Ohýbání plechů Hradec Králové - na ohraňovacích lisech nejpřesnější kvality

SV Metal spol. s r.o. Výroba z tenkých plechů

Ohýbání plechů Hradec Králové - na ohraňovacích lisech nejpřesnější kvality

Stroje podle vašich představ vyrobí firma SV Metal

Ať už potřebujete firmu vybavit běžnými stroji nebo požadujete specifické stroje, řešení nabízí firma SV Metal. Zaměřujeme se na výrobu jednoúčelových strojů a produktů z tenkých plechů. Náš zkušený tým odborníků pomůže s řešením vašich požadavků a potřeb.

výroba strojů

SV Metal – výroba strojů

Jednoúčelové stroje, montážní celky, moduly, složité sestavy a podsestavy. To vše vyrábíme v malých a středně velkých sériích, tedy ve výrobní dávce do dvou tisíc kusů ročně. Zaměřujeme se zejména na výrobu z plechu, vytvoříme pro vás sady plechových dílů, krytování, svařence, rámy strojů, montážní celky a celé stroje. Vyrábíme také prototypy a vzorky.


Vyrábíme stroje dle požadavků zákazníka

Orientujeme se na složitější a technologicky náročné výrobky, vyvíjíme speciální stroje. Naše komplexní služby zahrnují celý proces výroby od designu, přes prototypovou fázi až po sériovou výrobu. Převezmeme za vás starosti s celým výrobním procesem a dodáme vám finální produkt dle vašich představ.

Díky kontrole celého výrobního procesu garantujeme vysokou kvalitu dodávaných výrobků. Naší další předností jsou krátké dodací termíny, produkty dodáváme dle potřeb zákazníka do čtyř týdnů od objednání.

Výroba strojů na zakázku


Redesignujeme stávající stroje

Kromě výroby strojů nabízíme také služby v oblasti jejich překonstruování. Individuální řešení začíná studií stroje, poté navrhneme změny konstrukce dílů a změny výrobních technologií tak, abychom nalezli levnější řešení. Následně vyrobíme prototyp nového stroje, otestujeme jej a začneme sériovou výrobu v našich montážních jednotkách.

Redesign strojů a dalšíVydáno 16.05.2016
94 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nástrojové brusky Hradec Králové

Nástrojové brusky Hradec Králové
Každé výrobní odvětví potřebuje pro svůj obor řadu nástrojů a strojů a často jde o požadavky zákazníků, které je potřebné vyrobit na míru. Pokud potřebujete plechové díly, montážní celky, nástrojové brusky nebo hydraulické lisovací stroje, tak se obraťte na společnost SV Metal spol. s r.o. z Hradce ...

SV Metal to je obrábění kovů a dodávání kompletních sad kovových dílů, podle potřeby jejich zákazníků

SV Metal to je obrábění kovů a dodávání kompletních sad kovových dílů, podle potřeby jejich zákazníků
Zabývá se vaše podnikání strojírenstvím? Potřebujte často originální komponenty, které budete mít rychle a přesně dodané v termínu? Zajišťujete flexibilně vlastní výrobu a vždy musíte docílit rychlosti a také preciznosti provedení? U nás získáte, podle svého přání, přesné druhy ohnutých plechů, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SV Metal spol. s r.o. Výroba z tenkých plechů
WEBOVÁ STRÁNKA
SV Metal spol. s r.o.
www.svmetal.cz
Adresa

Adresa

Divec 99
Hradec Králové 500 03

obchod@svmetal.cz
+420 495 433 170


Najdete nás také zde:

ARES
captcha