Vestavěné skříně na míru, které ohromily Zlín

Efektivní využití prostoru. To je hlavní úkol pro nejen šatní vestavěné skříně na míru. Tento typ nábytku na míru vyřeší problém atypických prostor bytu – zejména zkosené stropy, nejrůznější výklenky, prostory za dveřmi nebo přímo pod stropem. Od vestavěné skříně na míru však už dnes chceme, aby nám vyhovovala nejen svými rozměry a praktičností, ale také designem. Proto se vyplatí vsadit na takového odborníka přes nábytek na míru, se kterým můžete realizaci vestavěných skříní nejen důkladně prokonzultovat, ale také si skříně prohlédnout například v rámci vzorkové expozice v sídle firmy.

Vestavěné skříně na míru, které ohromily Zlín

Uvnitř vestavěné skříně si rozvrhněte police i držáky podle svého gusta

Obrovskou, avšak často opomíjenou výhodou, kterou přináší nábytek na míru včetně věstavěných skříní, je možnost individuálního řešení vnitřní vestavby skříně. A nejedná se pouze o jednotlivé police, zásuvky a šatní tyče. Libovolně můžete umístit také kalhotovníky, držáky na kravaty nebo výklopný koš na prádlo. Velmi užitečné jsou také takzvané sklopné šatní tyče, které rovněž dokáží uspořit hodně místa.
U vnitřního vybavení je navíc možné využít zásuvek s tlumením a užitečným dotahem. Díky této jednoduché vychytávce tak docílíte toho, že se budou zásuvky zavírat pomaleji a takřka samy bez toho, aniž by vydávaly zbytečný hluk.

Nábytek na míru


Nábytek na míru včetně vestavěných skříní přináší více prostoru

Proč skladovat třeba vysavač v koutě, kde zabírá hodně místa, když pro tento účel můžete využít výhod vestavěné skříně? Mimo jiné si totiž dovnitř vestavěné skříně můžete nechat umístit praktické držáky na hadici od vysavače i jednotlivé nástavce. Díky tomu získáte jednoznačně více prostoru ve spodních patrech.
V posledních letech MG – INETRIER čím dál častěji pro své zákazníky realizuje také kuchyně na míru. Nechat si vytvořit praktický, funkční a designově propracovaný prostor pro vaření, kterým je kuchyně na míru, patří mezi priority mnoha domácností. Ne nadarmo se říká, že kuchyně je srdce domu a všechny večírky se nakonec stejně vždy přesunou do kuchyně.

Vestavěné skříně


Posuvné otevírání dveří vestavěných skříní je vychytávka k nezaplacení

Další úsporu místa směrem ven ze skříně pak nabízí posuvné otevírání dveří vestavěných skříní. Nemusíte se tak bát, že je vaše chodba příliš úzká a dveře skříně nepůjdou pořádně otevřít, nebo že se kolem nich neprotáhnete. I u dveří vestavěných skříní a dalšího nábytku je možné využít výhod funkce tlumení a dotahu, aby nebouchaly a zavíraly se tak doslova samy bez námahy.


Lacobely – elegantní skleněné výplně dveří vestavěných skříní

Vestavěné skříně mohou být navíc velmi designově propracovanou záležitostí. V MG – INTERIER jsme v poslední době zaznamenali velký zájem veřejnosti o skleněné výplně dveří. Ty umožňují použití různých typů skel například Lacobel v celé řadě barevných odstínů, bílý Lacomat nebo zrcadla. Skleněné výplně dveří Lacobely působí v interieru velmi elegantně a ani jejich údržba není překvapivě nikterak složitá.

Skleněné výplně dveří


MG – INTERIER aneb vestavěné skříně pro každého

Zakázková výroba nábytku na míru, široké spektrum materiálů nejen pro vestavěné skříně, ale také kvalitní záruční a pozáruční servis. To jsou některé z důvodů, proč se na nás s důvěrou obracejí zákazníci nejen ze Zlína, ale i širokého okolí. Pro celé Zlínsko působíme jako autorizovaní zástupci společnosti INDECO CZ.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.mginterier.cz/

Vydáno 22.06.2015
737 Zhlédnutí
Topováno 25.08.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Společnost MG – INTERIER 100% kvalita s 22 % slevou

Společnost MG – INTERIER 100% kvalita s 22 % slevou
S pomocí nejmodernějších technologií vytváří firma MG – INTERIER v Březové u Slušovic veškeré dřevěné prvky nejen do soukromých interiérů, ale i do veřejných budov. V nabídce je klasika a také atypické prvky všeho druhu.

Nábytek na míru do běžných i atypických prostorů

Nábytek na míru do běžných i atypických prostorů
Potřebujete do svého malého, velkého, podkrovního nebo zcela atypického bytu dostat skříně, kuchyni a další nábytek? Ve všech případech vaše potřeby, možnosti i představy splní právě ten vestavěný, tedy nábytek na míru. A tyto potřeby a přání dokáže uspokojit kvalitou, profesionalitou i designem ...

Vysněné kuchyně na míru pomáhá vytvořit MG - INTERIER

Vysněné kuchyně na míru pomáhá vytvořit MG - INTERIER
Zařizujete novou kuchyni, ale potýkáte se s atypickým prostorem? Rádi byste do prostoru vměstnali lednici, myčku a skříňky, ale nevíte si rady s uspořádáním prostoru? Pak je tu pro vás společnost MG INTERIER, která vyrábí a dodává moderní a špičkové kuchyně na míru.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MG - INTERIER s.r.o. www.skrinezlin.cz
WEBOVÁ STRÁNKA
MG - INTERIER s.r.o.
www.mginterier.cz
Adresa

Adresa

Březová 151
Březová 763 15

mginterier@volny.cz
+420 602 530 314


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha