Transform, a.s. Lázně BohdanečVýrobky z materiálu TRAPLAST™

Díky třídění odpadu můžou vznikat další projekty a produkty, které jsou šetrné k našim peněženkám, ale i k přírodě. Recyklace plastů má svůj důvod, protože následně vznikají produkty, které se dají využít dalšími směry. Možná je právě využíváte a ani o tom nevíte.

Výrobky z materiálu TRAPLAST™

Třiďte a podporujte další využití zpracovaných plastů

Kdo si doposud myslel, že třídění nemá žádný smysl, tak hned pochopí, na čem se vlastně tímto způsobem podílíme. Společnost Transform, a.s. se sídlem v Lázních Bohdaneč již od roku 1992 provádí svojí činnost v oblasti recyklace, a to z komunálních i průmyslových odpadů. Díky tomu nekončí odpad jen tak někde, ale v rukou těch, kteří vědí co dál.

Všestranné produkty díky recyklování


Produkty, které pocházejí z jiných produktů

Jen co něco doslouží, tak to vyhodíme a neřešíme co se děje dál. Možná právě proto se začala společnost Transform zabývat recyklací a vyrábět z těchto odpadů další užitečné výrobky. Ten, kdo je používá, nemá ani tušení, že to předtím byla třeba plastová láhev. Teď z ní může být zatravňovací dlažba, obrubník, plotové profily, plastové desky, přepravní palety, stropní vložky, či dokonce lavičky a mnohé další.

Cenově dostupné a šetrné výrobky


Zásady práce s výrobky z materiálu TRAPLAST™

Materiál TRAPLAST™, ze kterého se dál vyrábějí různé plastové výrobky, vykazuje při změně teploty tepelnou roztažnost, která je vyšší, než u dřeva a kovu. Hodnota koeficientu udává, o jakou délku se změní plastový profil při změně teploty. K tomu je nutné přihlížet při montáži a zvážit dilatační vůli. Ohled se bere také na způsob využití, předpokládanou teplotu, konstrukční materiály a další.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.recyklace.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Plastové plotovky

Plastové plotovky

Rodinné domy, novostavby, zahrady ale i moderní firmy, které jsou rekonstruované, vypadají z venkovního pohledu přepychově. Jenomže za půl roku nebo za rok je trápí jedna drobnost, která však kazí celkový dojem. Tím problémem jsou ploty. Ať už použijete sebekvalitnější dřevo, tak vždy zestárne, lak se sloupe nebo se pletivo začne drolit. Proto následně celek nevypadá tak, jak by měl a kazí to celkový dojem. Naštěstí jsou zde plastové plotovky, se kterými se těmto problémům vyhnete!

Vydáno 16.03.2018
Využívejte recyklované výrobky a chraňte tak životní prostředí

Využívejte recyklované výrobky a chraňte tak životní prostředí

Každý z nás denně vyprodukuje množství odpadu. Jeho velkou část tvoří plasty, ať už jde o igelitové sáčky, tašky a pytle, plastové obaly od potravin či saponátů, kosmetických přípravků a mnohé další. Pokud plastové odpady nevytřídíme, dostanou se na skládky, kde si s nimi příroda jen těžko poradí, a budou se vstřebávat tisíce let. Lepším a ekologičtějším řešením je třídění plastů tak, aby se mohly dále zpracovat. O to se snaží také naše firma Transform a.s. Lázně Bohdaneč.

Vydáno 04.03.2016Vydáno 21.03.2017
756 Zhlédnutí
Topováno 13.05.2017