Š & Z - sdružení
Automatické závlahové systémy PrahaMontáže automatických úsporných závlahových systémů a čerpadel

Aby byla tráva krásně zelená, je nutné ji pravidelně zalévat. Z tohoto důvodu je nutné zajistit kvalitní závlahu. Ta je v současné době realizována nejčastěji automatickými zavlažovacími systémy, které tvoří nejmodernější způsob, jak vyřešit otázku závlahy. Nechejte si zpracovat řešení na míru Vaším požadavkům a dejte zeleni to, co potřebuje.

Automatické závlahové systémy Praha, Š & Z - sdružení Automatické závlahové systémy Praha

Efektivní zavlažovací systém ušetří spoustu peněz

Š&Z – sdružení se zabývá závlahovými systémy již od roku 2001. Za tuto dobu prošla konstrukce zavlažovacích systémů nejrůznějšími změnami, přičemž v současné době je možné aplikovat vysoce moderní a úsporná zařízení. V této oblasti může firma provést jak zaměření, tak cenovou kalkulaci celého zařízení. Zároveň je možné zajistit servis zavlažovacích systémů, a to i takových, které nepochází přímo od Š&Z – sdružení.

Od zaměření až po realizaci


Nejlepší je spolupracovat se specialisty

Ačkoliv domácí kutilové zvládnou cokoliv, vždy je dobré nechat si poradit od odborníků, kteří mají v daném oboru mnohaleté zkušenosti. V oblasti zavlažovacích systémů se proto můžete bez obav spolehnout na Š&Z – sdružení, které Vás nezklame ani v ohledu dostupných služeb, ani v ohledu jejich kvality.

Kontaktujte specialisty na závlahové systémy


Osvědčený zavlažovací systém ocení každý

Pakliže hledáte osvědčený a kvalitní zavlažovací systém, můžete se bez obav spolehnout na komponenty firmy Hunter, se kterými Š&Z – sdružení pracuje. Na základě těchto komponent může být zpracovaný individuální návrh a následně celkové řešení, které bude korespondovat se všemi Vašimi požadavky.

Prohlédněte si automatické zavlažovací systémyVíce informací naleznete na našich stránkách  http://zavlahypraha.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Automatické závlahové systémy – zelený trávník bez námahy

Automatické závlahové systémy – zelený trávník bez námahy

Zalévání zahrady je potřebné, zejména když teploty stoupají a déšť přijde jen občas. Nechcete touto prací trávit veškerý volný čas? Vyzkoušejte automatický závlahový systém a dopřejte vaší zahradě to nejlepší. Automatické závlahové systémy dodává a montuje firma Š & Z sdružení, která působí zejména v Praze a středních Čechách.

Vydáno 25.05.2016
Automatické závlahové systémy ušetří váš čas i peníze

Automatické závlahové systémy ušetří váš čas i peníze

Slunce pomalu přidává na síle, příroda se ale z nějakého důvodu rozhodla, že nezaprší a nezaprší. Co v takovém případě dělat? Pokud nechcete, aby váš pěstěný trávník, květiny či zelenina na zahradě uhynuly, jediným řešením je pro vás začít je zavlažovat vlastními silami. Ovšem každý den rozmotávat hadice a tahat je po zahradě není nejlepším a nejefektivnějším řešením. Abyste ušetřili váš drahocenný čas, pomohou vám automatické závlahové systémy, se kterými budete mít sucho pod absolutní kontrolou. Automatické zavlažování je doménou společnosti Š&Z – sdružení, která pro vás nainstaluje systém téměř kamkoliv.

Vydáno 13.08.2015Vydáno 22.05.2017
93 Zhlédnutí
Topováno 05.04.2018