Automatické závlahové systémy – zelený trávník bez námahy

Zalévání zahrady je potřebné, zejména když teploty stoupají a déšť přijde jen občas. Nechcete touto prací trávit veškerý volný čas? Vyzkoušejte automatický závlahový systém a dopřejte vaší zahradě to nejlepší. Automatické závlahové systémy dodává a montuje firma Š & Z sdružení, která působí zejména v Praze a středních Čechách.

automatické závlahové systémy

Závlahové systémy šetří vodu i váš čas

Proč zvolit automatické závlahové systémy? Zavlažování je rovnoměrné, takže vám zaručí krásný zelený trávník po celé ploše, a to při malé spotřebě vody. Navíc vám automatická závlaha zajistí více volného času, který místo zalévání zahrady strávíte příjemněji. Neváhejte a pořiďte si ji na vaši zahradu.


Závlahový systém pro každou zeleň

Potřebujete závlahový systém pro zahradu rodinného domu, terasu s truhlíky nebo skleník? Obraťte se na nás! Náš závlahový systém je vhodný pro všechny zelené plochy, kromě zahrad zavlažujeme také golfová a jiná hřiště, parky a veřejnou zeleň. Řídíme se potřebami zavlažovaného prostoru a vašim přáním, takže automatické závlahové systémy pro vás namontujeme téměř kamkoliv.

Prohlédněte si naše závlahové systémy


Závlahový systém – od návrhu po realizaci

Rozhodli jste se pro závlahový systém od firmy Š & S Sdružení? Zaměření, návrh a cenovou kalkulaci provádíme zdarma, zajistíme také montáž těchto systémů, které sestavujeme z kvalitních komponentů od firmy Hunter. Samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis a opravy závlahových systémů. Postaráme se také jejich o zazimování a jarní spuštění.

Š & Z sdružení – nejen automatické závlahyVydáno 25.05.2016
64 Zhlédnutí
Topováno 23.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Montáže automatických úsporných závlahových systémů a čerpadel

Montáže automatických úsporných závlahových systémů a čerpadel
Aby byla tráva krásně zelená, je nutné ji pravidelně zalévat. Z tohoto důvodu je nutné zajistit kvalitní závlahu. Ta je v současné době realizována nejčastěji automatickými zavlažovacími systémy, které tvoří nejmodernější způsob, jak vyřešit otázku závlahy. Nechejte si zpracovat řešení na míru ...

Automatické závlahové systémy ušetří váš čas i peníze

Automatické závlahové systémy ušetří váš čas i peníze
Slunce pomalu přidává na síle, příroda se ale z nějakého důvodu rozhodla, že nezaprší a nezaprší. Co v takovém případě dělat? Pokud nechcete, aby váš pěstěný trávník, květiny či zelenina na zahradě uhynuly, jediným řešením je pro vás začít je zavlažovat vlastními silami. Ovšem každý den rozmotávat ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Š & Z - sdružení Automatické závlahové systémy Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Š & Z - sdružení
www.zavlahypraha.cz
Adresa

Adresa

Řehořova 935/33
Praha 3 130 00

zitta.jiri@seznam.cz
+420 604 241 074


Najdete nás také zde:

ARES
captcha