Projekt „Byty Amadet Jesenice“ přináší komfort v bydlení

Service Financial s.r.o. Bydlení v Jesenici

Projekt „Byty Amadet Jesenice“ přináší komfort v bydlení

Projekt „Byty Amadet Jesenice“ přináší komfort v bydlení

Poblíž Jesenice vyrůstají domy, které v sobě skrývají komfortní byty, jež uspokojí i nejnáročnějšího obyvatele. K tomu jistě přispívá i to, že jsou v parteru budov zakomponovány i služby, od lékaře až po kadeřníka. Myšleno bylo pochopitelně i na podzemní garáže, které jsou vybaveny moderními výtahy.

Bytové domy Mladíkov, Service Financial s.r.o.

Nové byty už příští rok

Bydlet co možná nejmoderněji nemusí být jen nedosažitelnou touhou nebo nesplnitelným snem. Stačí se podívat na novou bytovou zástavbu „Jesenice City“ a „Novera City“, kde jsou využity veškeré možnosti pro maximální komfort obyvatel. O tom, že se projekt opravdu povedl, svědčí i to, že jsou všechny byty už prodané a obyvatelé jsou velmi spokojeni. Možní zájemci ale nemusejí vůbec zoufat. Započala výstavba nových bytů, které budou dokončeny už v příštím roce.

V roce 2019 budou hotové dva nové domy


Projekt myslí i na vzdělávání dětí

Moderní bytová zástavba, která navazuje na souvislou řadu bytových domů podél komunikace 101 z Jesenice na východ k obci Kocanda, je určena náročnějším obyvatelům, kteří chtějí od svého bytu daleko více. Budoucí obyvatelé se mohou těšit nejen na žádaný komfort, ale také na dostatek slunečních paprsků v celém bytě. Chráněné soukromí a akustická pohoda je samozřejmostí. Právě pro tyto pozitivní vlastnosti jsou byty z předchozích projektů (Jesenice City a Novera City) už dávno prodané. V přízemních částech budovy mají svá sídla různé služby – lékař, pediatr, lékárna, pekárna s cukrárnou, masáže, kadeřnictví a další. Vše mají tedy majitelé bytů přímo ve svém nejbližším okolí. Pouze několik minut mají školáci Základní fakultní jesenickou školu i školku. Nadané děti mohou navštěvovat kanadskou Sunny Canadian International School, kde jim bude nabídnut česko-anglický vzdělávací program od věku předškolního až k maturitě. Vyučuje se zde dvojjazyčně a děti jsou touto nenásilnou formou plynule vtaženy do tajů anglického jazyka.

Škola, školka i služby na dosah ruky


Urbanisticky dokonalé domy

Developerem projektu, který je označen názvem „Byty Amadet Jesenice“, je společnost Amadet s.r.o., která za osm let působení na trhu získala mnoho zkušeností a nechala za sebou řadu spokojených majitelů kvalitních bytů. Finančním partnerem se stala společnost Service Financial s.r.o., ve které pracují odborníci, kteří nasbírali zkušenosti po celém světě. Obě společnosti převzaly před třemi lety dočasně pozastavený záměr společnosti Novera. Původní projekt byl však zásadním způsobem přepracován. Projektantem tohoto návrhu byl Ing. arch. Ivo Virt ze studia AE Praha. V roce 2016 byl modifikován Ing. arch. Davidem Průškem, který s tímto odborníkem úzce spolupracoval. Význam novostaveb je především v jejich urbanistické funkci. Přesto, že se jedná o nejmodernější stavby, mají domy zcela městský ráz. Vytápění je vyřešeno centrálně, kondenzačními kotly na plyn. V současné době se zřejmě už jen málokdo obejde bez internetu. Proto jsou samozřejmostí veškeré datové služby společnosti ÚVT s.r.o., která je poskytovatelem internetu v Jesenici. Zajímavým způsobem (s maximálním ohledem na každého obyvatele domu) jsou řešeny garážové prostory. Jedná se o garáže podzemní, které jsou propojeny s bytovými podlažími pomocí moderních výtahů Schindler. Aby byla dokonalost opravdu stoprocentní, jsou jednotlivé domy odlišeny základními barvami spektra duhy. Není to ovšem jen pro příjemný vizuální dojem, ale také pro lepší orientaci. V současné době jsou ve výstavbě dva nové objekty, jejichž dokončení je plánováno na květen roku 2019. V bezprostředním sousedství se počítá s realizací velkého nájemního „Lékařského domu“.

Projekt „Byty Amadet Jesenice“ jsou urbanistickou perlou


Více informací naleznete na našich stránkách  https://byty-amadet-jesenice.cz/

Vydáno 22.06.2018
261 Zhlédnutí
Topováno 11.05.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici
Moderní bydlení kousek u Prahy, to je sen mnohých z nás. Byty Amadet v Jesenici mají skvělou zeměpisnou pozici. Jsou nedaleko centra Prahy a zároveň se nachází v tiché a klidné oblasti. A kdo stojí za tím vším? Právě výstavbu těchto bytů, které jsou nyní k dispozici na prodej i pronájem, zajistila ...

Postarejte se o své bydlení s námi nebo rovnou investujte

Postarejte se o své bydlení s námi nebo rovnou investujte
Můžeme se tak stát i vaší součásti, pokud si to budete přát. Zabýváme se stavbami u nás, ale i v zahraničí. Máme mnohaleté zkušenosti, takže náš tým poskytuje stoprocentní spolehlivost a také profesionalitu. Naše služby se týkají především developerské aktivity a bytové výstavby.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Service Financial s.r.o. Bydlení v Jesenici
WEBOVÁ STRÁNKA
Service Financial s.r.o.
servicefinancial.cz
Adresa

Adresa

Nákupní 1127
Jesenice 252 42

info@servicefinancial.cz
+420 739 200 020


Najdete nás také zde:

ARES
captcha