná společnost německé firmy Thermoquell Boerner GmbH se zabýváme maloobchodním a velkoobchodním prodejem tohoto zboží. Seženete u nás prvotřídní čerpadla a armatury, ale i další topenářský a instalatérský materiál.

Vydáno 22.04.2016Vydáno 24.09.2014
175 Zhlédnutí
Topováno 19.12.2015

Průmyslové armatury a potrubní díly

Průmyslové armatury a potrubní díly

Průmyslové armatury pro inženýrské sítě, otopné systémy, rozvod vzduchu, potrubní díly

Oběhová a tepelná čerpadla

Oběhová a tepelná čerpadla

Oběhová čerpadla pro rozvod vody, tepelná čerpadla k vytápění

Měřicí a regulační technika, kotle

Měřicí a regulační technika, kotle

Měřicí a regulační technika, plynové kondenzační kotle Viessmann