TECOM paper s.r.o.
Digitální tisk se hodí i pro malé náklady

Etikety, vstupenky, parkovací lístky, jízdenky, nejrůznější štítky nebo roličky do pokladen. To jsou tiskařské produkty, se kterými se běžný uživatel potkává prakticky denně. Celá řada těchto produktů je přitom vyráběna za pomoci digitálního tisku, na který se specializuje pražská společnost TECOM paper s.r.o.

TECOM paper s.r.o., Praha 9: Digitální tisk se hodí i pro malé náklady

Pro digitální tisk nejsou potřeba štočky ani tiskové desky

Digitální tisk je v rámci polygrafického průmyslu poměrně specifickým oborem. Výsledky digitálního tisku jsou mimořádně kvalitní, tento způsob tisku je však zároveň cenově dostupný a rychlý. Vhodný je digitální tisk zejména pro malé náklady – pokud tedy potřebujete například jen omezeně malé množství etiket, u kterého by byla cena za klasický tisk nepříjemně vysoká, vsaďte právě na digitální tisk. U něj totiž není potřeba tvořit nákladné tiskové formy, jako jsou štočky nebo tiskové desky.

Digitální tisk a výsek


Digitální tisk je rychlý a nevyjde vás draho

Další výhodou digitálního tisku, díky „jednoduchosti“ provedení (a právě kvůli tomu, že není třeba vyrábět speciální tiskové formy), je celý proces poměrně rychlý a etikety je tak možné vyrobit digitálním tiskem prakticky na počkání. Tato technologie tisku pracuje s extrémně vysokým rozlišením (1200 x 3600 dpi se 4-bitovou hloubkou) a etikety vytvořené digitálním tiskem jsou také barevně stálé. Velmi pohodlná je možnost tisku z databází, digitální tisk také pochopitelně umožňuje tisk číselných řad nebo čárových kódů.


Pro digitální tisk používáme výhradně ekologické tonery

Zákazníky smýšlející v souladu s naší přírodou jistě potěší, že jsou tonery používané pro digitální tisk také ekologické. Díky tomu, že nemají škodlivé účinky na lidské zdraví, mohou etikety opatřené digitálním tiskem bez problémů přicházet do přímého styku s potravinami (námi používané tonery jsou pro tento účel dokonce certifikovány).

Digitálního tisku od TECOM paper


Modernizace tiskařských technologií

Nejen v oblasti digitálního tisku, ale také dalších způsobech výroby tištěných materiálů, propagačních produktů a etiket, dbá společnost TECOM paper na neustálou modernizaci používaných technologií. Průběžně proto obnovujeme náš „technický park“ a doplňujeme nové tiskařské stroje tak, abychom šli neustále s dobou.

Hledáte-li i vy kvalitní tiskařskou firmu pro tisk etiket nebo dalších produktů, využijte digitálního tisku od TECOM paper. Více o naší činnosti a kompletním portfoliu služeb najdete přímo na našich webových stránkách.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tecompaper.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba a tisk samolepicích etiket a dalšího zboží – 28 let působení na trhu

Výroba a tisk samolepicích etiket a dalšího zboží – 28 let působení na trhu

Provoz podnikatelské a jiné činnosti vyžaduje také provoz různých druhů systémů, jako jsou pokladny či tachografy. Kromě toho také označení zboží či služeb nebo příslušenství k různým akcím. K těmto účelům potřebujete papírovou formu příslušenství, o které se postará firma TECOM paper s.r.o.

Vydáno 28.04.2018
Výroba a prodej etiket a jejich možnost využití na milion způsobů

Výroba a prodej etiket a jejich možnost využití na milion způsobů

Etikety dneska frčí, tak nebuďte zbytečně v křeči. I těmito slovy by se dala popsat naše výroba a spolupráce se zákazníky. Někteří lidé si totiž dělají zbytečné starosti, přitom v našem sortimentu najdete všechny možnosti a mnoho různých způsobů jak využití tak jejich konečného použití.

Vydáno 04.04.2017
TECOM paper - papírové roličky do pokladen i kotoučky do tachografů

TECOM paper - papírové roličky do pokladen i kotoučky do tachografů

Papírové roličky do pokladen, ale i kotoučky a roličky do tachografů seženete v nabídce společnosti TECOM paper. Vyrábíme papírové kotoučky a roličky různých druhů, vybrat si tak můžete papír, velikost i barvu výrobku přesně dle vašich aktuálních potřeb.

Vydáno 28.04.2016
Papírové reklamní materiály a samolepicí etikety nejsou za zenitem

Papírové reklamní materiály a samolepicí etikety nejsou za zenitem

I v dnešní digitální době hraje papír nejen ve světě reklamy a propagace stále důležitou roli. Samolepicí etikety, štítky, vstupenky, visačky z kartonu, reklamní letáky a další tištěné papírové produkty se stále těší vysoké oblibě. Jednoduše řečeno, etiketa na lahvi od piva ani samolepka na vaší oblíbené paštice zkrátka jen tak nahrazena žádnou hypermoderní digitální podobou nebude. I když také v oblasti tisku samolepek a etiket už se můžeme spoléhat na vysoce špičkové technologie, které zaručí jejich nejvyšší možnou kvalitu.

Vydáno 15.10.2013Vydáno 16.06.2015
167 Zhlédnutí
Topováno 02.05.2016

Samolepicí etikety, vstupenky a parkovací lístky

Samolepicí etikety, vstupenky a parkovací lístky

Výroba samolepicích etiket, tisk vstupenek a parkovacích lístků

Kotoučky a roličky, kartonové visačky

Kotoučky a roličky, kartonové visačky

Kotoučky a roličky pro pokladny a tachografy, kartonové visačky

Reklamní tiskoviny, TTR příslušenství a papírnické zboží

Reklamní tiskoviny, TTR příslušenství a papírnické zboží

Reklamní tiskoviny, pásky pro TTR , kancelářský papír a papírnické zboží