Transform, a.s. Lázně BohdanečPlastové plotovky

Rodinné domy, novostavby, zahrady ale i moderní firmy, které jsou rekonstruované, vypadají z venkovního pohledu přepychově. Jenomže za půl roku nebo za rok je trápí jedna drobnost, která však kazí celkový dojem. Tím problémem jsou ploty. Ať už použijete sebekvalitnější dřevo, tak vždy zestárne, lak se sloupe nebo se pletivo začne drolit. Proto následně celek nevypadá tak, jak by měl a kazí to celkový dojem. Naštěstí jsou zde plastové plotovky, se kterými se těmto problémům vyhnete!

Plastové plotovky, Transform, a.s. Lázně Bohdaneč

Vynikající a praktické vlastnosti

Společnost Transform a.s. Lázně Bohdaneč, nabízí nejmodernější a naprosto unikátní systém plastových plotovek. Tato firma vyrábí kvalitní výrobky z recyklovatelných plastů. Co to znamená? Jednoduše řečeno jejich produkty nepodléhají povětrnostním vlivům, udrží si svůj vzhled a svou vysokou kvalitu, hodí se pro dům i zahradu a uplatní se i v zemědělství. Navíc existuje několik různých typů a druhů, ze kterých můžete vybírat.

Plot se nenatírá


Plot neshnije, nepřemrzne a na slunci nezkřehne

To je hned několik výhod najednou, nemyslíte? Často právě s těmito body máme problémy. Dřevěné ploty buďto začnou vlivem počasí hnít, nebo se na nich usazuje bílá plíseň a to nevypadá hezky. V horkých letních dnech naopak některé druhy plotů zesvětlají, zkřehnou a brzy se sloupají nebo zlámou. Přemrznutí je další problém, se kterým se u plotů firmy Transform nesetkáte.

Hodí se pro jakýkoliv dům i zahradu


Už žádné natírání plotu

S takovýmto plotem se snadno manipuluje, je lehký, vyznačuje se dlouhou životností a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Můžete laťku řezat, vrtat, spojovat vruty a opracovávat běžnými nástroji.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.recyklace.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výrobky z materiálu TRAPLAST™

Výrobky z materiálu TRAPLAST™

Díky třídění odpadu můžou vznikat další projekty a produkty, které jsou šetrné k našim peněženkám, ale i k přírodě. Recyklace plastů má svůj důvod, protože následně vznikají produkty, které se dají využít dalšími směry. Možná je právě využíváte a ani o tom nevíte.

Vydáno 21.03.2017
Využívejte recyklované výrobky a chraňte tak životní prostředí

Využívejte recyklované výrobky a chraňte tak životní prostředí

Každý z nás denně vyprodukuje množství odpadu. Jeho velkou část tvoří plasty, ať už jde o igelitové sáčky, tašky a pytle, plastové obaly od potravin či saponátů, kosmetických přípravků a mnohé další. Pokud plastové odpady nevytřídíme, dostanou se na skládky, kde si s nimi příroda jen těžko poradí, a budou se vstřebávat tisíce let. Lepším a ekologičtějším řešením je třídění plastů tak, aby se mohly dále zpracovat. O to se snaží také naše firma Transform a.s. Lázně Bohdaneč.

Vydáno 04.03.2016Vydáno 16.03.2018
1630 Zhlédnutí
Topováno 09.02.2019