Svěřte svou zahradu a další venkovní plochy do rukou odborníků

U-SERVIS Tomáš Šindler

Svěřte svou zahradu a další venkovní plochy do rukou odborníků

U-SERVIS
Tomáš ŠindlerKompletní starostlivost o úklid i údržbu vaší zahrady

Každodenní starosti často způsobují nedostatek času na úklid domácnosti a zahrady. Nejen nepořádek v pokojích, ale i tráva na zahradě vám může přerůst přes hlavu, stejně jako neodklizený sníh v zimě a minimální úprava porostů. Aby nebylo vše na vaší hlavě, pozvěte si na pomoc profesionální úklidovou firmu U-SERVIS z Opavy.

Kompletní úklid a údržba zahrad U-servis

Úklidová společnost s tradicí vás v tom nenechá samotných

Úklidová firma Tomáš Šindler, U-SERVIS působí na trhu od roku 1991. Obsahem jejich služeb jsou úklidové práce domácností i firem, včetně čištění koberců, společných prostor bytových domů, mytí oken a také přípravy na malování interiéru, atd. K činnosti patří také péče o zahrady a úklid venkovních prostor. Působení je zaměřené na oblast Moravskoslezského kraje jako třeba Opava, Ostrava, Krnov, Bruntál, Hlučín, Bílovec a podobně.

Život s profesionálním úklidem


Uklizená zahrada i další venkovní prostory

Díky profesionalitě a dlouholeté tradici nemusíte mít obavy nechat vaší zahradu a jiné venkovní prostory v péči firmy U-SERVIS. Firma se o údržbu vaší zahrady kompletně postará. K pravidelným činnostem patří sekání trávy, hrabání listí, stříhání živých plotů i keřů, odklízení sněhu nebo strojní čištění venkovní plochy, zametání. Objednat si můžete jednorázové služby i pravidelný úklid a čištění.

Péče o venkovní i vnitřní prostory


Individuální přístup ke spokojenosti klientů

Co klient to jiné potřeby a požadavky a proto se i firma U-SERVIS snaží přistupovat ke svým klientům profesionálně a individuálně. A to nejen v oblasti úklidu domácností a firem a údržby zahrad a venkovních prostorů, ale také prodejem i půjčením různých pomůcek jako například krovinořezy, sekačky, pily, vysavače a mnohé další.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.uklid-sindler.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Úklidová služba U-SERVIS Opava - úklid domácností, firem i čištění ozonem

Úklidová služba U-SERVIS Opava - úklid domácností, firem i čištění ozonem

Kdo o sobě může říct, že je úklid jeho oblíbená činnost nebo snad, že úklidem rád tráví spoustu času? Někoho takového byste hledali jen těžko. Úklid domácností či úklid firem jsou práce, kterými se nikdo nezabývá rád, přesto jsou velmi nezbytné. Každý problém má však své řešení – v případě úklidu firem i domácností je to úklidová služba U-SERVIS, která nabízí i čištění ozonem.

Vydáno 12.07.2016
Svěřte svou zahradu a další venkovní plochy do rukou odborníků

Svěřte svou zahradu a další venkovní plochy do rukou odborníků

Pravidelná údržba zahrad a dalších venkovních ploch patří k časově náročným aktivitám. Ať už disponujete zahradou jakkoliv velké plochy, možná nemáte dostatek času nebo sil postarat se o ni svépomocí. Chcete-li se zbavit starostí s údržbou zahrady, využijte profesionálních služeb úklidové firmy U-Servis z Opavy, působící na českém trhu přes 25 let. Zajistí pro vás sekání trávy, údržbu rostlin, stromů i keřů včetně zastřihávání, hrabání listí či strojní zametání zpevněných ploch.

Vydáno 12.06.2016Vydáno 07.07.2017
45 Zhlédnutí