Termotransferové tiskárny - stolní, průmyslové, mobilní

TFP universal a.s. Tiskárny etiket, termotransferové fólie

Termotransferové tiskárny - stolní, průmyslové, mobilní

TFP universal a.s.
Tiskárny etiket, termotransferové fólie
Průmyslové skenery série AI-6800 a AI-6801 - odolnost a efektivita

Průmyslové skenery jsou důležitou součástí sortimentu společnosti TFP universal a.s. z Čestlic u Prahy. Mezi novými produkty v této kategorii najdeme série AI-6800 a AI-6801 od společnosti Argox. Jednou z největších výhod těchto skenerů je jejich průmyslový stupeň odolnosti IP65 a schopnost bezpečně odolat pádům z výšky až 1,8 metru.

Průmyslové skenery od společnosti TFP UNIVERSAL a.s. z Prahy

Vlastnosti průmyslových skenerů série AI-6800 a AI-6801

Série AI-6800 a AI-6801 jsou prvními opravdu robustními 1D lineárními skenery od Argoxu. Díky stupni odolnosti IP65 a ochraně proti pádům, jsou ideálními skenery do venkovního nebo prašného prostředí.
Design je navrhnut tak, aby byl uhlazenější, funkčnější a estetičtější, ale jejich hlavní předností je schopnost číst standardní1D čárové kódy. Také dokážou odstranit některé rušení odrazu z LCD displejů. Umí rozlišit 3 miliony čárových kódů a pro zefektivnění archivace trvá skenovací proces pouhých 0,0012 sekundy.
Série průmyslových skenerů AI-6800 a AI-6801 dokážou díky velké hloubce ostrosti (DOF) číst 1D čárové kódy na velkou vzdálenost.
Jejich odolnost a efektivita je zárukou využití zejména v maloobchodě, farmacii, zdravotní péči, ale i ve velkých skladech a logistickém průmyslu.

Průmyslové skenery od firmy TFP universal a.s.


TFP universal a.s.- spolehlivý dodavatel průmyslových skenerů

Spoluprací s TFP universal a.s. nezískáte pouze průmyslový skener, ale zároveň také komplexní službu, která začíná poradenstvím s výběrem nejvhodnějšího řešení pro Vaše potřeby. Jako autorizovaný distributor Vám následně zajistí komplexní dodávky technologie i spotřebního materiálu.
A obrátit se na tuto společnost můžete také jako na servisního partnera (záručního i pozáručního).
Proto hledáte-li dodavatele odolných a efektivních průmyslových skenerů s dlouholetou praxí, obraťte se na firmu TFP universal a.s.!Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tfpuniv.com/produkty/snimace-carovych-kodu

FIREMNÍ ČLÁNKY


Plnobarevná tiskárna etiket VP700 - vysoká rychlost, vynikající kvalita, nízká cena tisku

Plnobarevná tiskárna etiket VP700 - vysoká rychlost, vynikající kvalita, nízká cena tisku

Tiskárny etiket pro průmyslové využití najdete v sortimentu společnosti TFP universal a.s. z Čestlic u Prahy. Mezi nejžádanější produkty v této kategorii patří plnobarevná tiskárna etiket VP700, kterou můžete využít, ať už potřebujete natisknout jednu nebo několik tisíc etiket. Výhodou této tiskárny je rychlost, kvalita tisku i nízká cena.

Vydáno 25.04.2017
Průmyslové tiskárny čárových kódů série ZT600 - připraveny na budoucnost

Průmyslové tiskárny čárových kódů série ZT600 - připraveny na budoucnost

V kategorii průmyslových tiskáren čárových kódů od společnosti TFP universal a.s. je také série ZT600 od výrobce Zebra. Tyto robustní tiskárny podávají výjimečný výkon na uživatelsky přívětivé platformě, připravené pro budoucnost.

Vydáno 17.01.2018Vydáno 24.07.2017
85 Zhlédnutí
Topováno 30.10.2019

Termotransferové fólie

Termotransferové fólie

TTR termotransferové fólie pro potisk obalových materiálů, visaček, etiket

Oboustranně lepicí pásky

Oboustranně lepicí pásky

OLP oboustranně lepicí pásky pro polygrafické a průmyslové použití

Tiskárny etiket

Tiskárny etiket

Termotransferové tiskárny Zebra a produktová řada tiskáren Argox