Výrobky z materiálu TRAPLAST™

Díky třídění odpadu můžou vznikat další projekty a produkty, které jsou šetrné k našim peněženkám, ale i k přírodě. Recyklace plastů má svůj důvod, protože následně vznikají produkty, které se dají využít dalšími směry. Možná je právě využíváte a ani o tom nevíte.

Výrobky z materiálu TRAPLAST™

Třiďte a podporujte další využití zpracovaných plastů

Kdo si doposud myslel, že třídění nemá žádný smysl, tak hned pochopí, na čem se vlastně tímto způsobem podílíme. Společnost Transform, a.s. se sídlem v Lázních Bohdaneč již od roku 1992 provádí svojí činnost v oblasti recyklace, a to z komunálních i průmyslových odpadů. Díky tomu nekončí odpad jen tak někde, ale v rukou těch, kteří vědí co dál.

Všestranné produkty díky recyklování


Produkty, které pocházejí z jiných produktů

Jen co něco doslouží, tak to vyhodíme a neřešíme co se děje dál. Možná právě proto se začala společnost Transform zabývat recyklací a vyrábět z těchto odpadů další užitečné výrobky. Ten, kdo je používá, nemá ani tušení, že to předtím byla třeba plastová láhev. Teď z ní může být zatravňovací dlažba, obrubník, plotové profily, plastové desky, přepravní palety, stropní vložky, či dokonce lavičky a mnohé další.

Cenově dostupné a šetrné výrobky


Zásady práce s výrobky z materiálu TRAPLAST™

Materiál TRAPLAST™, ze kterého se dál vyrábějí různé plastové výrobky, vykazuje při změně teploty tepelnou roztažnost, která je vyšší, než u dřeva a kovu. Hodnota koeficientu udává, o jakou délku se změní plastový profil při změně teploty. K tomu je nutné přihlížet při montáži a zvážit dilatační vůli. Ohled se bere také na způsob využití, předpokládanou teplotu, konstrukční materiály a další.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.recyklace.cz/

Vydáno 21.03.2017
970 Zhlédnutí
Topováno 13.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Plastové plotovky

Plastové plotovky
Rodinné domy, novostavby, zahrady ale i moderní firmy, které jsou rekonstruované, vypadají z venkovního pohledu přepychově. Jenomže za půl roku nebo za rok je trápí jedna drobnost, která však kazí celkový dojem. Tím problémem jsou ploty. Ať už použijete sebekvalitnější dřevo, tak vždy zestárne, lak ...

Využívejte recyklované výrobky a chraňte tak životní prostředí

Využívejte recyklované výrobky a chraňte tak životní prostředí
Každý z nás denně vyprodukuje množství odpadu. Jeho velkou část tvoří plasty, ať už jde o igelitové sáčky, tašky a pytle, plastové obaly od potravin či saponátů, kosmetických přípravků a mnohé další. Pokud plastové odpady nevytřídíme, dostanou se na skládky, kde si s nimi příroda jen těžko poradí, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Transform, a.s. Lázně Bohdaneč
WEBOVÁ STRÁNKA
Transform, a.s. Lázně Bohdaneč
www.recyklace.cz
Adresa

Adresa

Na Lužci 659
Lázně Bohdaneč 533 41

obchod@recyklace.cz
+420 466 921 068


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha