CNC obrábění Praha – s možností plošného frézování různých materiálů

MOOS s.r.o. Výroba světelné reklamy

CNC obrábění Praha – s možností plošného frézování různých materiálů

MOOS s.r.o.
Výroba světelné reklamy
Řezaná plotrová grafika pro vnitřní i venkovní použití, reklamní poutače

Firma MOOS s.r.o. je odborníkem na výrobu reklamních poutačů. Reklamní nápisy a plotrová, tedy řezaná reklama ze samolepicích fóií pro vnitřní i venkovní použití, je pro svou jednoduchost a rychlost stále žádaným způsobem grafické propagace firmy. Vždy zaujme a osloví velké množství potencionálních zákazníků. Svěřte výrobu Vaší reklamy do profesionálních rukou našich pracovníků.

Řezaná plotrová reklama vyrobena společností MOOS s.r.o.

Řezaná plotrová reklama ze samolepicích fólií k venkovnímu i vnitřnímu použití

Řezaná neboli plotrová reklama je jeden z klasických typů reklamy, která dokáže efektivně zapůsobit na potencionální zákazníky. Zabýváme se její výrobou od konzultace, návrhu, až po finální realizaci. Tento typ reklamy se vytváří ze samolepicích fólií, které lze nalepit na hladké povrchy, jako jsou PVC, kov, sklo nebo akrylát. Naši řezanou reklamu můžete umístit jak do exteriéru, tak i do interiéru a bude skvěle sloužit k propagaci výrobků nebo poskytovaných služeb. Investice do naší plotrové reklamy se rozhodně vyplatí!

Řezaná plotrová grafika


Výroba řezané plotrové reklamy, tisk na fólie umístitelné na zeď, kvalita a odbornost odvedené práce

Nyní už se nemusíte při výběru místa pro Vaši reklamu ničím omezovat! Nově tiskneme plotrovou reklamu také na fólie, které k nalepení nevyžadují hladký povrch, ale můžou být nalepeny i na zeď! Díky tomu Vaši reklamu umístíme přesně tam, kde Vám přinese největší užitek. Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně realizace plotrové reklamy, nebo potřebujete poradit s návrhem, neváhejte se na nás obrátit – jsme jedničkou ve svém oboru, což dokazuje velké množství referencí a spokojenost našich klientů.Světelná reklama

Světelná reklama

Výroba světelné reklamy, světelné panely, neonové nebo LED diodové prosvětlené nápisy

Plexisklo a polykarbonát

Plexisklo a polykarbonát

Prodej plexiskla a polykarbonátu v celých, nebo na míru řezaných formátech, zakázkové zpracování

Řezaná plotrová grafika

Řezaná plotrová grafika

Řezaná plotrová grafika pro vnitřní i venkovní použití, reklamní poutače