ANESO s.r.o.
Správa nemovitostí Praha 6
ANESO, s.r.o.: spolehlivá správa nemovitostí pro Prahu 6

Správa nemovitostí je náročná činnost, spojená s řadou dílčích procesů. Krok vedle při správě nemovitostí přitom může mít fatální následky, proto je nutné tuto souhrnnou činnost přenechat profesionálům. Firma ANESO, s.r.o. se zabývá komplexní správou nemovitostí, zajišťuje uzavírání nájemních smluv, sledování a evidenci, ale také servisní činnosti či přepisování, provádění vyúčtování a vymáhání nájemného.

ANESO, s.r.o.: spolehlivá správa nemovitostí pro Prahu 6

Mnohaleté zkušenosti správy nemovitostí

Společnost vznikla v roce 1997. Již v této době byli pracovníci firmy v oblasti správy nemovitostí zkušení, ve správních kancelářích pracovali již od počátku 90. let. Díky tomu mohla být firma úspěšná, rychle rostla a vypracovala se až na aktuální úroveň. Všichni pracovníci firmy mají minimálně čtyřletou praxi v činnosti, kterou aktuálně vykonávají. V současné době spravuje firma 2 757 bytových jednotek ve 181 domech. Kromě profesionálních zaměstnanců v oblasti vlastní správy, provozu tepla, předpisu nájemného, účetnictví spolupracuje firma s řadou externích spolupracovníků – s právníky, daňovými poradci i specialisty požární ochrany a bezpečnosti. Díky tomu je pokrytí všech oblastí komplexní a samotná správa nemovitostí může být prvotřídní a bezchybná.

Správa bytových objektů Praha 6

V roce založení vyhrála společnost výběrové řízení veřejné zakázky správy bytových objektů v oblasti Praha 6, konkrétně pak v lokalitě Červený vrch – Dědina. Právě díky této velké zakázce (firma zajišťovala komplexní správu zhruba 4 200 bytovým jednotkám) získala v oblasti správy nemovitostí obrovské zkušenosti. Již v této době si zajistila ty nejserióznější dodavatelské firmy, se kterými pracuje dodnes. Kvalitní výběr dodavatelů je tak jedním z hlavních pilířů, které vedou k bezproblémovému vedení a správě nemovitostí. Správa bytů v lokalitě Praha 6 tak byla odrazovým můstkem, který posunul firmu kupředu.

Služby společnosti ANESO, s.r.o.

Kompletní přehled poskytovaných služeb naleznete na webových stránkách www.aneso.cz, zmiňme zde však alespoň některé. Kromě běžných úkonů, které se správou nemovitostí souvisí, zajistí firma např. zajištění rozsáhlejších oprav od výběrového řízení dodavatele až po sepsání smlouvy a realizaci, zajištění úklidu a údržby zeleně či vedení a archivace technické evidence.

 

Aby byla správa nemovitostí kvalitní a pokryla celé spektrum vyžadovaných odborností, musí být uskutečňována řadou profesionálů. Firma ANESO, s.r.o. ve svých řadách tyto profesionály má, navíc spolupracuje s ověřenými dodavateli. Na www.aneso.cz se můžete přesvědčit, že správa nemovitostí je výsadou společnosti, což dokazuje správa bytových jednotek Praha 6 a řada dalších dílčích projektů, vždyť i zmíněná čísla hovoří sama za sebe.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.aneso.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Komplexní správa nemovitostí pro majitele domů, bytová družstva i společenství vlastníků

Komplexní správa nemovitostí pro majitele domů, bytová družstva i společenství vlastníků

Z těchto důvodů je nejlepší přenechat všechny tyto starosti firmě, která vše podstatné a potřebné zařídí a vyřídí za vás. Aneso, s.r.o. je společnost, která provádí veškeré úkony spojené se správou nemovitostí.

Vydáno 20.06.2017
Služba správa nemovitostí vám ušetří spoustu času i starostí

Služba správa nemovitostí vám ušetří spoustu času i starostí

Správa nemovitostí mnohdy stojí nejen spoustu peněz, ale především času i nervů a obnáší starosti o nejrůznější činnosti. Od řešení nájemních smluv a zajišťování běžného úklidu či dodávek energie až po obstarání velkých oprav nebo provádění vyúčtování. Nic z toho vám však nemusí dělat starosti, pokud se obrátíte na naši společnost zajišťující komplexní správu nemovitostí.

Vydáno 01.07.2016Vydáno 20.06.2015
66 Zhlédnutí
Topováno 10.04.2017

TECHNICKÁ SPRÁVA NEMOVITOSTÍ, PASPORTIZACE BUDOV, HAVARIJNÍ SLUŽBA

TECHNICKÁ SPRÁVA NEMOVITOSTÍ, PASPORTIZACE BUDOV, HAVARIJNÍ SLUŽBA

Technická správa nemovitostí, pasportizace budov, havarijní služba

PROVOZNÍ SPRÁVA NEMOVITOSTÍ, ÚKLID, DODÁVKY ENERGIÍ

PROVOZNÍ SPRÁVA NEMOVITOSTÍ, ÚKLID, DODÁVKY ENERGIÍ

Provozní správa nemovitostí, úklid, údržba zeleně, dodávky energií

ÚČETNÍ, EKONOMICKÉ A PRÁVNÍ SLUŽBY

ÚČETNÍ, EKONOMICKÉ A PRÁVNÍ SLUŽBY

Správa nemovitostí: účetní, ekonomické a právní služby