Zapp Infosystémy s.r.o.

Vydáno 21.06.2017
35 Zhlédnutí
Topováno 03.01.2018

Informační a orientační systémy pro vybavení obchodů a firem

Chcete úspěšnou firmu? V tom případě nezapomínejte ani na profesionální vybavení, které je založené na různých panelech, vitrínách, tabulkách, rámech i stojanech. Že nevíte, kde to všechno vzít? Snadná pomoc. Vše potřebné má pro vás připravené společnost Zapp Infosystémy s.r.o.

Informační a orientační systémy do budov, Zapp Infosystémy s.r.o.

Vitríny, prezentační skříně, tabule i značení

Společnost ZAPP INFOSYSTÉMY s.r.o. vyrábí a dodává informační a orientační systémy do interiérů i exteriérů firem. Jedná se o špičku na českém trhu, co se týká sortimentu, ale také kvality a obratu. V produkci najdete takové výrobky a služby jako značení, tabule různých druhů, gravírování a popis laserem, naváděcí systémy, stojany a mnohé další. Další specializací firmy jsou vitríny EURO VITRINE, OFFICE VITRINE a prezentační skříně FRAME BOX.

Vitríny, tabule a stojany, které vás budou prezentovat


Specializace na uzamykatelné vitríny EURO a OFFICE

Do profesionální specializace patří také vitríny. V případě produktu EURO VITRINE se jedná o uzamykatelnou vitrínu určenou nejen pro venkovní využití. Její předností je kvalita materiálu, který se skládá z hliníkových profilů, které zajistí odolnost vůči nepřízni počasí. Nerozbitné plexisklo zase odradí zloděje a výtržníky. Hodí se jako řešení pro úřední oznamy a jako nástěnka pro veřejnost. OFFICE VITRINE je jednoduchá vitrína pro interiérové využití s patentním zámkem a určena pro jídelní menu, vývěsky, rozvrhy a podobně.

Vyberte si vitrínu podle vašich požadavků


Prezentace vaší firma na vysoké úrovni

Všechny výrobky společnosti ZAPP INFOSYSTÉMY, s.r.o. jsou kvalitním a profesionálním sortimentem pro úspěšnou prezentaci vaši firmy. K nim patří i reklamní stojany pro podporu prodeje z řady ZIPP a další systémy pro vybavení obchodů jako například světelné rámy, clip rámy, stojany na letáky a tiskoviny nebo plakátové lišty.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zappinfo.cz