KTR CR je specialistou na spojky všech typů i hydraulické brzdy

Spojky, hydraulické komponenty, brzdové systémy a hydraulické brzdy. To vše vyrábí společnost KTR už více než padesát let. Na základě znalostí a zkušeností získaných z tisíců aplikací v mnoha průmyslových odvětvích umíme najít technicky nejvhodnější a současně ekonomicky optimalizované řešení pro další nové a speciální aplikace. Nabízíme veškerou technickou pomoc a konzultace, provádíme zkoušky a zajišťujeme dodávky výrobků v podobě dle přání zákazníka.

spojky, hydraulické brzdy a další produkty

Jak vznikla firma KTR CR specializující se nejen na spojky?

Firma KTR byla založena roku 1959 a od té doby se z malé německé firmy stala společnost, která má přes dvacet dceřiných společností po celém světě. Je tak jedním z mála výrobců spojek na světě s vlastní globální obchodní a servisní sítí, s vlastními odborníky, vlastním výzkumem a vývojem. Od roku 2001 působí KTR také v České republice, aby se zlepšila komunikace se zákazníky v Česku a na Slovensku a vybudoval se logistický systém podobný těm, které KTR má v ostatních zemích.


Odborník na spojky všeho druhu

Společnost KTR je už přes padesát let předním světovým výrobcem nejrůznějších spojek vysoké kvality. Z naší nabídky si vyberete, ať potřebujete spojky pružné, hřídelové, lamelové, magnetické, zubové nebo další. Najdete u nás zkrátka všechny spojky, které potřebujete pro své stroje či strojní zařízení.

Jako první na světě jsme začali používat plastové díly ve spojkách. V posledních letech KTR navíc přišla s inovací pro velké spojky ROTEX. Místo klasického a celosvětově používaného plastového mezikusu ve tvaru hvězdice používáme plastový mezikus rozdělený na jednotlivé díly tvořené dvojicí zubů.

Spojky, hydraulické brzdy a další


Hydraulické brzdy a další výrobky

Kromě spojek vyrábíme také brzdové systémy, hydraulické brzy a hydraulické komponenty. Naše kompaktní brzdové systémy vynikají dlouhou životností a jsou vhodné pro přímé brzdění. Nabízíme také brzdové systémy pro nepřímé brzdění s nízkými provozními náklady. Jejich konstrukce splňují požadavky v náročných provozních podmínkách, proto jsou vhodné například pro použití ve větrných elektrárnách. Elektronický řídicí systém navíc umožňuje programové ovládání a optimalizaci procesu brzdění.Vydáno 15.04.2016
319 Zhlédnutí
Topováno 09.12.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Brzdové systémy, které zahrnují i hydraulické brzy vyrábí společnost KTR CR

Brzdové systémy, které zahrnují i hydraulické brzy vyrábí společnost KTR CR
Tento přední výrobce spojek, upínacích pouzder, pojistných spojek, systémů na měření krouticího momentu či hydraulických komponentů, je jedním z nejvýznamnějších i na českém trhu, kde si neustále hlídá a zvyšuje svou kvalitu díky mnohaletým zkušenostem.

Hydraulické komponenty, spojky a brzdy pro moderní pohony

Hydraulické komponenty, spojky a brzdy pro moderní pohony
Společnost KTR CR, spol. s r.o. se zabývá hydraulickými komponenty. Umí najít vždy techniky a ekonomicky nejvýhodnější řešení. Tisíce aplikací jim pomáhají najít východisko pro mnohá průmyslová odvětví. Veškeré hydraulické komponenty, ale také spojky a brzdy najdete právě zde.
PODSTRÁNKY

SPOJKY PRO POHONY STROJŮ, UPÍNACÍ POUZDRA, MĚŘIDLA MOMENTU

SPOJKY PRO POHONY STROJŮ, UPÍNACÍ POUZDRA, MĚŘIDLA MOMENTU
Technika pro přenos výroby, spojky pro pohony strojů, upínací pouzdra

BRZDOVÉ SYSTÉMY, ROTOR LOCK, ŘÍDICÍ SYSTÉM

BRZDOVÉ SYSTÉMY, ROTOR LOCK, ŘÍDICÍ SYSTÉM
Brzdové systémy KTR-STOP pro průmyslové aplikace nejvyšší kvality

HYDRAULICKÉ KOMPONENTY, TLUMÍCÍ PRVKY, CHLADIČE

HYDRAULICKÉ KOMPONENTY, TLUMÍCÍ PRVKY, CHLADIČE
Hydraulické komponenty, držáky čerpadel, tlumící prvky, nádrže a chladiče
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA KTR CR, spol. s r.o. Spojky Svitavy
WEBOVÁ STRÁNKA
KTR CR, spol. s r.o.
www.ktr.com
Adresa

Adresa

Brněnská 559
Jevíčko 569 43

ktr-cz@ktr.com
+420 461 325 014


Najdete nás také zde:

ARES
captcha