TFP universal a.s.
Tiskárny etiket, termotransferové fólie
Termotransferové fólie

Termotransferové fólie

TTR termotransferové fólie pro potisk obalových materiálů, visaček, etiket

Oboustranně lepicí pásky

Oboustranně lepicí pásky

OLP oboustranně lepicí pásky pro polygrafické a průmyslové použití

Tiskárny etiket

Tiskárny etiket

Termotransferové tiskárny Zebra a produktová řada tiskáren ArgoxVydáno 24.07.2017
39 Zhlédnutí
Topováno 10.01.2018

Průmyslové skenery série AI-6800 a AI-6801 - odolnost a efektivita

Průmyslové skenery jsou důležitou součástí sortimentu společnosti TFP universal a.s. z Čestlic u Prahy. Mezi novými produkty v této kategorii najdeme série AI-6800 a AI-6801 od společnosti Argox. Jednou z největších výhod těchto skenerů je jejich průmyslový stupeň odolnosti IP65 a schopnost bezpečně odolat pádům z výšky až 1,8 metru.

Průmyslové skenery od společnosti TFP UNIVERSAL a.s. z Prahy

Vlastnosti průmyslových skenerů série AI-6800 a AI-6801

Série AI-6800 a AI-6801 jsou prvními opravdu robustními 1D lineárními skenery od Argoxu. Díky stupni odolnosti IP65 a ochraně proti pádům, jsou ideálními skenery do venkovního nebo prašného prostředí. Design je navrhnut tak, aby byl uhlazenější, funkčnější a estetičtější, ale jejich hlavní předností je schopnost číst standardní1D čárové kódy. Také dokážou odstranit některé rušení odrazu z LCD displejů. Umí rozlišit 3 miliony čárových kódů a pro zefektivnění archivace trvá skenovací proces pouhých 0,0012 sekundy. Série průmyslových skenerů AI-6800 a AI-6801 dokážou díky velké hloubce ostrosti (DOF) číst 1D čárové kódy na velkou vzdálenost. Jejich odolnost a efektivita je zárukou využití zejména v maloobchodě, farmacii, zdravotní péči, ale i ve velkých skladech a logistickém průmyslu.

Průmyslové skenery od firmy TFP universal a.s.


TFP universal a.s.- spolehlivý dodavatel průmyslových skenerů

Spoluprací s TFP universal a.s. nezískáte pouze průmyslový skener, ale zároveň také komplexní službu, která začíná poradenstvím s výběrem nejvhodnějšího řešení pro Vaše potřeby. Jako autorizovaný distributor Vám následně zajistí komplexní dodávky technologie i spotřebního materiálu. A obrátit se na tuto společnost můžete také jako na servisního partnera (záručního i pozáručního). Proto hledáte-li dodavatele odolných a efektivních průmyslových skenerů s dlouholetou praxí, obraťte se na firmu TFP universal a.s.!