TECOM paper s.r.o.
Papírové reklamní materiály a samolepicí etikety nejsou za zenitem

I v dnešní digitální době hraje papír nejen ve světě reklamy a propagace stále důležitou roli. Samolepicí etikety, štítky, vstupenky, visačky z kartonu, reklamní letáky a další tištěné papírové produkty se stále těší vysoké oblibě. Jednoduše řečeno, etiketa na lahvi od piva ani samolepka na vaší oblíbené paštice zkrátka jen tak nahrazena žádnou hypermoderní digitální podobou nebude. I když také v oblasti tisku samolepek a etiket už se můžeme spoléhat na vysoce špičkové technologie, které zaručí jejich nejvyšší možnou kvalitu.


TECOM paper je odborníkem nejen na tisk samolepicích etiket

Českým specialistou na tisk samolepicích etiket a výrobu roliček do pokladen je společnost TECOM paper sídlící v Praze. V jejím portfoliu výrobků a služeb však najdeme nejen výrobu samolepek, ale rovněž tisk vstupenek a visaček všeho druhu, tisk štítků, výrobu registračních papírů, výrobu print etiket nebo parkovacích lístků a celou řadu dalších více či méně specifických produktů, které lze zařadit mezi tištěné propagační materiály.

Samolepicí etikety, tisk vstupenek i kotoučky do tachografů

Jednou ze specialit TECOM paper jsou například kotoučky a roličky do tachografů, které používají řidiči autobusů a kamionů pro evidenci doby jejich jízdy. Dalším zajímavým produktem jsou například bezpečnostní etikety, které mohou sloužit k plombování elektroniky, měřicích přístrojů a podobně, nebo jako ochrana před paděláním.

Výroba samolepicích etiket i na netradiční povrchy

Samozřejmostí je možnost nechat si vyrobit další speciální druhy samolepek doslova na míru. TECOM paper po dohodě se zákazníkem navrhne a vyrobí třeba přelepky klávesnic všemožných zařízení, nažehlovací etikety a další samolepicí etikety i na velmi specifické povrchy.

TECOM paper zajistí tisk nejen etiket všemi dostupnými druhy tisku

Tak, jako téměř v každém odvětví, také v oblasti tisku již dnes existuje celá řada technologií. TECOM paper při své práci, jako je tisk reklamních materiálů nebo tisk etiket a dalších produktů, využívá jak flexotisk, knihtisk, tak vysoce kvalitní digitální tisk a laserový tisk. Díky těmto technologiím a rozmanitým materiálům dokáže uspokojit požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Samolepicí etikety od TECOM paper mohou propagovat i vaši firmu

Navštivte web společnosti TECOM paper, kde si můžete prohlédnout kompletní portfolio služeb a produktů z oblasti tištěných reklamních materiálů a samolepicích etiket, které mohou pomoci i vašemu podnikání.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tecompaper.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba a tisk samolepicích etiket a dalšího zboží – 28 let působení na trhu

Výroba a tisk samolepicích etiket a dalšího zboží – 28 let působení na trhu

Provoz podnikatelské a jiné činnosti vyžaduje také provoz různých druhů systémů, jako jsou pokladny či tachografy. Kromě toho také označení zboží či služeb nebo příslušenství k různým akcím. K těmto účelům potřebujete papírovou formu příslušenství, o které se postará firma TECOM paper s.r.o.

Vydáno 28.04.2018
Výroba a prodej etiket a jejich možnost využití na milion způsobů

Výroba a prodej etiket a jejich možnost využití na milion způsobů

Etikety dneska frčí, tak nebuďte zbytečně v křeči. I těmito slovy by se dala popsat naše výroba a spolupráce se zákazníky. Někteří lidé si totiž dělají zbytečné starosti, přitom v našem sortimentu najdete všechny možnosti a mnoho různých způsobů jak využití tak jejich konečného použití.

Vydáno 04.04.2017
TECOM paper - papírové roličky do pokladen i kotoučky do tachografů

TECOM paper - papírové roličky do pokladen i kotoučky do tachografů

Papírové roličky do pokladen, ale i kotoučky a roličky do tachografů seženete v nabídce společnosti TECOM paper. Vyrábíme papírové kotoučky a roličky různých druhů, vybrat si tak můžete papír, velikost i barvu výrobku přesně dle vašich aktuálních potřeb.

Vydáno 28.04.2016
Digitální tisk se hodí i pro malé náklady

Digitální tisk se hodí i pro malé náklady

Etikety, vstupenky, parkovací lístky, jízdenky, nejrůznější štítky nebo roličky do pokladen. To jsou tiskařské produkty, se kterými se běžný uživatel potkává prakticky denně. Celá řada těchto produktů je přitom vyráběna za pomoci digitálního tisku, na který se specializuje pražská společnost TECOM paper s.r.o.

Vydáno 16.06.2015Vydáno 15.10.2013
2049 Zhlédnutí
Topováno 09.05.2016

Samolepicí etikety, vstupenky a parkovací lístky

Samolepicí etikety, vstupenky a parkovací lístky

Výroba samolepicích etiket, tisk vstupenek a parkovacích lístků

Kotoučky a roličky, kartonové visačky

Kotoučky a roličky, kartonové visačky

Kotoučky a roličky pro pokladny a tachografy, kartonové visačky

Reklamní tiskoviny, TTR příslušenství a papírnické zboží

Reklamní tiskoviny, TTR příslušenství a papírnické zboží

Reklamní tiskoviny, pásky pro TTR , kancelářský papír a papírnické zboží