Světelná reklama, světelné reklamní panely Praha - výplň plexi nebo polykarbonát

MOOS s.r.o. Výroba světelné reklamy

Světelná reklama, světelné reklamní panely Praha - výplň plexi nebo polykarbonát

MOOS s.r.o.
Výroba světelné reklamy
Výroba světelné reklamy, světelné panely, neonové nebo LED diodové prosvětlené nápisy

Výrobou světelných reklam se společnost MOOS s.r.o. zabývá již dlouhodobě. Hledáte-li pro svou firmu, obchod, lékárnu, kancelář či restauraci nebo diskotéku poutavou reklamu, vyberte si u nás z nabídky světelných panelů a neonových nebo LED diodových prosvětlených nápisů. Díky mnohaletým zkušenostem a zdokonalováním technologií se řadíme ke špičkám ve svém oboru. O naší kvalitně odvedené práci svědčí mnoho referencí a spokojených zákazníků, mezi které patří např. Tchibo, NOVA, Blažek, Chronos či ALO Diamonds.

Světelná písmena Golf Profi vyrobena společností MOOS s.r.o.

Výroba jednostranných a oboustranných světelných panelů, recepčních pultů a označení lékáren

Světelná reklama je zaručený způsob, jak zaujmout. Je vidět z velké dálky a pro lidské oči je maximálně poutavá. Naše společnost se zabývá výrobou jak jednostranných, tak i oboustranných světelných panelů, tyto zhotovujeme z plastových nebo hliníkových profilů, které se následně vyplní plexisklem nebo polykarbonátem. Kromě velkých panelů vyrábíme také označení recepčních pultů a jako jedna z mála firem jsme smluvním partnerem f. Flašar s povolením vyrábět lékárenské kříže s chráněným vzorem.

Výroba světelné reklamy


Prosvětlená písmena a loga pomocí neonu, novinka použití LED diod

Zajímavou formou reklamy jsou také neonové nápisy a loga. Vyrábíme a montujeme každé písmeno jednotlivě, můžeme tedy dokonale vyhotovit logo Vaší firmy přesně tak, jak vypadá v elektronické podobě. Jako zdroj světla v nich používáme neonové trubice a novinkou je také použití LED diod, které vykazují větší životnost a nejsou náchylné na povětrnostní podmínky a změnu teplot. Tento typ světelné reklamy vypadá velice efektně a investice do ní se rozhodně vyplatí!Světelná reklama

Světelná reklama

Výroba světelné reklamy, světelné panely, neonové nebo LED diodové prosvětlené nápisy

Plexisklo a polykarbonát

Plexisklo a polykarbonát

Prodej plexiskla a polykarbonátu v celých, nebo na míru řezaných formátech, zakázkové zpracování

Řezaná plotrová grafika

Řezaná plotrová grafika

Řezaná plotrová grafika pro vnitřní i venkovní použití, reklamní poutače