Service Financial s.r.o.
Bydlení v Jesenici

Vydáno 21.03.2017
50 Zhlédnutí
Topováno 15.06.2017

Postarejte se o své bydlení s námi nebo rovnou investujte

Můžeme se tak stát i vaší součásti, pokud si to budete přát. Zabýváme se stavbami u nás, ale i v zahraničí. Máme mnohaleté zkušenosti, takže náš tým poskytuje stoprocentní spolehlivost a také profesionalitu. Naše služby se týkají především developerské aktivity a bytové výstavby.

Zprostředkováváme domy na klíč, Service Financial s.r.o.

Věnujeme se vždy naplno každému projektu

Spolupracujeme s ostatními institucemi a našimi klienty na dlouhodobých i krátkodobých projektech. Ty se mohou zaměřovat na bytovou výstavbu, nezůstávají pozadu ani domy na klíč či vytváření průmyslových staveb. Samozřejmě zařizujeme veškeré s tímto spojené organizační běžné starosti. Týká se to přípravy projektů, stavebního povolení, právních služeb, dozoru nad celou stavbou a její umístění. Neopomínáme ani kolaudaci, která je sladkou tečnou na konec.

Služby pro vás, kterým se plnohodnotně věnujeme


Zrealizujeme jakoukoliv zakázku vhodnou pro investici či bydlení

Nejenom, že se zaměřujeme na developerské aktivity, ale také vám můžeme díky různým specifickým službám, které nabízíme, zrealizovat jakoukoliv zakázku, kterou si přejete postavit na bydlení, formou domu na klíč či bytových jednotek nebo dokonce i jako stavbu průmyslu. S námi můžete také investovat.

Duhové byty v Jesenici


Potřebujete s čímkoliv poradit?

Naše poradenství je opravdu na vysoké úrovni. Věnovat se vám pokaždé budou přední odborníci, kteří v tomto ohledu působí již dlouho dobu. Spolupracujeme jak se stavebními odborníky, tak se vám mohou věnovat i kvalifikovaní odborníci, kteří vám vždy poskytnou výhodné řešení právě pro vás.Více informací naleznete na našich stránkách  http://servicefinancial.cz