Rostliny k výsadbě, sadba na zahradu, do truhlíků i na balkon

RAIDA - GARDENCENTRUM s.r.o. Zahradnictví Opava

Rostliny k výsadbě, sadba na zahradu, do truhlíků i na balkon

RAIDA - GARDENCENTRUM s.r.o.
Zahradnictví OpavaRostliny k výsadbě, sadba na zahradu, do truhlíků i na balkon

Jaro sebou přináší spoustu radosti a především potřebu sázet a zkrášlovat. Najednou se k životu probouzejí zahrady, balkony i terasy a vůně a krása dýchá ze všech stran. K tomu chutné plody, které díky pěstování vzejdou, a vy jste na sebe pyšní. K pěstování však potřebujete rostliny a sadby na sázení do zahrad i truhlíků, které vám zajistí Garden centrum-Raida.

Výsadba rostlin GARDEN CENTRUM - RAIDA

Zahradní centrum, které myslí na všechno

Garden centrum-Raida je zahradním centrem, které poskytuje svoje služby zkušeným zahrádkářům i začátečníkům. Z jejich sortimentu si můžete vybrat pro sázení a pěstování na domácí půdě rostliny jako různé okrasné i ovocné keře, stromy, dřeviny, balkonové rostliny a květiny různých druhů včetně řezaných. K tomu si můžete nechat přibalit i sadby na pěstování zeleniny, letniček a jahodníků.

Udělejte si zahrádku podle svých představ


Rostliny a zelenina na zahrádce i na balkoně

Nejčastější možností pro sázení rostlin a sadby jsou klasické zahrádky při domech nebo chatách a chalupách. Takovou zahrádku vám na vaše přání zahradní centrum Garden centrum-Raida dokáže na míru vytvořit. Dalším řešením jsou balkony, terasy a truhlíky pro všechny, kteří nemají možnost sázet na zahrádku nebo chtějí svoje pěstování rozšířit i do těchto míst. V sortimentu najdete i takové rostliny a sadby, které můžete pěstovat i v těchto podmínkách.

Zelenina i květiny v plné kráse


Cibuloviny, sadba, substráty i hnojiva

Na jednom místě najdete nejen cibuloviny takových nádherných kousků jako petrklíče, narcisy, tulipány, ladoňky a mnohé další, ale také sadby zeleniny jako okurka, paprika, rajče, květák, kapusta, a mnohé další. Rovnou si můžete zakoupit i substráty a kvalitní hnojiva včetně truhlíků, květináčů a dalších potřeb.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Vše pro zahradu přináší zahradní centrum GARDEN CENTRUM RAIDA Opava

Vše pro zahradu přináší zahradní centrum GARDEN CENTRUM RAIDA Opava

Hledáte spolehlivé zahradní centrum, kde pořídíte vše potřebné pro vaši zahradu? Navštivte GARDEN CENTRUM RAIDA v Opavě. Nabízíme stromky, keře i květiny, ale také hnojiva, květináče a proutěné výrobky. Kromě prodeje rostlin nabízíme zahradnické a floristické služby.

Vydáno 22.06.2016
Široký sortiment floristických a zahradnických potřeb a květinářské služby v Opavě

Široký sortiment floristických a zahradnických potřeb a květinářské služby v Opavě

Hledáte místo, kde bude nejširší nabídka floristických a zahradnických potřeb, rostliny, sadby, chemie a další nezbytnosti pod jednou střechou? Zahradnictví GARDEN CENTRUM – RAIDA, nacházející se v Opavě, si klade za cíl poskytnout svým zákazníkům široký sortiment a co nejpestřejší možnosti při výběru květin i pomůcek samotných. Zahradnictví v Opavě nabízí vše v kryté hale a provozuje dopolední prodej i v sobotu a neděli.

Vydáno 24.05.2016Vydáno 01.07.2017
490 Zhlédnutí
Topováno 05.08.2019