ANESO s.r.o.
Správa nemovitostí Praha 6
Komplexní správa nemovitostí pro majitele domů, bytová družstva i společenství vlastníků

Z těchto důvodů je nejlepší přenechat všechny tyto starosti firmě, která vše podstatné a potřebné zařídí a vyřídí za vás. Aneso, s.r.o. je společnost, která provádí veškeré úkony spojené se správou nemovitostí.

Komplexní správa nemovitostí, ANESO s.r.o., Praha 6

Zařizují, vyřizují, obstarávají potřebné dokumenty, povolení i právní spisy

Správa nemovitostí zahrnuje hned několik odvětví, ve kterých je potřebné mít určité znalosti a vědomosti. Zahrnuje řešení technického stavu budovy, vedení evidence osob, majetku a účetnictví. Nejsou výjimkou ani složité právní úkony, kterými vás budou různé instituce zahrnovat. Všechno je to spojené se správou vašeho majetku.

Správa nemovitostí, na kterou je spolehnutí v každém směru


Za období svého působení jsme načerpali obrovské zkušenosti

Naše společnost sídlí v lokalitě Praha 6. Provádíme úkony v plném rozsahu a také dle potřeb a požadavků majitelů. Obrátit se na nás mohou majitelé domů, bytová družstva, společenství vlastníků. Uzavíráme nájemní smlouvy, vedeme evidenci, zajišťujeme servisní činnost nebo vybíráme či vymáháme nájemné.

Konkrétní zprostředkovávané služby


Pryč se starostmi, hoďte je za hlavu

Díky našim službám ušetříte spoustu času a především budete mít čistou hlavu. Zbavte se zbytečných starostí. Disponujeme jenom těmi nejlepšími odborníky v různých oborech. Vždy jednáme spolehlivě, důvěryhodně a také profesionálně. Mezi našimi externími trvalými spolupracovníky se nachází daňový poradce, profesionálové z právní kanceláře a specialisté požární ochrany a bezpečnosti práce.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.aneso.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Služba správa nemovitostí vám ušetří spoustu času i starostí

Služba správa nemovitostí vám ušetří spoustu času i starostí

Správa nemovitostí mnohdy stojí nejen spoustu peněz, ale především času i nervů a obnáší starosti o nejrůznější činnosti. Od řešení nájemních smluv a zajišťování běžného úklidu či dodávek energie až po obstarání velkých oprav nebo provádění vyúčtování. Nic z toho vám však nemusí dělat starosti, pokud se obrátíte na naši společnost zajišťující komplexní správu nemovitostí.

Vydáno 01.07.2016
ANESO, s.r.o.: spolehlivá správa nemovitostí pro Prahu 6

ANESO, s.r.o.: spolehlivá správa nemovitostí pro Prahu 6

Správa nemovitostí je náročná činnost, spojená s řadou dílčích procesů. Krok vedle při správě nemovitostí přitom může mít fatální následky, proto je nutné tuto souhrnnou činnost přenechat profesionálům. Firma ANESO, s.r.o. se zabývá komplexní správou nemovitostí, zajišťuje uzavírání nájemních smluv, sledování a evidenci, ale také servisní činnosti či přepisování, provádění vyúčtování a vymáhání nájemného.

Vydáno 20.06.2015Vydáno 20.06.2017
85 Zhlédnutí
Topováno 05.02.2018

TECHNICKÁ SPRÁVA NEMOVITOSTÍ, PASPORTIZACE BUDOV, HAVARIJNÍ SLUŽBA

TECHNICKÁ SPRÁVA NEMOVITOSTÍ, PASPORTIZACE BUDOV, HAVARIJNÍ SLUŽBA

Technická správa nemovitostí, pasportizace budov, havarijní služba

PROVOZNÍ SPRÁVA NEMOVITOSTÍ, ÚKLID, DODÁVKY ENERGIÍ

PROVOZNÍ SPRÁVA NEMOVITOSTÍ, ÚKLID, DODÁVKY ENERGIÍ

Provozní správa nemovitostí, úklid, údržba zeleně, dodávky energií

ÚČETNÍ, EKONOMICKÉ A PRÁVNÍ SLUŽBY

ÚČETNÍ, EKONOMICKÉ A PRÁVNÍ SLUŽBY

Správa nemovitostí: účetní, ekonomické a právní služby