TECOM paper s.r.o.
Výroba a prodej etiket a jejich možnost využití na milion způsobů

Etikety dneska frčí, tak nebuďte zbytečně v křeči. I těmito slovy by se dala popsat naše výroba a spolupráce se zákazníky. Někteří lidé si totiž dělají zbytečné starosti, přitom v našem sortimentu najdete všechny možnosti a mnoho různých způsobů jak využití tak jejich konečného použití.

Výroba a prodej etiket Praha

Při výrobě etiket se zohledňuje mnoho faktorů

Moderní doba s sebou přináší i mnoho zajímavých produktů. Jedním z nich jsou jistě také etikety, které mají dlouhou historii. Tiskové metody se neustále zdokonalují. Používá se knihtisk, flexotisk, digitální tisk nebo také horká/studená ražba. Ovšem je potřeba dbát také na barvy, které musejí být opravdu kvalitní nebo použitý materiál. Může jít o papír, termopapír či syntetický materiál.

Chcete se dozvědět více informací?


Samolepící etikety a jejich rozlišení

U těchto samolepících etiket a klasického tisku se můžeme setkat s různým způsobem jejich výroby. V prvé řadě jsou to logistické etikety, které bývají většinou na roličkách jako čisté, další jsou grafické, které jsou s potiskem v osmi barvách a to na arších nebo roličkách. Print jsou vhodné na použití ve vašich kancelářích nebo provozovnách. Vždy jde o vysoce kvalitní materiál, který se dá lehce použít na vaše laserové nebo inkoustové tiskárny.

Více informací o tomto způsobu naleznete zde


Plníme i zvláštní přání zákazníků

Není výjimkou, že spolupracujeme i na soukromých přáních, která jsou speciální. Tyto speciální etikety se také řadí do této skupiny a vytváříme je na přání zákazníka.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tecompaper.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba a tisk samolepicích etiket a dalšího zboží – 28 let působení na trhu

Výroba a tisk samolepicích etiket a dalšího zboží – 28 let působení na trhu

Provoz podnikatelské a jiné činnosti vyžaduje také provoz různých druhů systémů, jako jsou pokladny či tachografy. Kromě toho také označení zboží či služeb nebo příslušenství k různým akcím. K těmto účelům potřebujete papírovou formu příslušenství, o které se postará firma TECOM paper s.r.o.

Vydáno 28.04.2018
TECOM paper - papírové roličky do pokladen i kotoučky do tachografů

TECOM paper - papírové roličky do pokladen i kotoučky do tachografů

Papírové roličky do pokladen, ale i kotoučky a roličky do tachografů seženete v nabídce společnosti TECOM paper. Vyrábíme papírové kotoučky a roličky různých druhů, vybrat si tak můžete papír, velikost i barvu výrobku přesně dle vašich aktuálních potřeb.

Vydáno 28.04.2016
Papírové reklamní materiály a samolepicí etikety nejsou za zenitem

Papírové reklamní materiály a samolepicí etikety nejsou za zenitem

I v dnešní digitální době hraje papír nejen ve světě reklamy a propagace stále důležitou roli. Samolepicí etikety, štítky, vstupenky, visačky z kartonu, reklamní letáky a další tištěné papírové produkty se stále těší vysoké oblibě. Jednoduše řečeno, etiketa na lahvi od piva ani samolepka na vaší oblíbené paštice zkrátka jen tak nahrazena žádnou hypermoderní digitální podobou nebude. I když také v oblasti tisku samolepek a etiket už se můžeme spoléhat na vysoce špičkové technologie, které zaručí jejich nejvyšší možnou kvalitu.

Vydáno 15.10.2013
Digitální tisk se hodí i pro malé náklady

Digitální tisk se hodí i pro malé náklady

Etikety, vstupenky, parkovací lístky, jízdenky, nejrůznější štítky nebo roličky do pokladen. To jsou tiskařské produkty, se kterými se běžný uživatel potkává prakticky denně. Celá řada těchto produktů je přitom vyráběna za pomoci digitálního tisku, na který se specializuje pražská společnost TECOM paper s.r.o.

Vydáno 16.06.2015Vydáno 04.04.2017
335 Zhlédnutí
Topováno 10.09.2018

Samolepicí etikety, vstupenky a parkovací lístky

Samolepicí etikety, vstupenky a parkovací lístky

Výroba samolepicích etiket, tisk vstupenek a parkovacích lístků

Kotoučky a roličky, kartonové visačky

Kotoučky a roličky, kartonové visačky

Kotoučky a roličky pro pokladny a tachografy, kartonové visačky

Reklamní tiskoviny, TTR příslušenství a papírnické zboží

Reklamní tiskoviny, TTR příslušenství a papírnické zboží

Reklamní tiskoviny, pásky pro TTR , kancelářský papír a papírnické zboží