Kovovýroba se širokými možnostmi návrhů, výroby i prodeje

Zemědělské stroje potřebují nové náhradní díly, chybí manipulační technika, chtělo by to speciální stavební konstrukci. Jakýkoliv požadavek z těchto budete mít, tak všechno je součástí kovovýroby. A když kovovýroba, tak zajisté s dlouholetou tradicí a profesionálním přístupem. Takové požadavky splňuje i společnost TEROM s.r.o. z Chlumce nad Cidlinou.

TEROM s.r.o.: kovovýroba

Rodinná firma s historií, vlastními výrobky i subdodávkami

Odborník na kovovýrobu a mistr ve svém oboru. Tak se nechá stručně charakterizovat rodinná společnost TEROM s.r.o., která sdílí trh od roku 1991, tenkrát pod názvem Antonín Mrkvička-TEROM. Otce následovaly děti a po zhruba 20 letech vznikla současná společnost. Pyšní se provozem na ploše 7000 m2, na které je místo pro výrobu i skladování. Obsahem produkce jsou vlastní výrobky, ale také subdodávky. Mezi hlavní artikly patří ocelové díly, montované celky, kovové svařence.

Kvalitní produkty z dílen kovovýroby


Součásti zemědělských strojů z dílen kovovýroby

Předmětem subdodávek jsou i výrobky pro zemědělské stroje a zařízení. Obsahem výroby spojené s dodávkou jsou nejen součásti, ale také povrchové úpravy zemědělských strojů a to nejen pro ČR, ale také zahraničí. Mezi tyto výrobky patří pevné rámové a pohyblivé konstrukce, například oje, sečky, nápravy, středové rámy a podobně.

Kvalita zemědělských strojů díky součástím


Výroba nezapomíná ani na užitkové a speciální vozidla

Pestrý výběr produktů a služeb společnosti spočívá také ve výrobě a dodávání součástí, které jsou určené pro užitkové a další speciální vozidla a zařízení. Jedná se především o výrobu rámů podvozků, přepravníků, nádrží, atd.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.terom.cz

Vydáno 22.06.2017
39 Zhlédnutí
Topováno 13.10.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kovové konstrukce, které vydrží vše

Kovové konstrukce, které vydrží vše
S ocelovými rámovými konstrukcemi se lidé mohou setkat na mnoha různých místech. Na stavbách, ve školách i při potřebě převážet například koně. V každém případě ale všechny tyto pomůcky musejí mít jedno společné. Tím je kvalita provedení.

Sklepní kóje TEROM – uchovávejte vaše věci v bezpečí

Sklepní kóje TEROM – uchovávejte vaše věci v bezpečí
Kvalitní sklepní kóje na míru od českého výrobce? Přesně to nabízí společnost TEROM z Chlumce nad Cidlinou. Vyrábíme bytelné sklepní kóje a sklepní boxy, které skvěle poslouží ke skladování sezónních věcí, zboží i cenností. Při výrobě kójí se navíc plně přizpůsobíme vašim požadavkům.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TEROM s. r. o. Sklepní kóje, školní šatny
WEBOVÁ STRÁNKA
TEROM s. r. o.
www.terom.cz
Adresa

Adresa

Kladruby 74
Chlumec nad Cidlinou IV 503 51

zbornikova@terom.cz
+420 731 443 662


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha