Plnobarevná tiskárna etiket VP700 - vysoká rychlost, vynikající kvalita, nízká cena tisku

Tiskárny etiket pro průmyslové využití najdete v sortimentu společnosti TFP universal a.s. z Čestlic u Prahy. Mezi nejžádanější produkty v této kategorii patří plnobarevná tiskárna etiket VP700, kterou můžete využít, ať už potřebujete natisknout jednu nebo několik tisíc etiket. Výhodou této tiskárny je rychlost, kvalita tisku i nízká cena.

Plnobarevná tiskárna etiket VP700

Vlastnosti plnobarevné tiskárny etiket VP700

Kromě již zmíněné vysoké rychlosti (30 cm za sekundu), kvality tisku a vynikající ceny má tato plnobarevná tiskárna etiket další řadu vlastností, které jistě uvítáte.
Pokud si ji pořídíte, odpadá Vám nutnost mít velké množství předtištěných plnobarevných etiket na skladě, stačí mít předpřipravené čisté bílé etikety a podle aktuální potřeby si dotisknout jejich požadovaný počet. Například při změně popisu či legislativy byste předem předtištěné etikety museli vyhodit, zatímco takto si tisknete jen takové množství, které skutečně potřebujete.

V případě tisku malých sérií oceníte nízké náklady na tisk, neboť cena tisku 1 etikety je konstantní. Náklady ušetříte i díky výše zmíněnému faktu, že Vám odpadne skladování předtištěných etiket. Zkrátka návratnost investice je oproti konkurenčním produktům velmi vysoká.

Také ovládání je velmi jednoduché a univerzální, tisknout můžete z jakéhokoliv programu. Tiskárnu můžete navíc rozšířit o externí navíječe či odvíječe a další přídavná zařízení.
Univerzální je rovněž využití této tiskárny - jak v průmyslovém prostředí, tak v malých provozech např. potravinářských nebo kosmetických firmách, na bio farmách, apod.

Plnobarevná tiskárna etiket VP700


Proč si za dodavatele tiskárny etiket vybrat společnost TFP universal a.s.?

Jedná se o autorizovaného distributora těchto tiskáren pro ČR. Kromě samotné tiskárny zde získáte také kompletní poradenství v oblasti málonákladového tisku.
Komplexní služba, kterou TFP universal a.s.poskytuje začíná u aplikace pro tisk etiket, díky níž získáte návrh nejschůdnějšího a nejekonomičtějšího řešení pro Vaše konkrétní požadavky. Následně Vám tato firma zajistí komplexní dodávky technologie a spotřebního materiálu. V případě potřeby budete moct využít také autorizovaného záručního i pozáručního servisu.

Chcete-li kvalitního dodavatele tiskáren etiket s dlouholetou praxí, obraťte se na firmu TFP universal a.s.!

Další tiskárny etiket v sortimentu TFP universal a.s.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tfpuniv.com/produkty/tiskarny-etiket/barevne-tiskarny-etiket/57-vp700-memjet

Vydáno 25.04.2017
289 Zhlédnutí
Topováno 26.02.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Průmyslové skenery série AI-6800 a AI-6801 - odolnost a efektivita

Průmyslové skenery série AI-6800 a AI-6801 - odolnost a efektivita
Průmyslové skenery jsou důležitou součástí sortimentu společnosti TFP universal a.s. z Čestlic u Prahy. Mezi novými produkty v této kategorii najdeme série AI-6800 a AI-6801 od společnosti Argox. Jednou z největších výhod těchto skenerů je jejich průmyslový stupeň odolnosti IP65 a schopnost ...

Průmyslové tiskárny čárových kódů série ZT600 - připraveny na budoucnost

Průmyslové tiskárny čárových kódů série ZT600 - připraveny na budoucnost
V kategorii průmyslových tiskáren čárových kódů od společnosti TFP universal a.s. je také série ZT600 od výrobce Zebra. Tyto robustní tiskárny podávají výjimečný výkon na uživatelsky přívětivé platformě, připravené pro budoucnost.
PODSTRÁNKY

Termotransferové fólie

Termotransferové fólie
TTR termotransferové fólie pro potisk obalových materiálů, visaček, etiket

Oboustranně lepicí pásky

Oboustranně lepicí pásky
OLP oboustranně lepicí pásky pro polygrafické a průmyslové použití

Tiskárny etiket

Tiskárny etiket
Termotransferové tiskárny Zebra a produktová řada tiskáren Argox
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TFP universal a.s. Tiskárny etiket, termotransferové fólie
WEBOVÁ STRÁNKA
TFP universal a.s.
www.tfpuniv.com
Adresa

Adresa

Na Spojce 116
Čestlice 251 01

sales@tfpuniv.com
+420 272681051-3


Najdete nás také zde:

Facebookwww.dezinfekcni-brany-stojany.czARES
captcha