SV Metal spol. s r.o.





Vydáno 13.04.2017
139 Zhlédnutí
Topováno 21.07.2017

SV Metal to je obrábění kovů a dodávání kompletních sad kovových dílů, podle potřeby jejich zákazníků

Zabývá se vaše podnikání strojírenstvím? Potřebujte často originální komponenty, které budete mít rychle a přesně dodané v termínu? Zajišťujete flexibilně vlastní výrobu a vždy musíte docílit rychlosti a také preciznosti provedení? U nás získáte, podle svého přání, přesné druhy ohnutých plechů, nařezaných na specifické rozměry nebo svařených do různých komponentů.

Obrábění kovů, SV Metal spol. s r.o.

Obrábění kovů je u nás specifické zaměření, kterému rozumíme

Abychom mohli plni požadavky všech zákazníků, k tomu nám dopomáhají stroje, jakým je i hrotový soustruh SV18RA, který má točnou délku 1250mm a točný průměr 355mm. Používají se však i jiné nástroje typu frézy FGH-32 a portálové vrtačky VR3. Naše služby jsou vám neustále k dispozici.

Potřebné informace naleznete na našich stránkách


Firma, která se velice rychle dokáže přizpůsobit

Jak výrobou, tak i rychlostí nebo dokonce svými kapacitami. Mezi jejich základní charakteristické vlastnosti patří rozhodně flexibilita, díky které velice rychle a přesně pracují a plní požadavky jejich zákazníků. Dokonce jsou schopni přizpůsobit svou vlastní výrobní kapacitu a výrobní jednotky k tomu, aby splnili své závazky.

Najdete u nás například také ohýbání plechů


Velké a mohutné stroje, se kterými velice rádi pracujeme

Snažíme se plnit co nejpřesnější výrobu a obrábění výrobků, ale také si zakládáme na krátkých dodacích termínech a plnohodnotném zákaznickém servisu. Snažíme se dodržovat vysokou kvalitu, kterou nám zaručuje také certifikace ISO a vysoké hodnoty našeho standardu.



Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.svmetal.cz