Oblečení s potiskem oblíbených hrdinů? Sny dětem plní Cartoon Mania

Má vaše dítě oblíbenou pohádku? Udělejte mu radost a pořiďte mu oblečení s kreslenými hrdiny, které má nejvíc rádo. Firma Cartoon Mania, s.r.o. vyrábí originální trička, mikiny, pyžama i další dětské oblečení s potiskem postaviček z animovaných filmů.

Kvalitní dětské oblečení s potiskem

Hravé oblečení s potiskem, které si děti zamilují

Vybrat dětské oblečení s potiskem, který bude vaše ratolesti bavit, může být někdy pěkně složité. S tričky, mikinami a dalšími oděvy od firmy Cartoon Mania však nuda nebude! Navštivte náš velkoobchod s textilem a přesvědčte se sami. Ať už doma máte kluka či holku, u nás mu vyberete hravé a originální oblečení.

Vyrábíme totiž licenční oděvy s potiskem oblíbených kreslených hrdinů. Má vaše dítko rádo postavičky z Disney pohádek, Mimoně nebo Hello Kitty? Patří k jeho oblíbencům hrdinové Batman nebo Superman či dává přednost Star Wars? To všechno a mnohé další najdete u nás. Potisk vám vyrobíme i na zakázku dle vašeho přání.

Oblečení s potiskem pro děti


Kvalitní dětské oblečení s potiskem

Cartoon Mania má ve svém bohatém sortimentu oblečení pro kluky i holky od batolat až po velké školáky. Seženete u nás trička s krátkým i dlouhým rukávem, mikiny, tepláky i kraťase, plavky a spodní prádlo, pyžama i noční košile, ponožky, ale také kšiltovky, čepice, rukavice a šály. Pro nejmenší máme dupačky, body, bryndáčky i celé sety.

Důraz klademe nejen na vzhled, který okouzlí vaše děti. Víme, že rodiče zajímá i kvalita oblečení, proto k jeho výrobě používáme prvotřídní materiály a dbáme i na kvalitní potisk, který vydrží i časté praní.

Potěšte své děti oblečením, které z nich udělá jejich oblíbené hrdiny.

Hravé a kvalitní dětské oblečení s potiskemVydáno 19.10.2016
416 Zhlédnutí
Topováno 31.12.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba a prodej licenčního textilu pro děti

Výroba a prodej licenčního textilu pro děti
Věděli jste, že na výrobu a prodej textilu s potiskem známých postaviček je potřebná licence? Oblečení s potiskem je žádané hlavně u našich nejmenších a takové kousky se stávají jejich nejoblíbenějšími. Překvapte a potěšte i vy svoje děti a pořiďte jim oblečení s obrázky dle jejich přání. O vaše ...

Buďte styloví, kupujte originální trička s licencí

Buďte styloví, kupujte originální trička s licencí
Všude kam se podíváte, vidíte ta stejně nudná trička. Bez nápadu, bez barev… Chcete být výjimeční a originální? Trička od společnosti Cartoon Mania budí pozornost díky svým pestrým barvám a hlavně díky nádherným a originálním potiskům, které vykouzlí úsměv na tváři každému, kdo se na vás podívá.

Originální oblečení s potiskem oblíbených hrdinů budou vaše děti zbožňovat

Originální oblečení s potiskem oblíbených hrdinů budou vaše děti zbožňovat
I ranní oblékání může být pro děti zábava, stačí, když jim pořídíte to pravé oblečení. Kde? No přece u společnosti Cartoon Mania. Náš velkoobchod s textilem nabízí originální trička s potiskem pro holky i kluky každého věku. Seženete u nás ale i další zábavné a pohodlné oblečení. Stačí si vybrat.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Cartoon Mania, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Cartoon Mania, s.r.o.
halantex.pl
Adresa

Adresa

Terronská 727/7
Praha 6 160 00

info@halantex.pl
+420 725 085 437


Najdete nás také zde:

ARES
captcha