Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

SEFEN, spol. s r.o.

Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

SEFEN, spol. s r.o.
Průmyslové vytápění hal, provozů a dalších velkoprostorových objektů

Vytápění průmyslových hal, provozů a všech velkých prostorů vyžaduje při realizaci specifický přístup. Bude-li dodržen, vznikne moderní ekologický systém vytápění, který pomůže při úspoře energie. Společnost SEFEN spol. s r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku zajišťuje specializované dodávky průmyslového vytápění hal a veškerých velkoprostorových objektů, a to včetně regulace, programování a řízení. Postará se o to, aby byly dodrženy veškeré požadavky, které tyto specifické prostory vyžadují.

elektrické vytápění

Průmyslové vytápění objektů

Zmíněná společnost SEFEN se již od roku 1993 zasazuje o využití tzv. francouzského systému elektrického vytápění. Při svých realizacích využívá a současně distribuuje kvalitní vytápěcí zařízení od francouzských výrobců AIRELEC, CAMPA, ATLANTIC, HAGER CONTROLS a dalších.

Cílem společnosti je zajistit komplexní systém vytápění pro jakýkoliv objekt, a to včetně průmyslového vytápění hal a výrobních provozů. Při svých realizacích společnost vhodně kombinuje konvertory, sálavá nástěnná topidla, sálavé panely, infračervená sálavá topidla pro průmyslové použití a další. Rovněž dodává a instaluje teplovzdušné ventilátory v různém provedení.

Kompletní zajištění systému vytápění ve velkoprostorových objektech


Řešení na klíč

Společnost zajišťuje svým klientům dodávku vytápěcích systémů na klíč. Po počáteční konzultaci s klientem bude vypracován návrh systému vytápění a navržen projekt elektroinstalace a vzduchotechniky. Poté bude realizována samotná instalace systému s následným záručním i pozáručním servisem. Při zájmu o spolupráci předvede společnost Sefen své referenční stavby a uvede klienta do problematiky průmyslového vytápění hal a provozů.

Realizace vytápěcích systémů – od projektu k realizaci


Komplexní systém vytápění včetně regulace

Realizované systémy vytápění jsou navrženy s ohledem na požadavky architekta interiérů. Pracují bezobslužně, nezabírají prakticky žádný prostor navíc a spotřebují jen nezbytné množství energie. Díky moderním systémům ohřevu ušetříte, investice se vám brzy vrátí.

Dodávané systémy splňují ty nejnáročnější podmínky na komfort a ekonomiku provozu. Jsou určeny pro všechny, kteří výběr a realizaci vytápění hal a provozů nepodceňují. Součástí moderních vytápěcích systémů je snadná intuitivní regulace a nastavení teploty, ale také programování provozu a řízení spotřeby elektrické energie.

Společnost SEFEN spol. s r.o. se realizací vytápěcích systémů s ohledem na kvalitu a ekonomiku provozu zabývá již více než 23 let. Během svého působení realizovala velké množství dodávek různého rozsahu. Máte-li zájem o průmyslové vytápění objektů i vy, navštivte internetové stránky firmy a dozvíte se více.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sefen.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

Řešíte jaké vytápění je vhodné do vaši domácnosti nebo jiného objektu? Ať jde o byt nebo dům, komerční prostory, tak stále oblíbené je elektrické vytápění. Požadavkům svých zákazníků právě v tomto směru vychází vstříc česká společnost Sefen spol. s r.o. Frýdek Místek. Jejich působení je kromě jiného právě v oblasti systémů elektrického vytápění.

Vydáno 15.05.2017
Nízkoenergetické novostavby, které vyhovují evropským směrnicím

Nízkoenergetické novostavby, které vyhovují evropským směrnicím

Splnění norem, které nařídila evropská směrnice, nepřináší majitelům novostaveb jen samá negativa. Naopak. Do budoucna mají jistotu, že jejich dům bude fungovat v úsporném provozu. Sníží se totiž náklady na vytápění i ohřev užitkové vody.

Vydáno 05.03.2020
Vzduchotechnika - větrání vzduchu s rekuperací tepla

Vzduchotechnika - větrání vzduchu s rekuperací tepla

Mít moderní domácnost si přeje každý z nás. Toužíte také po moderním vybavení a nejkvalitnějších technických přístrojích, které jsou na dnešním trhu dostupné? V tom případě se obraťte na společnost SEFEN spol. s.r.o., která zajistí speciální systém vzduchotechniky, díky které budete moci větrat místnosti s pomocí rekuperace tepla.

Vydáno 19.04.2018Vydáno 24.06.2016
137 Zhlédnutí
Topováno 16.07.2020

El.vytápění nebytových prostor

El.vytápění nebytových prostor

Elektrická vytápěcí zařízení, průmyslová topidla, vzduchové clony

El. vytápění rodinných domů

El. vytápění rodinných domů

Elektrické vytápění rodinných domů, elektrická topidla, ohřívače, topné fólie a kabely

Energie z obnovitelných zdrojů

Energie z obnovitelných zdrojů

Solární panely, tepelná čerpadla a ventilátorové přístroje s rekuperací tepla