Výroba zařízení na zpracování střev – potravinářské stroje

Strojírna Kukleny spol.s r.o.

Výroba zařízení na zpracování střev – potravinářské stroje

Strojírna Kukleny spol.s r.o.Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Čerpadla se využívají především v potravinářském průmyslu. Společnost strojírny Kukleny nabízí dvojí provedení těchto čerpadel. Vyrábějí se v typových řadách ZMK a ZC. Tyto produkty mohou být dodány s elektromotorem nebo variátorem pro plynulou regulaci výkonu a to u všech typů zařízení. Variátor může být nahrazen frekvenčním měničem.

Zubová nerezová čerpadla, Strojírna Kukleny spol.s r.o., Hradec Králové

Zubová čerpadla řady ZMK

Právě díky těmto zařízením můžeme přečerpávat kapaliny z výše umístěných nádob než je samotná úroveň čerpadla. Díky tomu se tato čerpadla používají například v mlékárenském průmyslu. Konkrétně u tohoto tématu se jedná o přečerpání zahuštěného mléka, smetany a syrovátky. Ovšem jeho výhody se používají i v dalším odvětví potravinářského průmyslu. Přečerpáte s ním tekutější tedy řidší i zahuštěnější kapaliny.

Zubová nerezová čerpadla


Zubová čerpadla řady ZC

Stejný systém jako v předchozím typu platí také pro tento typ řady ZC. Také je toto čerpadlo určeno k přečerpání kapalin z nádob, které jsou výše položené, než je samotné čerpadlo. Pro regulaci se používá frekvenční měnič pro změnu otáček v motoru. Lze je tak využít na mnoho potravinářských produktů, ovocných šťáv, olejů, nápojů a mnohých dalších.

Ukázky a přesné popisky těchto zařízení


Možné další využití

Ptáte se na použití v chemickém průmyslu? Samozřejmě, že je to možné. Zubová čerpadla řady ZMK se běžně dají použít i v chemickém průmyslu. Nejvyšší dovolená teplota tekutin, které se přečerpávají u tohoto typu, je 70-80°C.Více informací naleznete na našich stránkách  https://strojirna.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Strojírna Kukleny: Zakázková výroba strojů i součástí, jako jsou převodovky, pohony či čerpadla

Strojírna Kukleny: Zakázková výroba strojů i součástí, jako jsou převodovky, pohony či čerpadla

Potřebujete nejrůznější části strojů, jako jsou převodovky nebo čerpadla? Zakázkovou výrobou strojů i jejich částí dle požadavků zákazníka se zabývá Strojírna Kukleny spol. s r.o. Hradec Králové. Vyrábíme převodovky, elektromechanické lineární pohony, nerezová zubová čerpadla, jednoúčelové stroje a mnohé další. Zajišťujeme také montážní a servisní činnosti.

Vydáno 03.08.2016
Stroje pro mlékárenský a masný průmysl

Stroje pro mlékárenský a masný průmysl

Potravinářský průmysl už se v dnešní době neobejde bez technických pomůcek, které práci urychlí a zjednoduší. Zejména masná a mlékárenská výroba je mnohdy přímo závislá na strojích, bez nichž by byla produkce buď úplně nemožná, nebo příliš pomalá a neefektivní.

Vydáno 28.05.2018Vydáno 10.05.2017
286 Zhlédnutí
Topováno 04.04.2020