TEROM s. r. o.
Sklepní kóje, školní šatnyKovovýroba se širokými možnostmi návrhů, výroby i prodeje

Zemědělské stroje potřebují nové náhradní díly, chybí manipulační technika, chtělo by to speciální stavební konstrukci. Jakýkoliv požadavek z těchto budete mít, tak všechno je součástí kovovýroby. A když kovovýroba, tak zajisté s dlouholetou tradicí a profesionálním přístupem. Takové požadavky splňuje i společnost TEROM s.r.o. z Chlumce nad Cidlinou.

TEROM s.r.o.: kovovýroba

Rodinná firma s historií, vlastními výrobky i subdodávkami

Odborník na kovovýrobu a mistr ve svém oboru. Tak se nechá stručně charakterizovat rodinná společnost TEROM s.r.o., která sdílí trh od roku 1991, tenkrát pod názvem Antonín Mrkvička-TEROM. Otce následovaly děti a po zhruba 20 letech vznikla současná společnost. Pyšní se provozem na ploše 7000 m2, na které je místo pro výrobu i skladování. Obsahem produkce jsou vlastní výrobky, ale také subdodávky. Mezi hlavní artikly patří ocelové díly, montované celky, kovové svařence.

Kvalitní produkty z dílen kovovýroby


Součásti zemědělských strojů z dílen kovovýroby

Předmětem subdodávek jsou i výrobky pro zemědělské stroje a zařízení. Obsahem výroby spojené s dodávkou jsou nejen součásti, ale také povrchové úpravy zemědělských strojů a to nejen pro ČR, ale také zahraničí. Mezi tyto výrobky patří pevné rámové a pohyblivé konstrukce, například oje, sečky, nápravy, středové rámy a podobně.

Kvalita zemědělských strojů díky součástím


Výroba nezapomíná ani na užitkové a speciální vozidla

Pestrý výběr produktů a služeb společnosti spočívá také ve výrobě a dodávání součástí, které jsou určené pro užitkové a další speciální vozidla a zařízení. Jedná se především o výrobu rámů podvozků, přepravníků, nádrží, atd.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.terom.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kovové konstrukce, které vydrží vše

Kovové konstrukce, které vydrží vše

S ocelovými rámovými konstrukcemi se lidé mohou setkat na mnoha různých místech. Na stavbách, ve školách i při potřebě převážet například koně. V každém případě ale všechny tyto pomůcky musejí mít jedno společné. Tím je kvalita provedení.

Vydáno 11.06.2018
Sklepní kóje TEROM – uchovávejte vaše věci v bezpečí

Sklepní kóje TEROM – uchovávejte vaše věci v bezpečí

Kvalitní sklepní kóje na míru od českého výrobce? Přesně to nabízí společnost TEROM z Chlumce nad Cidlinou. Vyrábíme bytelné sklepní kóje a sklepní boxy, které skvěle poslouží ke skladování sezónních věcí, zboží i cenností. Při výrobě kójí se navíc plně přizpůsobíme vašim požadavkům.

Vydáno 08.04.2016Vydáno 22.06.2017
35 Zhlédnutí
Topováno 13.10.2017