Floristické potřeby a pomůcky pro výrobu věnců, květinových vazeb a výzdob

RAIDA - GARDENCENTRUM s.r.o. Zahradnictví Opava

Floristické potřeby a pomůcky pro výrobu věnců, květinových vazeb a výzdob

RAIDA - GARDENCENTRUM s.r.o.
Zahradnictví OpavaVše pro zahradu přináší zahradní centrum GARDEN CENTRUM RAIDA Opava

Hledáte spolehlivé zahradní centrum, kde pořídíte vše potřebné pro vaši zahradu? Navštivte GARDEN CENTRUM RAIDA v Opavě. Nabízíme stromky, keře i květiny, ale také hnojiva, květináče a proutěné výrobky. Kromě prodeje rostlin nabízíme zahradnické a floristické služby.

GARDEN CENTRUM RAIDA - vše pro vaši zahradu, od květin přes stromy až po zahradnické potřeby.

Široký výběr stromů, keřů a květin

Nejrůznější rostliny a dřeviny, které ozdobí vaši zahradu, pořídíte u nás. V široké nabídce máme jehličnaté i listnaté stromy, okrasné a ovocné keře, ale také hrnkové a řezané květiny nebo balkonové rostliny. Pomůžeme vám také, pokud chcete na záhoncích vysadit zeleninu, jahodníky či letničky. Vše najdete a nakoupíte v GARDEN CENTRU RAIDA.

Potřebujete květiny na výzdobu či pro konkrétní událost? I s tím si poradíme, nabízíme totiž služby květinářství. Vyrábíme květinové vazby a aranžmá podle vašich požadavků a pro danou příležitost.

Zahradní centrum Opava


Zahradní centrum GARDEN CENTRUM RAIDA Opava - zahradnické potřeby a služby

Kromě rostlin u nás nakoupíte veškeré zahradnické potřeby a nářadí pro práci na zahradě. Nabízíme také substráty pro pěstování rostlin, hnojiva a zahradní chemii. Součástí našeho širokého sortimentu jsou nejrůznější keramické i plastové květináče, zahradní keramika a další. Pokud se sami chcete pustit do aranžování květina a vazeb, seženete u nás všechny nezbytné floristické potřeby. Vyberte si stuhy, provázky, drátky a ozdoby, nabízíme také korpusy věnců, aranžovací hmoty nebo košíky a další proutěné výrobky.

Nesoustředíme se pouze na prodej, ale dokážeme vám i pomoci a poradit. Dozvíte se od nás, jaké rostliny jsou vhodné pro vaši zahradu, poradíme vám, jak ji upravit a zkrášlit. Zároveň provádíme návrhy a sadové úpravy zahrad podle vašeho přání.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Rostliny k výsadbě, sadba na zahradu, do truhlíků i na balkon

Rostliny k výsadbě, sadba na zahradu, do truhlíků i na balkon

Jaro sebou přináší spoustu radosti a především potřebu sázet a zkrášlovat. Najednou se k životu probouzejí zahrady, balkony i terasy a vůně a krása dýchá ze všech stran. K tomu chutné plody, které díky pěstování vzejdou, a vy jste na sebe pyšní. K pěstování však potřebujete rostliny a sadby na sázení do zahrad i truhlíků, které vám zajistí Garden centrum-Raida.

Vydáno 01.07.2017
Široký sortiment floristických a zahradnických potřeb a květinářské služby v Opavě

Široký sortiment floristických a zahradnických potřeb a květinářské služby v Opavě

Hledáte místo, kde bude nejširší nabídka floristických a zahradnických potřeb, rostliny, sadby, chemie a další nezbytnosti pod jednou střechou? Zahradnictví GARDEN CENTRUM – RAIDA, nacházející se v Opavě, si klade za cíl poskytnout svým zákazníkům široký sortiment a co nejpestřejší možnosti při výběru květin i pomůcek samotných. Zahradnictví v Opavě nabízí vše v kryté hale a provozuje dopolední prodej i v sobotu a neděli.

Vydáno 24.05.2016Vydáno 22.06.2016
1200 Zhlédnutí
Topováno 15.10.2020