Vzduchové clony do průmyslu a vstupů - dveřní a průmyslové clony

SEFEN, spol. s r.o.

Vzduchové clony do průmyslu a vstupů - dveřní a průmyslové clony

SEFEN, spol. s r.o.
Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

Řešíte jaké vytápění je vhodné do vaši domácnosti nebo jiného objektu? Ať jde o byt nebo dům, komerční prostory, tak stále oblíbené je elektrické vytápění. Požadavkům svých zákazníků právě v tomto směru vychází vstříc česká společnost Sefen spol. s r.o. Frýdek Místek. Jejich působení je kromě jiného právě v oblasti systémů elektrického vytápění.

Moderní elektrické vytápění, Frýdek-Místek

Vytápějte levně, efektivně a s moderním řešením topidel

Elektrické vytápění se zajisté hodí do každého prostoru od domácností až po kanceláře, haly a další budovy. Jeho oblíbenost spočívá také v tom, že nevytváří žádné odpady a má nízké investiční náklady. Je moderním řešením, které se do interiéru hodí i kvůli svému designu, který je na výběr v mnoha provedeních. Kromě toho není náročné na údržbu a manipulaci. S vytápěním na elektřinu získáte i výhodnou distribuční sazbu, která vám ušetří náklady za energie. Získáte dokonalý komfort.

Vytápějte tak, abyste byli spokojeni


Sortiment pro zajištění kompletního vytápění

Aby elektrické vytápění splnilo svůj účel, tak vyžaduje i veškeré příslušenství, které všechny podmínky a požadavky splňuje. Společnost Sefen spol. s r.o. se postará také o konvektory, topné folie, nástěnná i koupelnová topidla, topné kabely, clony a mnohé další doplňky. Vše proto, aby byly splněné i ty nejnáročnější požadavky.

Když vytápění, tak elektrické


Jak podpořit efektivitu elektrického vytápění?

Nejen kvalitním elektrickým vytápěním získáte požadovaný komfort a splnění účelu, ale také vlastní podporou. Kromě změny distribuční sazby efekt vytápění podpoří i tepelná izolace, odpovídající topné zařízení podle typu umístění a velikosti prostorů.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sefen.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Průmyslové vytápění hal, provozů a dalších velkoprostorových objektů

Průmyslové vytápění hal, provozů a dalších velkoprostorových objektů

Vytápění průmyslových hal, provozů a všech velkých prostorů vyžaduje při realizaci specifický přístup. Bude-li dodržen, vznikne moderní ekologický systém vytápění, který pomůže při úspoře energie. Společnost SEFEN spol. s r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku zajišťuje specializované dodávky průmyslového vytápění hal a veškerých velkoprostorových objektů, a to včetně regulace, programování a řízení. Postará se o to, aby byly dodrženy veškeré požadavky, které tyto specifické prostory vyžadují.

Vydáno 24.06.2016
Nízkoenergetické novostavby, které vyhovují evropským směrnicím

Nízkoenergetické novostavby, které vyhovují evropským směrnicím

Splnění norem, které nařídila evropská směrnice, nepřináší majitelům novostaveb jen samá negativa. Naopak. Do budoucna mají jistotu, že jejich dům bude fungovat v úsporném provozu. Sníží se totiž náklady na vytápění i ohřev užitkové vody.

Vydáno 05.03.2020
Vzduchotechnika - větrání vzduchu s rekuperací tepla

Vzduchotechnika - větrání vzduchu s rekuperací tepla

Mít moderní domácnost si přeje každý z nás. Toužíte také po moderním vybavení a nejkvalitnějších technických přístrojích, které jsou na dnešním trhu dostupné? V tom případě se obraťte na společnost SEFEN spol. s.r.o., která zajistí speciální systém vzduchotechniky, díky které budete moci větrat místnosti s pomocí rekuperace tepla.

Vydáno 19.04.2018Vydáno 15.05.2017
173 Zhlédnutí
Topováno 10.06.2020

El.vytápění nebytových prostor

El.vytápění nebytových prostor

Elektrická vytápěcí zařízení, průmyslová topidla, vzduchové clony

El. vytápění rodinných domů

El. vytápění rodinných domů

Elektrické vytápění rodinných domů, elektrická topidla, ohřívače, topné fólie a kabely

Energie z obnovitelných zdrojů

Energie z obnovitelných zdrojů

Solární panely, tepelná čerpadla a ventilátorové přístroje s rekuperací tepla