Valníkové plošiny, nástavby, pomocné rámy

Porgest, a.s.

Valníkové plošiny, nástavby, pomocné rámy

Porgest, a.s.
Nosič výměnných nástaveb – řešení přepravy v zemědělství

Moderní doba je sice v některých ohledech inovativní, ale také se jí často musíme přizpůsobovat. Týká se to snad všech průmyslových odvětví a také zejména zemědělství. V mnohých ohledech se snižují výrobní náklady, to způsobuje, že vznikají vyšší nároky na techniku. Požaduje se její větší efektivnost. Zákazníci hledají optimálnější výhodnost ve všech směrech a také požadují snižování co nejvíce finančních nákladů. Firma Porgest se proto přizpůsobuje a vyrábí nosič výměnných nástaveb v různých variantách.

Agro korba - ocelová s hydraulickou bočnicí

Vysoké pořizovací náklady jsou minulostí. Speciální stroje jsou nahrazovány lepším, univerzálnějším řešením

Zemědělská výroba je v prvé řadě o přepravě komodit. Kladou se na ní vysoké nároky a dostupné možnosti v přepravě byly kdysi hodně omezené. Specializované stroje jsou používány jenom pár týdnů v roce a mají opravdu vysoké pořizovací náklady. Ovšem pokud budete mít nákladní automobil upravený jak nosič výměnných nástaveb, pak máte na dlouhou dobu vystaráno. Nosiče jsou univerzálními pomocníky v každém směru, při každé přepravě v zemědělství, ale i v jiných odvětvích průmyslu. Velkou výhodou je, že na upravený nosič nemusíte dávat produkty jenom z naší výroby a naší společnosti, ale můžete na ně nasadit i jiné typy od různých výrobců, rozmetadla, fekální cisterny a další. Už se nemusíte trápit vysokými počátečními náklady specifických strojů, které jsou určené jednotlivě ke sklízení nebo přepravě jediného druhu nebo suroviny. Budete mít univerzální prostředek, díky kterému se vám hned vrátí počáteční investice velice efektivním způsobem.

Všechny dostupné informace


Dlouhé roky hledání toho nejlepšího možného řešení má svůj úspěch

Naše dlouholetá praxe v oboru nám přináší mnohé znalosti a zkušenosti v tomto oboru, proto také můžeme říci, že jsme velice rádi za každý kontakt s našimi zákazníky, se kterými vždy najdeme nejoptimálnější řešení. Pro přestavbu podvozku používáme kvalitní výrobky české a spolehlivé značky Tatra. U těchto podvozků můžeme využít maximální možnosti s minimálními náklady. Potvrzuje to jejich druh Phoenix, který je v posledních letech nejpoužívanější. Mají také typ určený speciálně pro zemědělství, homologovaný jako traktor. Nezbytou součástí přestavby je instalace mezirámu. Ten má odolný nástřik, je konstruován tak, aby vyhověl požadavkům zákazníka ale také technickému směru. Automobil je vybaven hydraulickým systémem sklápění a dalšími hydraulickými vývody. Může být namontována speciální převodovka.

Nákladní přeprava v zemědělství


Korby nákladních automobilů stokrát jinak

K dispozici jsou výměnné sklápěčové korby v mnoha provedeních a různých materiálech. Pro ty nejnáročnější máme hliníkové provedení, které je velice lehké, takže korba o svou sníženou hmotnost uveze vyšší množství nákladu. Některé korby jsou určené k převozu obilovin, jiné pro siláž a senáž – tyto jsou vyráběny jako jednostranné, aby si zachovaly maximální objem.

Kontakty na Porgest a.s.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.porgest.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Společnost Porgest dodává své nástavby nákladních automobilů nejen firmám u nás v České republice, ale také do Zemí EU, a dokonce i mimo ni

Společnost Porgest dodává své nástavby nákladních automobilů nejen firmám u nás v České republice, ale také do Zemí EU, a dokonce i mimo ni

Korby na nákladní automobily jsou velice žádaným zbožím, obzvláště pokud je umíte vyrobit univerzální. Velkou výhodou tak zůstává možnost, že je můžete namontovat na jakýkoliv podvozek. V naší oblasti spolupracujeme převážně s firmou Tatra, která je nám blízká svým místem působnosti v Moravskoslezském kraji, ale také technickým zázemím. Dlouhodobá spolupráce umožňuje dodávání a montování zejména na jejich podvozky, obzvláště pak na novou modelovou řadu Phoenix. Dokážeme se však přizpůsobit jakémukoliv zákazníkovi a jeho nákladnímu automobilu. Díky individuálnímu přístupu k zákazníkům požadují naši spolupráci a dodávání těchto speciálních koreb na nákladní automobily i vzdálené země, proto se naše nástavby používají hojně v Rusku, ale například také v Mexiku nebo Austrálii.

Vydáno 27.04.2017
Nosič výměnných nástaveb sníží náklady na přepravu v oblasti zemědělství

Nosič výměnných nástaveb sníží náklady na přepravu v oblasti zemědělství

Přeprava komodit tvoří v oblasti zemědělské výroby významnou část nákladů. Pořizování specializovaných strojů, které nachází využití jen několik týdnů v průběhu roku, zemědělskou výrobu značně prodražuje. Společnost Porgest nabízí řešení v podobě nákladního automobilu, přestavěného na nosič výměnných nástaveb. Díky přestavbě bude vozidlo využito v průběhu celého roku, čímž se výrazně sníží náklady v oblasti pořizování zemědělské techniky.

Vydáno 15.07.2016
Přeprava nebezpečných nákladů: Přestavby vozidel podle ADR

Přeprava nebezpečných nákladů: Přestavby vozidel podle ADR

Společnost PORGEST se v oblasti nákladních vozů specializuje na valníkové plošiny, sklápěčové korby, přestavby vozidel pro přepravu nebezpečných nákladů dle ADR a další činnosti spojené s nejen nákladními vozidly. Montujeme hydraulické systémy, provádíme pálení plasmou a další úpravy vozidel. Například takové opravy tachografů jsou doslova náš denní chleba.

Vydáno 02.05.2015
Valníkové plošiny a sklápěčové nástavby společnosti PORGEST

Valníkové plošiny a sklápěčové nástavby společnosti PORGEST

Těžká technika, do které spadají velká nákladní auta s plošinami, jsou nezbytným pomocníkem nejen pro zemědělce a stavebníky, ale také pro potřeby vojska. Jelikož se jedná o náročnou a nebezpečnou činnost, je nutné volit jen kvalitního výrobce této techniky.

Vydáno 24.07.2018
Sklápěčové nástavby Porgest na nákladní automobily

Sklápěčové nástavby Porgest na nákladní automobily

Společnost Porgest se již přes 16 let zabývá vývojem a výrobou nástaveb na nákladní automobily. Reaguje na požadavky svých klientů a hledá s nimi nejideálnější a současně nejlevnější řešení. V současné době nabízí sklápěčové nástavby v mnoha provedeních – jednostranné, dvoustranné i třístranné. Porgest vyrábí nástavby pro všechny typy podvozků, dodává také valníkové plošiny a speciální typy koreb. Sklápěčové nástavby jsou hojně využívány v oblasti stavebnictví, zájem je však také mezi těžařskými společnostmi či záchrannými sbory.

Vydáno 14.07.2016Vydáno 02.05.2017
244 Zhlédnutí
Topováno 15.01.2020

Zemědělské korby a nástavby

Zemědělské korby a nástavby

Výroba zemědělských sklápěčových korb a nástaveb, přestavby nákladních vozů

Sklápěčové korby a valníkové nástavby

Sklápěčové korby a valníkové nástavby

Sklápěčové korby pro nákladní automobily všech značek a valníkové nástavby

Přestavby vozů dle ADR

Přestavby vozů dle ADR

Přestavby vozidel pro přepravu nebezpečných nákladů podle předpisu ADR