Výroba a prodej licenčního textilu pro děti

Věděli jste, že na výrobu a prodej textilu s potiskem známých postaviček je potřebná licence? Oblečení s potiskem je žádané hlavně u našich nejmenších a takové kousky se stávají jejich nejoblíbenějšími. Překvapte a potěšte i vy svoje děti a pořiďte jim oblečení s obrázky dle jejich přání. O vaše požadavky se následně postará výrobce a velkoobchod licenčního textilu Cartoon Mania, s.r.o.

Potisky na oblečení Cartoon Mania

Dynamická společnost s licencí na exkluzivní design

Společnost Cartoon Mania, s.r.o. se sídlem na Praze 6 je výrobcem a prodejcem sortimentu, který je zaměřený na licenční textilní výrobky pro děti a to ve střední a východní Evropě. Jejich specializace je zaměřená na výrobu a následný prodej nočního spodního prádla, ponožkového a punčochového zboží, triček, plavek, čepic a doplňkového zboží. Portfolio licenci je složené z takového obsahu potisků jako Hello Kitty, Disney, Star Wars, Mimoni, Batman, Superman, Route 66, Forever friends, PETS, atd.

Styl vašich dětí a pohádkoví hrdinové


Výroba zboží dle požadavků zákazníka

Výroba a prodej sortimentu jsou podmíněné také samotnými požadavky zákazníka. V možnostech společnosti je i zajištění exkluzivního designu včetně privátních značek. Základem úspěchu je hlavně originalita a splnění přání těch nejmenších. Kromě zajímavého potisku je samozřejmostí také kvalita materiálů a dostupná cena. Společnost je držitelem certifikátu Oeko-Tex, který svědčí o originalitě i kvalitě.

Podporujte vkus nejmenších


Sortiment oblečení od hlavy až k patě

A jaký sortiment oblečení s originálním potiskem oblíbených postaviček můžete svým dětem pořídit? Slipy, boxerky, tílka, kalhotky, pyžama, noční košile, mikiny, tepláky, trička, čepice, kraťasy, kšiltovky, ponožky, punčochy, termo legíny a mnohé další. Kouzelně budou vypadat i vaše miminka, pro které získáte dupačky, bodíčka, sety i bryndáčky.Vydáno 07.07.2017
497 Zhlédnutí
Topováno 01.11.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Oblečení s potiskem oblíbených hrdinů? Sny dětem plní Cartoon Mania

Oblečení s potiskem oblíbených hrdinů? Sny dětem plní Cartoon Mania
Má vaše dítě oblíbenou pohádku? Udělejte mu radost a pořiďte mu oblečení s kreslenými hrdiny, které má nejvíc rádo. Firma Cartoon Mania, s.r.o. vyrábí originální trička, mikiny, pyžama i další dětské oblečení s potiskem postaviček z animovaných filmů.

Buďte styloví, kupujte originální trička s licencí

Buďte styloví, kupujte originální trička s licencí
Všude kam se podíváte, vidíte ta stejně nudná trička. Bez nápadu, bez barev… Chcete být výjimeční a originální? Trička od společnosti Cartoon Mania budí pozornost díky svým pestrým barvám a hlavně díky nádherným a originálním potiskům, které vykouzlí úsměv na tváři každému, kdo se na vás podívá.

Originální oblečení s potiskem oblíbených hrdinů budou vaše děti zbožňovat

Originální oblečení s potiskem oblíbených hrdinů budou vaše děti zbožňovat
I ranní oblékání může být pro děti zábava, stačí, když jim pořídíte to pravé oblečení. Kde? No přece u společnosti Cartoon Mania. Náš velkoobchod s textilem nabízí originální trička s potiskem pro holky i kluky každého věku. Seženete u nás ale i další zábavné a pohodlné oblečení. Stačí si vybrat.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Cartoon Mania, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Cartoon Mania, s.r.o.
halantex.pl
Adresa

Adresa

Terronská 727/7
Praha 6 160 00

info@halantex.pl
+420 725 085 437


Najdete nás také zde:

ARES
captcha