Vysněné kuchyně na míru pomáhá vytvořit MG - INTERIER

Zařizujete novou kuchyni, ale potýkáte se s atypickým prostorem? Rádi byste do prostoru vměstnali lednici, myčku a skříňky, ale nevíte si rady s uspořádáním prostoru? Pak je tu pro vás společnost MG INTERIER, která vyrábí a dodává moderní a špičkové kuchyně na míru.

Společnost MG INTERIER zařizuje kuchyně na míru

Malý prostor, ale vysoké požadavky vyřeší kuchyně na míru

Společnost MG - INTERIER se zabývá komplexním vybavováním domácností. Máte představu o kuchyni, ale chybí vám zkušenosti nebo čas? Pak využijte našich služeb. Vše začíná výběrem kuchyňského nábytku, který vám vyrobíme na míru, případně si můžete vybrat z pestré nabídky již zhotoveného nábytku. Připraveny pro vás máme kuchyňské pracovní desky od špičkových společností Egger, Hettich nebo Kronospan. Dále vám nabídneme kuchyňská dvířka ve vysokém lesku a v různých barvách. A kování kuchyňského nábytku můžete mít například od přední rakouské společnosti Blum.

Kuchyně na míru Indeco - vhodná do každého prostoru


Výběrem nábytku plánování kuchyně na míru nekončí

Dalším krokem v plánování vaší vysněné kuchyně je výběr nábytku. Ten nabízíme od předních světových společností, jako je Siemens, AEG či Bosh. Těšit se navíc můžete na jeho pětiletou záruku. Naší předností je kvalita a rychlost, to jsou důvody, proč se k nám naši klienti rádi vracejí. Pro aktuální nabídku a výhody se podívejte na náš web. Dozvíte se tam mimo jiné informace o oblíbeném sklu Lacobely, které klientům dodáváme na míru nebo se můžete podívat na již zhotovené modernizace a inspirovat se. Splňte si váš sen a vyberte si kuchyni na míru, MG - INTERIER vám v tom pomůže.

Podívejte se, jak může vypadat i vaše kuchyně na míruVydáno 26.07.2016
153 Zhlédnutí
Topováno 28.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Společnost MG – INTERIER 100% kvalita s 22 % slevou

Společnost MG – INTERIER 100% kvalita s 22 % slevou
S pomocí nejmodernějších technologií vytváří firma MG – INTERIER v Březové u Slušovic veškeré dřevěné prvky nejen do soukromých interiérů, ale i do veřejných budov. V nabídce je klasika a také atypické prvky všeho druhu.

Nábytek na míru do běžných i atypických prostorů

Nábytek na míru do běžných i atypických prostorů
Potřebujete do svého malého, velkého, podkrovního nebo zcela atypického bytu dostat skříně, kuchyni a další nábytek? Ve všech případech vaše potřeby, možnosti i představy splní právě ten vestavěný, tedy nábytek na míru. A tyto potřeby a přání dokáže uspokojit kvalitou, profesionalitou i designem ...

Vestavěné skříně na míru, které ohromily Zlín

Vestavěné skříně na míru, které ohromily Zlín
Efektivní využití prostoru. To je hlavní úkol pro nejen šatní vestavěné skříně na míru. Tento typ nábytku na míru vyřeší problém atypických prostor bytu – zejména zkosené stropy, nejrůznější výklenky, prostory za dveřmi nebo přímo pod stropem. Od vestavěné skříně na míru však už dnes chceme, aby ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MG - INTERIER s.r.o. www.skrinezlin.cz
WEBOVÁ STRÁNKA
MG - INTERIER s.r.o.
www.mginterier.cz
Adresa

Adresa

Březová 151
Březová 763 15

mginterier@volny.cz
+420 602 530 314


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha