Š & Z - sdružení
Automatické závlahové systémy PrahaAutomatické závlahové systémy – zelený trávník bez námahy

Zalévání zahrady je potřebné, zejména když teploty stoupají a déšť přijde jen občas. Nechcete touto prací trávit veškerý volný čas? Vyzkoušejte automatický závlahový systém a dopřejte vaší zahradě to nejlepší. Automatické závlahové systémy dodává a montuje firma Š & Z sdružení, která působí zejména v Praze a středních Čechách.

automatické závlahové systémy

Závlahové systémy šetří vodu i váš čas

Proč zvolit automatické závlahové systémy? Zavlažování je rovnoměrné, takže vám zaručí krásný zelený trávník po celé ploše, a to při malé spotřebě vody. Navíc vám automatická závlaha zajistí více volného času, který místo zalévání zahrady strávíte příjemněji. Neváhejte a pořiďte si ji na vaši zahradu.


Závlahový systém pro každou zeleň

Potřebujete závlahový systém pro zahradu rodinného domu, terasu s truhlíky nebo skleník? Obraťte se na nás! Náš závlahový systém je vhodný pro všechny zelené plochy, kromě zahrad zavlažujeme také golfová a jiná hřiště, parky a veřejnou zeleň. Řídíme se potřebami zavlažovaného prostoru a vašim přáním, takže automatické závlahové systémy pro vás namontujeme téměř kamkoliv.

Prohlédněte si naše závlahové systémy


Závlahový systém – od návrhu po realizaci

Rozhodli jste se pro závlahový systém od firmy Š & S Sdružení? Zaměření, návrh a cenovou kalkulaci provádíme zdarma, zajistíme také montáž těchto systémů, které sestavujeme z kvalitních komponentů od firmy Hunter. Samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis a opravy závlahových systémů. Postaráme se také jejich o zazimování a jarní spuštění.

Š & Z sdružení – nejen automatické závlahy
FIREMNÍ ČLÁNKY


Montáže automatických úsporných závlahových systémů a čerpadel

Montáže automatických úsporných závlahových systémů a čerpadel

Aby byla tráva krásně zelená, je nutné ji pravidelně zalévat. Z tohoto důvodu je nutné zajistit kvalitní závlahu. Ta je v současné době realizována nejčastěji automatickými zavlažovacími systémy, které tvoří nejmodernější způsob, jak vyřešit otázku závlahy. Nechejte si zpracovat řešení na míru Vaším požadavkům a dejte zeleni to, co potřebuje.

Vydáno 22.05.2017
Automatické závlahové systémy ušetří váš čas i peníze

Automatické závlahové systémy ušetří váš čas i peníze

Slunce pomalu přidává na síle, příroda se ale z nějakého důvodu rozhodla, že nezaprší a nezaprší. Co v takovém případě dělat? Pokud nechcete, aby váš pěstěný trávník, květiny či zelenina na zahradě uhynuly, jediným řešením je pro vás začít je zavlažovat vlastními silami. Ovšem každý den rozmotávat hadice a tahat je po zahradě není nejlepším a nejefektivnějším řešením. Abyste ušetřili váš drahocenný čas, pomohou vám automatické závlahové systémy, se kterými budete mít sucho pod absolutní kontrolou. Automatické zavlažování je doménou společnosti Š&Z – sdružení, která pro vás nainstaluje systém téměř kamkoliv.

Vydáno 13.08.2015Vydáno 25.05.2016
58 Zhlédnutí
Topováno 23.04.2017