Andrla CZ s.r.o. Opava
Betonárna a sypké materiály
SYPKÉ MATERIÁLY, ŠTĚRKY, PÍSKY, KÁMEN

SYPKÉ MATERIÁLY, ŠTĚRKY, PÍSKY, KÁMEN

Sypké materiály, štěrky, písky, kámen, kamenivo

Uhelné sklady, autodoprava, pneuservis

Uhelné sklady, autodoprava, pneuservis

Prodej paliv, uhlí, briket a dřeva. Provoz autoopravny, nákladního pneuservisu

BETONÁRNA, SPEDICE, AUTODOPRAVA

BETONÁRNA, SPEDICE, AUTODOPRAVA

Prodej betonu a betonových směsí, spedice, autodopravaVydáno 20.03.2017
129 Zhlédnutí

Štěrk, písek, beton a lomové drtě od opavské firmy Andrla CZ

Chystáte se stavět, a chcete pro své potřeby využít kvalitní sypké materiály od spolehlivého dodavatele? Opavská společnost Andrla CZ se zabývá prodejem sypkých materiálů pro velké stavební firmy i menší stavitele. Každý rok tato firma prodá desítky tisíc tun těchto materiálů, což svědčí o jejich výborné kvalitě a spokojenosti ze strany klientů.

Štěrk, písek, beton a lomové drtě, Andrla CZ s.r.o. Opava

Sypké materiály ve vysoké kvalitě

Na staveništích se nedá obejít bez kvalitních sypkých materiálů. Společnost Andrla CZ působící v Opavě Vám může dodat potřebné množství sypkých materiálů. Specializují se zejména na písek, konkrétně tř. fr. 0-2 D určený na zdění a omítky nebo slévárenský 0-32Ch, který se doporučuje na pískování dlažeb nebo provzdušnění traviny. Mezi další hojně potřebné materiály, a to nejen na stavbách, patří štěrky, lomové drtě a strusky. Vše je možné si zakoupit v požadovaném množství, firma disponuje až šedesáti tunovými váhami.

Sypké materiály


Betonové směsi z kameniva 0-4, 4-8, 8-16, 11-22

Kromě tradičního prodeje sypkých materiálů můžete využít také výrobu betonových směsí, která je prováděna v moderní míchačce ORU 1500, za použití systému MARTEK. Je možné zakoupit i menší množství směsi, díky čemuž mohou tuto službu využít i soukromníci. Kromě klasického betonu je možné připravit jeho novodobější alternativu, kterou je takzvaný EKOSTYREN třídy 200, 350, 500, 700, 900, neboli odlehčená betonová směs. Sypké materiály budou naloženy pomocí moderních nakladačů. V případě potřeby je možné využít možnost dopravy pomocí autodopravy, to znamená, že Vaše materiály mohou být dodány až na místo stavby.

Aktuální ceník sypkých materiálůVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.andrla.cz