KTR CR, spol. s r.o.
SPOJKY PRO POHONY STROJŮ, UPÍNACÍ POUZDRA, MĚŘIDLA MOMENTU

SPOJKY PRO POHONY STROJŮ, UPÍNACÍ POUZDRA, MĚŘIDLA MOMENTU

Technika pro přenos výroby, spojky pro pohony strojů, upínací pouzdra

BRZDOVÉ SYSTÉMY, ROTOR LOCK, ŘÍDICÍ SYSTÉM

BRZDOVÉ SYSTÉMY, ROTOR LOCK, ŘÍDICÍ SYSTÉM

Brzdové systémy KTR-STOP pro průmyslové aplikace nejvyšší kvality

HYDRAULICKÉ KOMPONENTY, TLUMÍCÍ PRVKY, CHLADIČE

HYDRAULICKÉ KOMPONENTY, TLUMÍCÍ PRVKY, CHLADIČE

Hydraulické komponenty, držáky čerpadel, tlumící prvky, nádrže a chladičeVydáno 17.05.2017
60 Zhlédnutí
Topováno 28.04.2018

Brzdové systémy, které zahrnují i hydraulické brzy vyrábí společnost KTR CR

Tento přední výrobce spojek, upínacích pouzder, pojistných spojek, systémů na měření krouticího momentu či hydraulických komponentů, je jedním z nejvýznamnějších i na českém trhu, kde si neustále hlídá a zvyšuje svou kvalitu díky mnohaletým zkušenostem.

Brzdové systémy a hydraulické brzdy, KTR CR, spol. s r.o.

Brzdové systémy a hydraulické brzdy

Existuje hned několik typů, ze kterých můžete vybírat. Použití může být v průmyslových aplikacích nebo i v jiných technických zaměřeních. Dokonce existuje systém pro opravdu náročné aplikace. Má velice krátkou reakční dobu, která je dána malou vzdáleností mezi brzdovým obložením a brzdovým kotoučem. Nízké náklady na údržbu potěší každého zákazníka. Velice vhodné do náročných provozních podmínek.

Spojky a brzdy pro moderní pohony


Dejte věci do pohybu

Jakmile je dáte do pohybu, potřebujete také kvalitní brzdový systém. Zde však můžete narazit na pár problémů, které společně s vámi jednoduše vyřešíme a to tím způsobem, že najdeme kvalitní produkt, z technického hlediska nejpraktičtější a nejlepší, přesně tak, aby pasoval a byl zároveň ekonomicky přijatelný a splňoval všechny vaše požadavky.

Všechny podrobnosti o brzdových systémech


Technicky nejvhodnější ale zároveň ekonomicky nejlepší řešení pro každého

Některé typy brzdových systémů splňují opravdu vysoké nároky a požadavky. Mohou zajišťovat malý povrchový tlak, nízké opotřebení pístů nebo mají výborný poměr rozměru a výkonu. To vše je potřeba při výběru zohledňovat. Navíc brzdové obložení můžete volit z různých materiálů. Dokonce je zajištěno odstraňování nečistot. To vše a ještě více najdete u KTR.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.spojky-ktr.cz