SV Metal spol. s r.o.

Stroje podle vašich představ vyrobí firma SV Metal

SV Metal spol. s r.o.



SV Metal to je obrábění kovů a dodávání kompletních sad kovových dílů, podle potřeby jejich zákazníků

Zabývá se vaše podnikání strojírenstvím? Potřebujte často originální komponenty, které budete mít rychle a přesně dodané v termínu? Zajišťujete flexibilně vlastní výrobu a vždy musíte docílit rychlosti a také preciznosti provedení? U nás získáte, podle svého přání, přesné druhy ohnutých plechů, nařezaných na specifické rozměry nebo svařených do různých komponentů.

Obrábění kovů, SV Metal spol. s r.o.

Obrábění kovů je u nás specifické zaměření, kterému rozumíme

Abychom mohli plni požadavky všech zákazníků, k tomu nám dopomáhají stroje, jakým je i hrotový soustruh SV18RA, který má točnou délku 1250mm a točný průměr 355mm. Používají se však i jiné nástroje typu frézy FGH-32 a portálové vrtačky VR3. Naše služby jsou vám neustále k dispozici.

Potřebné informace naleznete na našich stránkách


Firma, která se velice rychle dokáže přizpůsobit

Jak výrobou, tak i rychlostí nebo dokonce svými kapacitami. Mezi jejich základní charakteristické vlastnosti patří rozhodně flexibilita, díky které velice rychle a přesně pracují a plní požadavky jejich zákazníků. Dokonce jsou schopni přizpůsobit svou vlastní výrobní kapacitu a výrobní jednotky k tomu, aby splnili své závazky.

Najdete u nás například také ohýbání plechů


Velké a mohutné stroje, se kterými velice rádi pracujeme

Snažíme se plnit co nejpřesnější výrobu a obrábění výrobků, ale také si zakládáme na krátkých dodacích termínech a plnohodnotném zákaznickém servisu. Snažíme se dodržovat vysokou kvalitu, kterou nám zaručuje také certifikace ISO a vysoké hodnoty našeho standardu.



Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.svmetal.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Nástrojové brusky Hradec Králové

Nástrojové brusky Hradec Králové

Každé výrobní odvětví potřebuje pro svůj obor řadu nástrojů a strojů a často jde o požadavky zákazníků, které je potřebné vyrobit na míru. Pokud potřebujete plechové díly, montážní celky, nástrojové brusky nebo hydraulické lisovací stroje, tak se obraťte na společnost SV Metal spol. s r.o. z Hradce Králové.

Vydáno 15.05.2018
Stroje podle vašich představ vyrobí firma SV Metal

Stroje podle vašich představ vyrobí firma SV Metal

Ať už potřebujete firmu vybavit běžnými stroji nebo požadujete specifické stroje, řešení nabízí firma SV Metal. Zaměřujeme se na výrobu jednoúčelových strojů a produktů z tenkých plechů. Náš zkušený tým odborníků pomůže s řešením vašich požadavků a potřeb.

Vydáno 16.05.2016



Vydáno 13.04.2017
126 Zhlédnutí
Topováno 21.07.2017