Výroba a tisk samolepicích etiket a dalšího zboží – 28 let působení na trhu

Provoz podnikatelské a jiné činnosti vyžaduje také provoz různých druhů systémů, jako jsou pokladny či tachografy. Kromě toho také označení zboží či služeb nebo příslušenství k různým akcím. K těmto účelům potřebujete papírovou formu příslušenství, o které se postará firma TECOM paper s.r.o.

TECOM paper s.r.o. - 28 let působení na trhu

Profesionální kontrola a prezentace vašich produktů a služeb

Společnost TECOM paper s.r.o. působí na trhu již od roku 1990, kdy začínala jako firma v oblasti instalace a servisu kancelářské techniky. V roce 1991 firma zahájila vlastní výrobu s rozšířením sortimentu o papírové roličky a registrační papíry především pro zdravotnictví. V roce 1995 byla zahájena výroba samolepicích etiket a dalších produktů, které jsou hlavní činností firmy. V současné době společnost slaví nejen úspěchy, ale také 28 let svého působení na trhu, za což vděčí především svým obětavým pracovníkům. Z produkce firmy vychází kvalitní samolepicí etikety, vstupenky, parkovací lístky, kartonové visačky, papírové kotoučky nejen pro pokladny, registrační papíry, kotoučky a roličky do tachografů, příslušenství TTR, reklamní tiskoviny, kancelářské papíry a mnoho dalšího.

Profesionálové s dlouholetou tradicí v oblasti tisku


Firemní hodnoty, které vedou k spokojenému zákazníkovi

Kromě toho, že k výrobě svých produktů společnost TECOM paper s.r.o. využívá moderní digitální technologie jak v oblasti tisku, tak v oblasti dokončujícího zpracování, podporuje také profesionální přístup svého pracovního týmu. Určuje jednotný profesionální směr jako je orientace na zákazníka, osobní angažování, týmovou orientaci, odvádění kvalitní práce, dodržování pravidel a neustálé zlepšování.

Společnost s vysoce profesionálním přístupem a výrobou


Spokojení odběratelé na prvním místě

O profesionalitě a kvalitě společnosti svědčí takoví odběratelé jako Mountfield, Hornbach, Lidl, Toyota, Česká pošta, Alza.cz, ČSA Czech Airlines a mnoho dalších spokojených zákazníků. Společnost disponuje také certifikátem s označením Spolehlivá firma.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tecompaper.cz

Vydáno 28.04.2018
239 Zhlédnutí
Topováno 05.04.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba a prodej etiket a jejich možnost využití na milion způsobů

Výroba a prodej etiket a jejich možnost využití na milion způsobů
Etikety dneska frčí, tak nebuďte zbytečně v křeči. I těmito slovy by se dala popsat naše výroba a spolupráce se zákazníky. Někteří lidé si totiž dělají zbytečné starosti, přitom v našem sortimentu najdete všechny možnosti a mnoho různých způsobů jak využití tak jejich konečného použití.

TECOM paper - papírové roličky do pokladen i kotoučky do tachografů

TECOM paper - papírové roličky do pokladen i kotoučky do tachografů
Papírové roličky do pokladen, ale i kotoučky a roličky do tachografů seženete v nabídce společnosti TECOM paper. Vyrábíme papírové kotoučky a roličky různých druhů, vybrat si tak můžete papír, velikost i barvu výrobku přesně dle vašich aktuálních potřeb.

Papírové reklamní materiály a samolepicí etikety nejsou za zenitem

Papírové reklamní materiály a samolepicí etikety nejsou za zenitem
I v dnešní digitální době hraje papír nejen ve světě reklamy a propagace stále důležitou roli. Samolepicí etikety, štítky, vstupenky, visačky z kartonu, reklamní letáky a další tištěné papírové produkty se stále těší vysoké oblibě. Jednoduše řečeno, etiketa na lahvi od piva ani samolepka na vaší ...

Digitální tisk se hodí i pro malé náklady

Digitální tisk se hodí i pro malé náklady
Etikety, vstupenky, parkovací lístky, jízdenky, nejrůznější štítky nebo roličky do pokladen. To jsou tiskařské produkty, se kterými se běžný uživatel potkává prakticky denně. Celá řada těchto produktů je přitom vyráběna za pomoci digitálního tisku, na který se specializuje pražská společnost TECOM ...
PODSTRÁNKY

Samolepicí etikety, vstupenky a parkovací lístky

Samolepicí etikety, vstupenky a parkovací lístky
Výroba samolepicích etiket, tisk vstupenek a parkovacích lístků

Kotoučky a roličky, kartonové visačky

Kotoučky a roličky, kartonové visačky
Kotoučky a roličky pro pokladny a tachografy, kartonové visačky

Reklamní tiskoviny, TTR příslušenství a papírnické zboží

Reklamní tiskoviny, TTR příslušenství a papírnické zboží
Reklamní tiskoviny, pásky pro TTR , kancelářský papír a papírnické zboží
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TECOM paper s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TECOM paper s.r.o.
www.tecompaper.cz
Adresa

Adresa

Toužimská 948/24b
Praha 9 - Kbely 197 00

tecompaper@tecompaper.cz
+420 734 443 483


Najdete nás také zde:

ARES
captcha