Květinová vazba a výzdoba - na svatbu, narozeniny, smuteční vazba

RAIDA - GARDENCENTRUM s.r.o. Zahradnictví Opava

Květinová vazba a výzdoba - na svatbu, narozeniny, smuteční vazba

Široký sortiment floristických a zahradnických potřeb a květinářské služby v Opavě

Hledáte místo, kde bude nejširší nabídka floristických a zahradnických potřeb, rostliny, sadby, chemie a další nezbytnosti pod jednou střechou? Zahradnictví GARDEN CENTRUM – RAIDA, nacházející se v Opavě, si klade za cíl poskytnout svým zákazníkům široký sortiment a co nejpestřejší možnosti při výběru květin i pomůcek samotných. Zahradnictví v Opavě nabízí vše v kryté hale a provozuje dopolední prodej i v sobotu a neděli.

květinová vazba, Opava

Výroba květinových vazeb a květin

Ať už chcete zkrášlit váš interiér či zahradu nebo potřebujete zajistit květinu pro událost jakéhokoliv druhu, GARDEN CENTRUM – RAIDA vyhoví vašim přáním a požadavkům. Společnost zajišťuje výrobu květinových vazeb a květin. Disponuje profesionálním personálem, který připraví květinové vazby a květiny přesně podle vašich požadavků za přijatelnou cenu. Vyberte si druh květin, počet i typ aranžmá a překvapte nejbližší nebo oživte své bydlení.

Nabídka floristických a zahradnických potřeb a výroba květin a květinových vazeb


Floristické potřeby

Zahradnictví na jednu stranu poskytuje širokou nabídku květinářských služeb od samotného prodeje květin po aranžmá, nabízí však také rozsáhlý sortiment floristických potřeb. Pokud si chcete vyzkoušet aranžování sami, nakupte si různé stuhy, provázky, aranžovací hmoty, drátky či ozdoby. K dispozici jsou také květináče z různých materiálů, korpusy věnců, ale i proutěné koše a košíky nebo keramické výrobky.


Rostliny do domu i na zahradu

Navštívíte-li krytou halu v Opavě společnosti GARDEN CENTRUM – RAIDA, budete mít jedinečnou možnost pokochat se krásou rostlin a některou si odvézt domů. Firma poskytuje prodej jehličnatých i listnatých stromů, dřevin, okrasných a ovocných keřů, samozřejmě také řezané a hrnkové květiny, ale třeba i sušené a umělé. Do prodejny se můžete vydat i o víkendu, dopoledne je totiž otevřeno v sobotu i neděli.


Vše pro vaši zahradu

Kromě floristických potřeb zakoupíte také potřeby zahradnické. Ať už potřebujete pořídit nové zahradnické nářadí, náhradní díly, ochranné pomůcky nebo zahradní chemii, v Opavě naleznete vše na jednom místě. Kromě potřeb pro zahradu si pak rovnou odvezete i sadbu nebo substráty vysoké kvality.

Navštívíte-li zahradnictví v Opavě, budete mít jedinečnou možnost zakoupit vše, co byste pro potřeby zahradnictví a floristiky mohli potřebovat. Prodejnu navštivte také v případě, potřebujete-li zajistit výrobu květinových vazeb či květin. Veškeré služby vám společnost zajistí ve velmi krátkém čase a v mimořádné kvalitě.Vydáno 24.05.2016
917 Zhlédnutí
Topováno 26.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rostliny k výsadbě, sadba na zahradu, do truhlíků i na balkon

Rostliny k výsadbě, sadba na zahradu, do truhlíků i na balkon
Jaro sebou přináší spoustu radosti a především potřebu sázet a zkrášlovat. Najednou se k životu probouzejí zahrady, balkony i terasy a vůně a krása dýchá ze všech stran. K tomu chutné plody, které díky pěstování vzejdou, a vy jste na sebe pyšní. K pěstování však potřebujete rostliny a sadby na ...

Vše pro zahradu přináší zahradní centrum GARDEN CENTRUM RAIDA Opava

Vše pro zahradu přináší zahradní centrum GARDEN CENTRUM RAIDA Opava
Hledáte spolehlivé zahradní centrum, kde pořídíte vše potřebné pro vaši zahradu? Navštivte GARDEN CENTRUM RAIDA v Opavě. Nabízíme stromky, keře i květiny, ale také hnojiva, květináče a proutěné výrobky. Kromě prodeje rostlin nabízíme zahradnické a floristické služby.
PODSTRÁNKY

Zahradní centrum

Zahradní centrum
Bohatý výběr zahradnického sortimentu, návrhy a úpravy zahrad

Rostliny, keře, stromy, květiny

Rostliny, keře, stromy, květiny
Zeleninová sadba a nabídka ovocných stromů, keřů a balkonových květin

Floristické a zahradnické potřeby

Floristické a zahradnické potřeby
Floristické potřeby pro sázení a pěstování rostlin, včetně zahradní chemie
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RAIDA - GARDENCENTRUM s.r.o. Zahradnictví Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
RAIDA - GARDENCENTRUM s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Hlučínská 42
Opava-Kateřinky 747 05

libuse.raidova@email.cz
+420 553 625 160


Najdete nás také zde:

ARES
captcha