Mulčovací břidlicová drť pro okrasné zahrady, chodníky i veřejná prostranství

Andrla CZ s.r.o. Opava Betonárna a sypké materiály

Mulčovací břidlicová drť pro okrasné zahrady, chodníky i veřejná prostranství

Andrla CZ s.r.o. Opava
Betonárna a sypké materiály
Výroba betonu - betonové směsi včetně rozvozu domíchávači a čerpání betonu až k vám na stavbu

Dostatek betonu pro každého! Potřebujete zajistit beton na stavbu rodinného domu? Či na výstavbu betonových základů nějaké firmy, haly, průmyslového objektu? V tom případě vás potěší firma Andrla CZ s.r.o. Opava, která má dostatek betonu pro každého. Firma Andrla je, kromě jiného, také betonárna, takže si vyrábí vlastní betonové směsi, které následně pomocí domíchávačů může rozvést kamkoliv, kam je potřeba v okolí Opavy.

Betonárna Opava, Andrla CZ s.r.o. Opava

O betonárně

Beton je zkrátka materiál, který se používá po mnoho let, a rozhodně můžeme říci, že má i svou budoucnost, protože se bez něj jen tak zřejmě neobejdeme. Naše betonárna má výkon 50m3/hod. Nejmenší záměs, kterou dokážeme namíchat je 0,25m3 čímž dokážeme uspokojit i ty zákazníky, kteří potřebují menší množství směsi. Dále disponujeme širokým vozovým parkem, a proto vždy beton dovezeme až na místo určení.

Výroba betonu a dovoz na potřebné místo


Beton i pro silniční stavby

Našim výrobním programem je výroba potěrových betonů různých tříd. Namíchané směsi se hodí jak pro klasické betonové základy, tak také pro různé firmy, ale i pro silniční stavby, na usazení obrubníků, dlažby či jako tekutá směs, kterou zajistí převoz čerpadla spolu s jejím vylitím třeba i do výšky nebo na jiné místo, kde je potřeba. Disponujeme čerpadlem až s extrémním dosahem 42m s možností přídavných hadic.

Betonové směsi různých tříd vhodné pro jakoukoliv výstavbu


Další služby

V portfoliu služeb firmy je také prodej štěrků, písků, lomových drtí, betonových směsí, motorové nafty, okrasných kamenů, paliv, uhlí a hnědouhelných briket.Více informací naleznete na našich stránkách  https://andrla.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Štěrk, písek, beton a lomové drtě od opavské firmy Andrla CZ

Štěrk, písek, beton a lomové drtě od opavské firmy Andrla CZ

Chystáte se stavět, a chcete pro své potřeby využít kvalitní sypké materiály od spolehlivého dodavatele? Opavská společnost Andrla CZ se zabývá prodejem sypkých materiálů pro velké stavební firmy i menší stavitele. Každý rok tato firma prodá desítky tisíc tun těchto materiálů, což svědčí o jejich výborné kvalitě a spokojenosti ze strany klientů.

Vydáno 20.03.2017
Betonárna, stavebniny a sypký materiál od Opavy

Betonárna, stavebniny a sypký materiál od Opavy

Při stavebních pracích je jedním z nejdůležitějších faktorů materiál. Ten musí být jednak kvalitní, ale také dostupný. Jedním z dodavatelů, u kterého veškerý potřebný materiál najdete na jednom místě, je společnost ANDRLA CZ s.r.o., sídlící v Brance u Opavy. Firma nabízí své služby kutilům, ale také drobným stavebníkům a stavebním firmám, pro které si připravila řadu slev.

Vydáno 18.02.2015Vydáno 18.03.2018
124 Zhlédnutí

SYPKÉ MATERIÁLY, ŠTĚRKY, PÍSKY, KÁMEN

SYPKÉ MATERIÁLY, ŠTĚRKY, PÍSKY, KÁMEN

Sypké materiály, štěrky, písky, kámen, kamenivo

Uhelné sklady, autodoprava, pneuservis

Uhelné sklady, autodoprava, pneuservis

Prodej paliv, uhlí, briket a dřeva. Provoz autoopravny, nákladního pneuservisu

BETONÁRNA, SPEDICE, AUTODOPRAVA

BETONÁRNA, SPEDICE, AUTODOPRAVA

Prodej betonu a betonových směsí, spedice, autodoprava