Plastové plotovky

Rodinné domy, novostavby, zahrady ale i moderní firmy, které jsou rekonstruované, vypadají z venkovního pohledu přepychově. Jenomže za půl roku nebo za rok je trápí jedna drobnost, která však kazí celkový dojem. Tím problémem jsou ploty. Ať už použijete sebekvalitnější dřevo, tak vždy zestárne, lak se sloupe nebo se pletivo začne drolit. Proto následně celek nevypadá tak, jak by měl a kazí to celkový dojem. Naštěstí jsou zde plastové plotovky, se kterými se těmto problémům vyhnete!

Plastové plotovky, Transform, a.s. Lázně Bohdaneč

Vynikající a praktické vlastnosti

Společnost Transform a.s. Lázně Bohdaneč, nabízí nejmodernější a naprosto unikátní systém plastových plotovek. Tato firma vyrábí kvalitní výrobky z recyklovatelných plastů. Co to znamená? Jednoduše řečeno jejich produkty nepodléhají povětrnostním vlivům, udrží si svůj vzhled a svou vysokou kvalitu, hodí se pro dům i zahradu a uplatní se i v zemědělství. Navíc existuje několik různých typů a druhů, ze kterých můžete vybírat.

Plot se nenatírá


Plot neshnije, nepřemrzne a na slunci nezkřehne

To je hned několik výhod najednou, nemyslíte? Často právě s těmito body máme problémy. Dřevěné ploty buďto začnou vlivem počasí hnít, nebo se na nich usazuje bílá plíseň a to nevypadá hezky. V horkých letních dnech naopak některé druhy plotů zesvětlají, zkřehnou a brzy se sloupají nebo zlámou. Přemrznutí je další problém, se kterým se u plotů firmy Transform nesetkáte.

Hodí se pro jakýkoliv dům i zahradu


Už žádné natírání plotu

S takovýmto plotem se snadno manipuluje, je lehký, vyznačuje se dlouhou životností a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Můžete laťku řezat, vrtat, spojovat vruty a opracovávat běžnými nástroji.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.recyklace.cz

Vydáno 16.03.2018
2972 Zhlédnutí
Topováno 09.02.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výrobky z materiálu TRAPLAST™

Výrobky z materiálu TRAPLAST™
Díky třídění odpadu můžou vznikat další projekty a produkty, které jsou šetrné k našim peněženkám, ale i k přírodě. Recyklace plastů má svůj důvod, protože následně vznikají produkty, které se dají využít dalšími směry. Možná je právě využíváte a ani o tom nevíte.

Využívejte recyklované výrobky a chraňte tak životní prostředí

Využívejte recyklované výrobky a chraňte tak životní prostředí
Každý z nás denně vyprodukuje množství odpadu. Jeho velkou část tvoří plasty, ať už jde o igelitové sáčky, tašky a pytle, plastové obaly od potravin či saponátů, kosmetických přípravků a mnohé další. Pokud plastové odpady nevytřídíme, dostanou se na skládky, kde si s nimi příroda jen těžko poradí, ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Transform, a.s. Lázně Bohdaneč Recyklace plastových odpadů Pardubice
WEBOVÁ STRÁNKA
Transform, a.s. Lázně Bohdaneč
www.recyklace.cz
Adresa

Adresa

Na Lužci 659
Lázně Bohdaneč 533 41

obchod@recyklace.cz
+420 466 921 068


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha