Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Service Financial s.r.o. Bydlení v Jesenici

Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Service Financial s.r.o.
Bydlení v JeseniciPostarejte se o své bydlení s námi nebo rovnou investujte

Můžeme se tak stát i vaší součásti, pokud si to budete přát. Zabýváme se stavbami u nás, ale i v zahraničí. Máme mnohaleté zkušenosti, takže náš tým poskytuje stoprocentní spolehlivost a také profesionalitu. Naše služby se týkají především developerské aktivity a bytové výstavby.

Zprostředkováváme domy na klíč, Service Financial s.r.o.

Věnujeme se vždy naplno každému projektu

Spolupracujeme s ostatními institucemi a našimi klienty na dlouhodobých i krátkodobých projektech. Ty se mohou zaměřovat na bytovou výstavbu, nezůstávají pozadu ani domy na klíč či vytváření průmyslových staveb. Samozřejmě zařizujeme veškeré s tímto spojené organizační běžné starosti. Týká se to přípravy projektů, stavebního povolení, právních služeb, dozoru nad celou stavbou a její umístění. Neopomínáme ani kolaudaci, která je sladkou tečnou na konec.

Služby pro vás, kterým se plnohodnotně věnujeme


Zrealizujeme jakoukoliv zakázku vhodnou pro investici či bydlení

Nejenom, že se zaměřujeme na developerské aktivity, ale také vám můžeme díky různým specifickým službám, které nabízíme, zrealizovat jakoukoliv zakázku, kterou si přejete postavit na bydlení, formou domu na klíč či bytových jednotek nebo dokonce i jako stavbu průmyslu. S námi můžete také investovat.

Duhové byty v Jesenici


Potřebujete s čímkoliv poradit?

Naše poradenství je opravdu na vysoké úrovni. Věnovat se vám pokaždé budou přední odborníci, kteří v tomto ohledu působí již dlouho dobu. Spolupracujeme jak se stavebními odborníky, tak se vám mohou věnovat i kvalifikovaní odborníci, kteří vám vždy poskytnou výhodné řešení právě pro vás.Více informací naleznete na našich stránkách  https://servicefinancial.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Projekt „Byty Amadet Jesenice“ přináší komfort v bydlení

Projekt „Byty Amadet Jesenice“ přináší komfort v bydlení

Poblíž Jesenice vyrůstají domy, které v sobě skrývají komfortní byty, jež uspokojí i nejnáročnějšího obyvatele. K tomu jistě přispívá i to, že jsou v parteru budov zakomponovány i služby, od lékaře až po kadeřníka. Myšleno bylo pochopitelně i na podzemní garáže, které jsou vybaveny moderními výtahy.

Vydáno 22.06.2018
Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Moderní bydlení kousek u Prahy, to je sen mnohých z nás. Byty Amadet v Jesenici mají skvělou zeměpisnou pozici. Jsou nedaleko centra Prahy a zároveň se nachází v tiché a klidné oblasti. A kdo stojí za tím vším? Právě výstavbu těchto bytů, které jsou nyní k dispozici na prodej i pronájem, zajistila firma Service Financial s.r.o.

Vydáno 16.03.2018Vydáno 21.03.2017
42 Zhlédnutí
Topováno 15.06.2017