Elektrické vytápění rodinných domů, elektrická topidla, ohřívače, topné fólie a kabely

SEFEN, spol. s r.o.

Elektrické vytápění rodinných domů, elektrická topidla, ohřívače, topné fólie a kabely

Průmyslové vytápění hal, provozů a dalších velkoprostorových objektů

Vytápění průmyslových hal, provozů a všech velkých prostorů vyžaduje při realizaci specifický přístup. Bude-li dodržen, vznikne moderní ekologický systém vytápění, který pomůže při úspoře energie. Společnost SEFEN spol. s r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku zajišťuje specializované dodávky průmyslového vytápění hal a veškerých velkoprostorových objektů, a to včetně regulace, programování a řízení. Postará se o to, aby byly dodrženy veškeré požadavky, které tyto specifické prostory vyžadují.

elektrické vytápění

Průmyslové vytápění objektů

Zmíněná společnost SEFEN se již od roku 1993 zasazuje o využití tzv. francouzského systému elektrického vytápění. Při svých realizacích využívá a současně distribuuje kvalitní vytápěcí zařízení od francouzských výrobců AIRELEC, CAMPA, ATLANTIC, HAGER CONTROLS a dalších.

Cílem společnosti je zajistit komplexní systém vytápění pro jakýkoliv objekt, a to včetně průmyslového vytápění hal a výrobních provozů. Při svých realizacích společnost vhodně kombinuje konvertory, sálavá nástěnná topidla, sálavé panely, infračervená sálavá topidla pro průmyslové použití a další. Rovněž dodává a instaluje teplovzdušné ventilátory v různém provedení.

Kompletní zajištění systému vytápění ve velkoprostorových objektech


Řešení na klíč

Společnost zajišťuje svým klientům dodávku vytápěcích systémů na klíč. Po počáteční konzultaci s klientem bude vypracován návrh systému vytápění a navržen projekt elektroinstalace a vzduchotechniky. Poté bude realizována samotná instalace systému s následným záručním i pozáručním servisem. Při zájmu o spolupráci předvede společnost Sefen své referenční stavby a uvede klienta do problematiky průmyslového vytápění hal a provozů.

Realizace vytápěcích systémů – od projektu k realizaci


Komplexní systém vytápění včetně regulace

Realizované systémy vytápění jsou navrženy s ohledem na požadavky architekta interiérů. Pracují bezobslužně, nezabírají prakticky žádný prostor navíc a spotřebují jen nezbytné množství energie. Díky moderním systémům ohřevu ušetříte, investice se vám brzy vrátí.

Dodávané systémy splňují ty nejnáročnější podmínky na komfort a ekonomiku provozu. Jsou určeny pro všechny, kteří výběr a realizaci vytápění hal a provozů nepodceňují. Součástí moderních vytápěcích systémů je snadná intuitivní regulace a nastavení teploty, ale také programování provozu a řízení spotřeby elektrické energie.

Společnost SEFEN spol. s r.o. se realizací vytápěcích systémů s ohledem na kvalitu a ekonomiku provozu zabývá již více než 23 let. Během svého působení realizovala velké množství dodávek různého rozsahu. Máte-li zájem o průmyslové vytápění objektů i vy, navštivte internetové stránky firmy a dozvíte se více.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sefen.cz

Vydáno 24.06.2016
247 Zhlédnutí
Topováno 10.01.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů
Řešíte jaké vytápění je vhodné do vaši domácnosti nebo jiného objektu? Ať jde o byt nebo dům, komerční prostory, tak stále oblíbené je elektrické vytápění. Požadavkům svých zákazníků právě v tomto směru vychází vstříc česká společnost Sefen spol. s r.o. Frýdek Místek. Jejich působení je kromě ...

Nízkoenergetické novostavby, které vyhovují evropským směrnicím

Nízkoenergetické novostavby, které vyhovují evropským směrnicím
Splnění norem, které nařídila evropská směrnice, nepřináší majitelům novostaveb jen samá negativa. Naopak. Do budoucna mají jistotu, že jejich dům bude fungovat v úsporném provozu. Sníží se totiž náklady na vytápění i ohřev užitkové vody.

Vzduchotechnika - větrání vzduchu s rekuperací tepla

Vzduchotechnika - větrání vzduchu s rekuperací tepla
Mít moderní domácnost si přeje každý z nás. Toužíte také po moderním vybavení a nejkvalitnějších technických přístrojích, které jsou na dnešním trhu dostupné? V tom případě se obraťte na společnost SEFEN spol. s.r.o., která zajistí speciální systém vzduchotechniky, díky které budete moci větrat ...
PODSTRÁNKY

El.vytápění nebytových prostor

El.vytápění nebytových prostor
Elektrická vytápěcí zařízení, průmyslová topidla, vzduchové clony

El. vytápění rodinných domů

El. vytápění rodinných domů
Elektrické vytápění rodinných domů, elektrická topidla, ohřívače, topné fólie a kabely

Energie z obnovitelných zdrojů

Energie z obnovitelných zdrojů
Solární panely, tepelná čerpadla a ventilátorové přístroje s rekuperací tepla
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SEFEN, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SEFEN, spol. s r.o.
www.sefen.cz
Adresa

Adresa

Na Podvolání 3292
Frýdek-Místek 738 01

info@sefen.cz
+420 558 628 872


Najdete nás také zde:

ARES
captcha