Společnost MG – INTERIER 100% kvalita s 22 % slevou

S pomocí nejmodernějších technologií vytváří firma MG – INTERIER v Březové u Slušovic veškeré dřevěné prvky nejen do soukromých interiérů, ale i do veřejných budov. V nabídce je klasika a také atypické prvky všeho druhu.

3D návrhář vestavěných skříní a nábytku

Kompletní služby ve vybavení interiérů

V současné době má moderní člověk velice vysoké nároky na prostředí, ve kterém žije. Už se nechce spokojit s uniformním nábytkem, který „zdobil“ panelákové byty na stejně uniformních sídlištích. Spolu se zvyšujícími se nároky vznikají také firmy, které se na tuto problematiku specializují. Jednou z nich je i MG – INTERIER s.r.o., která poskytuje kompletní služby v oblasti atypických interiérů. A to od návrhu až po konečnou montáž. Společnost řeší interiéry na míru nejen v rodinných domech a bytových jednotkách, ale i ve veřejných budovách (pošty, banky, podniky) a obchodních zařízeních (restaurace, obchodní prostory).

Interiéry na míru tento měsíc se slevou 22 %


Odborníci na dřevěné výrobky všeho druhu

Hlavní náplní společnosti MG – INTERIER jsou truhlářské práce, do kterých spadá zejména zakázková výroba vestavěných skříní, kuchyní, dětských pokojů a kanceláří. Není problém vyrobit i další dřevěné prvky – terasy, podhledy, podbití, ploty, dřevostavby, podlahy, schody, vrata. Samozřejmostí je i výroba atypického nábytku. Používané materiály jsou buď klasické nebo moderní. Technologické postupy se však řadí pouze mezi nejmodernější. Jestliže využijete tento měsíc některých služeb společnosti MG – INTERIER, je vám garantována sleva plných 22 %. Kromě truhlářských prací se může zákazník plně spolehnout i na precizní výsledek malířů a natěračů.

3D návrhář vestavěných skříní - sleva na produkty 22%


Navrhněte si svou skříň

Firma je autorizovaným zástupcem společnosti INDECO CZ. Vestavěné skříně této značky jsou dodávání „na klíč“. Což znamená od návrhu až po předání. Při zpracování je úzkostlivě dbáno na splnění individuálních požadavků každého konkrétního zákazníka. Skvělým pomocníkem je zajímavý program, ve kterém si může sám zákazník navrhnout vestavěnou skříň on-line během několika málo minut v 3D provedení. Do kompletního vybavení interiérů na míru spadá také pokládka podlah a koberců od renomovaných výrobců. S možností atypických povrchových úprav.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.mginterier.cz/

Vydáno 01.08.2018
239 Zhlédnutí
Topováno 05.02.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nábytek na míru do běžných i atypických prostorů

Nábytek na míru do běžných i atypických prostorů
Potřebujete do svého malého, velkého, podkrovního nebo zcela atypického bytu dostat skříně, kuchyni a další nábytek? Ve všech případech vaše potřeby, možnosti i představy splní právě ten vestavěný, tedy nábytek na míru. A tyto potřeby a přání dokáže uspokojit kvalitou, profesionalitou i designem ...

Vysněné kuchyně na míru pomáhá vytvořit MG - INTERIER

Vysněné kuchyně na míru pomáhá vytvořit MG - INTERIER
Zařizujete novou kuchyni, ale potýkáte se s atypickým prostorem? Rádi byste do prostoru vměstnali lednici, myčku a skříňky, ale nevíte si rady s uspořádáním prostoru? Pak je tu pro vás společnost MG INTERIER, která vyrábí a dodává moderní a špičkové kuchyně na míru.

Vestavěné skříně na míru, které ohromily Zlín

Vestavěné skříně na míru, které ohromily Zlín
Efektivní využití prostoru. To je hlavní úkol pro nejen šatní vestavěné skříně na míru. Tento typ nábytku na míru vyřeší problém atypických prostor bytu – zejména zkosené stropy, nejrůznější výklenky, prostory za dveřmi nebo přímo pod stropem. Od vestavěné skříně na míru však už dnes chceme, aby ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MG - INTERIER s.r.o. www.skrinezlin.cz
WEBOVÁ STRÁNKA
MG - INTERIER s.r.o.
www.mginterier.cz
Adresa

Adresa

Březová 151
Březová 763 15

mginterier@volny.cz
+420 602 530 314


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha