TEROM s. r. o.
Sklepní kóje, školní šatny

CZKSpeciální nosné konstrukce

Rodinná firma TEROM – Antonín Mrkvička vznikla v roce 1991 a sídlí v Chlumci nad Cidlinou. TEROM vyrábí školní šatny, sklepní kóje, konstrukce pro ustájení koní, školní nábytek nebo výsuvná lešení. Abychom Vám zajistili výrobek na míru, zajistíme přesně zaměření, nabídneme případné nadstavby, příslušenství a samozřejmě i barevné provedení dle Vašeho požadavku a představy.

Školní šatny:
Asi nejžádanějším produktem firmy TEROM jsou školní šatny, které jsou sestaveny na míru a v barevné úpravě, dle výběru zákazníka. Školní šatny jsou vyrobeny z uzavřených ocelových profilů vyplněných pletivem. Nosné sloupky jsou připevněny k podlaze a na ně se montují panely čelních i dělících stěn.

Školní šatny můžeme dodat včetně stropů, barvy desek na lavičkách samozřejmě sladíme s interiérem a vybraným barevným provedením. O bezpečnost v šatnách je také postaráno, do rámů dveří jsou vsazeny zámky s vložkou FAB.

Hasičské šatní boxy
Zajišťujeme výrobu a montáž otevřených šatních skříní pro hasiče s kompletním vybavením. Dvě drátěné police a nerezová šatní tyč slouží k uložení zásahových obleků. Šatní boxy lze rozšířit nebo zúžit dle požadavků zákazníka.

Šatní boxy nejsou využívány, jen jako školní šatny do škol a sportovních zařízení, ale také jako boxy do sklepů nebo šatní či jiné uzamykatelné boxy ve výrobních prostorách.

Kvalita výrobku je zajištěna díky systému managementu kvality, který certifikuje firma BUREA VERITAS CZECH REPUBLIC dle normy ICO 9001:2008 . Ve firmě TEROM myslíme také na životní prostředí, proto jsme v roce 2010 implementovali environmentální systém podle normy ISO 14001.

Provozovna:
Kladruby 74


Katalog firem:    

Nábytek pro dílny a sklady

,  

Obráběčské, soustružnické a frézařské práce

,  

Ocelové konstrukce a kovové schody

,  

Svářečské práce

,  

Zámečnické práce

,  
Štítky:

školní šatny výroba, šatní boxy, školní nábytek, mobilní boxy pro koně, ustájení koní, sklepní kóje