Světelné panely repasované výprodej Praha - světelná reklama na míru

MOOS s.r.o. Výroba světelné reklamy

Světelné panely repasované výprodej Praha - světelná reklama na míru

MOOS s.r.o.
Výroba světelné reklamy
Světelná a nesvětelná reklama na míru i označování provozoven

Potřebujete si nechat vyrobit světelnou či nesvětelnou reklamu na míru, neonovou reklamu nebo třeba firemní štít? Se všemi těmito a mnoha dalšími souvisejícími činnostmi Vám může pomoci právě společnost MOOS s.r.o, která se jimi zabývá již více než dvacet let.

Světelná reklama, MOOS s.r.o.

Výroba reklamy a označování provozoven

Společnost MOOS s.r.o se zabývá výrobou světelných a neonových reklam, označením provozoven, recepcí, lékáren, výrobou firemních štítů a dalších obdobných prvků. Označování lékáren je složitější proto, že je potřeba povolení na výrobu lékařského kříže s chráněným vzorem. To ale společnost MOOS s.r.o samozřejmě má. Dále se také zabývá prodejem a řezáním různých polymerních materiálů, nejčastěji plexiskla a polykarbonátu.

Světelná reklama


Světelná reklama je nejoblíbenější

Nejběžnější a nejžádanější je reklama ve formě světelných panelů, které mohou být buď jednostranné, nebo oboustranné. Nejčastějším materiálem je v tomto případě plast nebo hliník, jako výplň je užit polykarbonát nebo plexi. Grafika samotná je nejčastěji zhotovená pomocí sítotisku nebo digitálního tisku. Do popředí se dostávají i neonové nápisy, které vynikají tím, že je možné si nechat vyrobit jednotlivá písmena a provést podsvětlení nebo prosvětlení. Zdrojem takto intenzivního světla jsou odolné neonové trubice.

Aktuální ceník


Zajděte si na pobočku

MOOS s.r.o je pražská společnost, kterou můžete kontaktovat přímo v její pražské kanceláři nebo rovnou ve výrobně, kde je i samotné sídlo firmy. To se nachází v Osečanech.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.moos.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Světelná reklama od MOOS zviditelní vaše podnikání

Světelná reklama od MOOS zviditelní vaše podnikání

Víte, co je první věc, kterou zákazník vidí po příchodu do obchodu nebo kanceláře? Je to reklamní tabule dané firmy, která by měla upoutat jeho pozornost a přivítat ho v budově. Proto by dnes vkusná reklamní tabule měla už být samozřejmostí každé moderní firmy. A na jejich výrobu a prodej se specializuje společnost MOOS, stejně jako na další kvalitní výrobky z polykarbonátových desek a LED panelů.

Vydáno 26.07.2016Vydáno 12.07.2017
195 Zhlédnutí
Topováno 07.07.2020

Světelná reklama

Světelná reklama

Výroba světelné reklamy, světelné panely, neonové nebo LED diodové prosvětlené nápisy

Plexisklo a polykarbonát

Plexisklo a polykarbonát

Prodej plexiskla a polykarbonátu v celých, nebo na míru řezaných formátech, zakázkové zpracování

Řezaná plotrová grafika

Řezaná plotrová grafika

Řezaná plotrová grafika pro vnitřní i venkovní použití, reklamní poutače