Nábytek na míru do běžných i atypických prostorů

Potřebujete do svého malého, velkého, podkrovního nebo zcela atypického bytu dostat skříně, kuchyni a další nábytek? Ve všech případech vaše potřeby, možnosti i představy splní právě ten vestavěný, tedy nábytek na míru. A tyto potřeby a přání dokáže uspokojit kvalitou, profesionalitou i designem společnost MG-INTERIER s.r.o., Slušovice.

Zakázková výroba nábytku MG - INTERIER

Truhlářské práce a zakázková výroba na míru

Hlavní činností společnosti MG-INTERIER s.r.o. jsou truhlářské práce a zakázková výroba nábytku přímo na míru. Zajišťuje kompletní služby především pro atypické prostory od návrhů až po samotnou výrobu a montáž již od roku 1993. K výrobě patří nejen zařízení domácností, tedy bytů a domů, ale také nábytek na míru pro firmy, obchodní zařízení, veřejné prostory, atd.

Nábytek na míru uspokojí vaše přání


Vestavěný nábytek různých možností

Potřeby každého zákazníka jsou individuální a podle toho se řídí i samotné návrhy a výroba nábytku. Díky vybavení moderní technologií dokáže společnost MG-INTERIER s.r.o. zpracovat různé druhy materiálů od aglomerovaných až po masivní dřevo. Zákazník si tak dopřeje vestavěné skříně INDECO, nábytek do dětských pokojů, ložnic, předsíní a dalších prostorů včetně kuchyní na míru.

Kvalitní zařízení je váš domov


Dokonalý nábytek každého druhu

V žádné domácnosti nemůžou chybět takové prvky jako komody, botníky, předsíňové stěny a sestavy, knihovny, postele, stoly a mnohé další. Co si zákazník vymyslí, to bude mít a žádná představa nezůstane nesplněna. Každý kus nábytku je originál a v něm vaše splněné sny a přání.Vydáno 01.07.2017
134 Zhlédnutí
Topováno 22.09.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Společnost MG – INTERIER 100% kvalita s 22 % slevou

Společnost MG – INTERIER 100% kvalita s 22 % slevou
S pomocí nejmodernějších technologií vytváří firma MG – INTERIER v Březové u Slušovic veškeré dřevěné prvky nejen do soukromých interiérů, ale i do veřejných budov. V nabídce je klasika a také atypické prvky všeho druhu.

Vysněné kuchyně na míru pomáhá vytvořit MG - INTERIER

Vysněné kuchyně na míru pomáhá vytvořit MG - INTERIER
Zařizujete novou kuchyni, ale potýkáte se s atypickým prostorem? Rádi byste do prostoru vměstnali lednici, myčku a skříňky, ale nevíte si rady s uspořádáním prostoru? Pak je tu pro vás společnost MG INTERIER, která vyrábí a dodává moderní a špičkové kuchyně na míru.

Vestavěné skříně na míru, které ohromily Zlín

Vestavěné skříně na míru, které ohromily Zlín
Efektivní využití prostoru. To je hlavní úkol pro nejen šatní vestavěné skříně na míru. Tento typ nábytku na míru vyřeší problém atypických prostor bytu – zejména zkosené stropy, nejrůznější výklenky, prostory za dveřmi nebo přímo pod stropem. Od vestavěné skříně na míru však už dnes chceme, aby ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MG - INTERIER s.r.o. www.skrinezlin.cz
WEBOVÁ STRÁNKA
MG - INTERIER s.r.o.
www.mginterier.cz
Adresa

Adresa

Březová 151
Březová 763 15

mginterier@volny.cz
+420 602 530 314


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha