Výroba sekčních vrat provedení lamelové, kazetové

Strojírna Kukleny spol.s r.o.

Výroba sekčních vrat provedení lamelové, kazetové

Strojírna Kukleny spol.s r.o.Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Čerpadla se využívají především v potravinářském průmyslu. Společnost strojírny Kukleny nabízí dvojí provedení těchto čerpadel. Vyrábějí se v typových řadách ZMK a ZC. Tyto produkty mohou být dodány s elektromotorem nebo variátorem pro plynulou regulaci výkonu a to u všech typů zařízení. Variátor může být nahrazen frekvenčním měničem.

Zubová nerezová čerpadla, Strojírna Kukleny spol.s r.o., Hradec Králové

Zubová čerpadla řady ZMK

Právě díky těmto zařízením můžeme přečerpávat kapaliny z výše umístěných nádob než je samotná úroveň čerpadla. Díky tomu se tato čerpadla používají například v mlékárenském průmyslu. Konkrétně u tohoto tématu se jedná o přečerpání zahuštěného mléka, smetany a syrovátky. Ovšem jeho výhody se používají i v dalším odvětví potravinářského průmyslu. Přečerpáte s ním tekutější tedy řidší i zahuštěnější kapaliny.

Zubová nerezová čerpadla


Zubová čerpadla řady ZC

Stejný systém jako v předchozím typu platí také pro tento typ řady ZC. Také je toto čerpadlo určeno k přečerpání kapalin z nádob, které jsou výše položené, než je samotné čerpadlo. Pro regulaci se používá frekvenční měnič pro změnu otáček v motoru. Lze je tak využít na mnoho potravinářských produktů, ovocných šťáv, olejů, nápojů a mnohých dalších.

Ukázky a přesné popisky těchto zařízení


Možné další využití

Ptáte se na použití v chemickém průmyslu? Samozřejmě, že je to možné. Zubová čerpadla řady ZMK se běžně dají použít i v chemickém průmyslu. Nejvyšší dovolená teplota tekutin, které se přečerpávají u tohoto typu, je 70-80°C.Více informací naleznete na našich stránkách  https://strojirna.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Stroje pro mlékárenský a masný průmysl

Stroje pro mlékárenský a masný průmysl

Potravinářský průmysl už se v dnešní době neobejde bez technických pomůcek, které práci urychlí a zjednoduší. Zejména masná a mlékárenská výroba je mnohdy přímo závislá na strojích, bez nichž by byla produkce buď úplně nemožná, nebo příliš pomalá a neefektivní.

Vydáno 28.05.2018
Strojírna Kukleny: Zakázková výroba strojů i součástí, jako jsou převodovky, pohony či čerpadla

Strojírna Kukleny: Zakázková výroba strojů i součástí, jako jsou převodovky, pohony či čerpadla

Potřebujete nejrůznější části strojů, jako jsou převodovky nebo čerpadla? Zakázkovou výrobou strojů i jejich částí dle požadavků zákazníka se zabývá Strojírna Kukleny spol. s r.o. Hradec Králové. Vyrábíme převodovky, elektromechanické lineární pohony, nerezová zubová čerpadla, jednoúčelové stroje a mnohé další. Zajišťujeme také montážní a servisní činnosti.

Vydáno 03.08.2016Vydáno 10.05.2017
259 Zhlédnutí
Topováno 04.04.2020