Zapp Infosystémy s.r.o.

Vydáno 28.01.2016
105 Zhlédnutí
Topováno 15.06.2018

Nejrůznější orientační systémy vyrobí firma Zapp Infosystémy

Značení interiérů budov od tabulek na dveřích přes stolní jmenovky až po centrální panely. To vše a mnohé další pro vás zajistí firma Zapp Infosystémy. Zabýváme se výrobou informačních systémů do budov i exteriérů, specializujeme se na vitríny a prezentační skříně.

Zapp Infosystémy - gravírované tabule, skleněné tabule a další značení

Formátování v nejvyšší kvalitě

Základem výroby orientačních systémů je přesné formátování materiálů. Informační panely, vitríny a další orientační systémy proto vyřezáváme pomocí poloautomatických formátovacích pil, které zajistí dokonalé zpracování.

Přesné formátování


Laserové řezání

K řezání tvarů i k tvorbě nápisů využíváme také technologii laseru. Můžeme tak laserováním vytvořit nápisy a loga na orientační systémy a tabule. Výhodou je vysoké rozlišení laseru.

Laser s vysokým rozlišením


Gravírování nejen pro orientační systémy

Nápisy a loga vytváříme také pomocí gravírování, při kterém dochází k odebrání části materiálu. Nejčastěji se gravírování používá při výrobě informačních systémů v budovách, kde je kladen důraz na reprezentativní vzhled.

Estetické gravírování


Rámování a paspartování

K rámování informačních prvků používáme hliníkový rámovací systém Nielsen, který lze využít v interiéru i exteriéru. Samozřejmostí jsou doplňky a příslušenství k umístění rámů ve volném prostoru, na šikmých stěnách i jinde. Nabízíme také paspartování a zasklení informačních a reklamních tabulí. Vyrábíme také kapsy a stojánky na tiskoviny. Používáme k tomu technologii ohýbání plexiskla pomocí tepla. Plexisklo je oproti sklu odolnější proti nárazům, navíc je stálé vůči povětrnostním podmínkám.

Rámování a paspartování