Polykarbonát je odolný a nabízí různé možnosti použití Praha - desky Lexan Thermoclear

MOOS s.r.o. Výroba světelné reklamy

Polykarbonát je odolný a nabízí různé možnosti použití Praha - desky Lexan Thermoclear

MOOS s.r.o.
Výroba světelné reklamy
Výroba světelné reklamy, světelné panely, neonové nebo LED diodové prosvětlené nápisy

Výrobou světelných reklam se společnost MOOS s.r.o. zabývá již dlouhodobě. Hledáte-li pro svou firmu, obchod, lékárnu, kancelář či restauraci nebo diskotéku poutavou reklamu, vyberte si u nás z nabídky světelných panelů a neonových nebo LED diodových prosvětlených nápisů. Díky mnohaletým zkušenostem a zdokonalováním technologií se řadíme ke špičkám ve svém oboru. O naší kvalitně odvedené práci svědčí mnoho referencí a spokojených zákazníků, mezi které patří např. Tchibo, NOVA, Blažek, Chronos či ALO Diamonds.

Světelná písmena Golf Profi vyrobena společností MOOS s.r.o.

Výroba jednostranných a oboustranných světelných panelů, recepčních pultů a označení lékáren

Světelná reklama je zaručený způsob, jak zaujmout. Je vidět z velké dálky a pro lidské oči je maximálně poutavá. Naše společnost se zabývá výrobou jak jednostranných, tak i oboustranných světelných panelů, tyto zhotovujeme z plastových nebo hliníkových profilů, které se následně vyplní plexisklem nebo polykarbonátem. Kromě velkých panelů vyrábíme také označení recepčních pultů a jako jedna z mála firem jsme smluvním partnerem f. Flašar s povolením vyrábět lékárenské kříže s chráněným vzorem.

Výroba světelné reklamy


Prosvětlená písmena a loga pomocí neonu, novinka použití LED diod

Zajímavou formou reklamy jsou také neonové nápisy a loga. Vyrábíme a montujeme každé písmeno jednotlivě, můžeme tedy dokonale vyhotovit logo Vaší firmy přesně tak, jak vypadá v elektronické podobě. Jako zdroj světla v nich používáme neonové trubice a novinkou je také použití LED diod, které vykazují větší životnost a nejsou náchylné na povětrnostní podmínky a změnu teplot. Tento typ světelné reklamy vypadá velice efektně a investice do ní se rozhodně vyplatí!Světelná reklama

Světelná reklama

Výroba světelné reklamy, světelné panely, neonové nebo LED diodové prosvětlené nápisy

Plexisklo a polykarbonát

Plexisklo a polykarbonát

Prodej plexiskla a polykarbonátu v celých, nebo na míru řezaných formátech, zakázkové zpracování

Řezaná plotrová grafika

Řezaná plotrová grafika

Řezaná plotrová grafika pro vnitřní i venkovní použití, reklamní poutače