Montáže automatických úsporných závlahových systémů a čerpadel

Aby byla tráva krásně zelená, je nutné ji pravidelně zalévat. Z tohoto důvodu je nutné zajistit kvalitní závlahu. Ta je v současné době realizována nejčastěji automatickými zavlažovacími systémy, které tvoří nejmodernější způsob, jak vyřešit otázku závlahy. Nechejte si zpracovat řešení na míru Vaším požadavkům a dejte zeleni to, co potřebuje.

Automatické závlahové systémy Praha, Š & Z - sdružení Automatické závlahové systémy Praha

Efektivní zavlažovací systém ušetří spoustu peněz

Š&Z – sdružení se zabývá závlahovými systémy již od roku 2001. Za tuto dobu prošla konstrukce zavlažovacích systémů nejrůznějšími změnami, přičemž v současné době je možné aplikovat vysoce moderní a úsporná zařízení. V této oblasti může firma provést jak zaměření, tak cenovou kalkulaci celého zařízení. Zároveň je možné zajistit servis zavlažovacích systémů, a to i takových, které nepochází přímo od Š&Z – sdružení.

Od zaměření až po realizaci


Nejlepší je spolupracovat se specialisty

Ačkoliv domácí kutilové zvládnou cokoliv, vždy je dobré nechat si poradit od odborníků, kteří mají v daném oboru mnohaleté zkušenosti. V oblasti zavlažovacích systémů se proto můžete bez obav spolehnout na Š&Z – sdružení, které Vás nezklame ani v ohledu dostupných služeb, ani v ohledu jejich kvality.

Kontaktujte specialisty na závlahové systémy


Osvědčený zavlažovací systém ocení každý

Pakliže hledáte osvědčený a kvalitní zavlažovací systém, můžete se bez obav spolehnout na komponenty firmy Hunter, se kterými Š&Z – sdružení pracuje. Na základě těchto komponent může být zpracovaný individuální návrh a následně celkové řešení, které bude korespondovat se všemi Vašimi požadavky.

Prohlédněte si automatické zavlažovací systémy


Více informací naleznete na našich stránkách  http://zavlahypraha.cz

Vydáno 22.05.2017
100 Zhlédnutí
Topováno 05.04.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Automatické závlahové systémy – zelený trávník bez námahy

Automatické závlahové systémy – zelený trávník bez námahy
Zalévání zahrady je potřebné, zejména když teploty stoupají a déšť přijde jen občas. Nechcete touto prací trávit veškerý volný čas? Vyzkoušejte automatický závlahový systém a dopřejte vaší zahradě to nejlepší. Automatické závlahové systémy dodává a montuje firma Š & Z sdružení, která působí zejména ...

Automatické závlahové systémy ušetří váš čas i peníze

Automatické závlahové systémy ušetří váš čas i peníze
Slunce pomalu přidává na síle, příroda se ale z nějakého důvodu rozhodla, že nezaprší a nezaprší. Co v takovém případě dělat? Pokud nechcete, aby váš pěstěný trávník, květiny či zelenina na zahradě uhynuly, jediným řešením je pro vás začít je zavlažovat vlastními silami. Ovšem každý den rozmotávat ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Š & Z - sdružení Automatické závlahové systémy Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Š & Z - sdružení
www.zavlahypraha.cz
Adresa

Adresa

Řehořova 935/33
Praha 3 130 00

zitta.jiri@seznam.cz
+420 604 241 074


Najdete nás také zde:

ARES
captcha