VIPAMA s.r.o.Vyrobíme vám pohodlnou kancelář na míru a dle vašich požadavků

Jak se nám to má podařit? Díky naší zakázkové výrobě nábytku. Společnost Vipama funguje od roku 2003 a za svou dobu působnosti získala na síle a vytýčila si základní body, které vždy plnila a také bude nadále plnit. Nejvýše postavený bod, který zaujímá přední místo, je právě spokojenost zákazníků. A právě tu se snaží dodržet v každém ohledu. Zabývají se také výrobou kuchyní na míru, obývacích stěn, dětských pokojů, ložnic a vestavěných skříní. Zvládají však také interiérové dveře, schody a jakýkoliv další nábytek.

VIPAMA s.r.o., výroba kancelářského nábytku

Komplexní řešení interiéru

Mezi velice oblíbené patří v dnešní době rozhodně kancelářský nábytek. Ten už lidé nechtějí mít obyčejný, ale mnohým z nás se zalíbilo mít nábytek dle své představy, nebo přizpůsobený danému prostoru. Kanceláře jsou často malé nebo atypické a proto je potřeba si přizpůsobit i nábytek dle svých představ a dle rozměrů daného prostoru.

Zakázková výroba kanceláře na míru a dle vašich představ


Působí v Opavě a přilehlém okolí

Poskytují truhlářské a stolařské práce všeho druhu a tím zdaleka jejich služby nekončí. Provádějí odborné návrhy interiérů. Jsou schopni vybavit vám celý dům, od luxusní a moderní kuchyně, přes její celkový vzhled a návrh, až po obývací pokoj nebo ložnici s vestavěnými skříněmi. Jako třešničku na dortu si nechávají schodiště a interiérové dveře, které velice ladně a efektivně zakomponují do vašeho domova.

Komplexní řešení vašeho interiéru


Zakázková výroba nábytku

Nábytek se zhotovuje vždy dle přání a požadavků zákazníka. Snažíme se přizpůsobit materiál vašim potřebám. Dřevo je stále krásným a moderním prvkem, který se skvěle hodí do interiéru nejenom našich domovů, ale také do kanceláří, kde bude působit útulně a přirozeně. Výroba materiálu je samozřejmě na vašem zvážení a celkové provedení taktéž.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vipama.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zakázková výroba nábytku do každého interiéru

Zakázková výroba nábytku do každého interiéru

Každý, kdo někdy zařizoval byt nebo dům, jistě ví, že sehnat vyhovující nábytek není mnohdy jednoduché. Rozměry pokojů jsou často tak specifické, že do nich sériově vyráběný nábytek jen těžko naskládáte. Ideálním řešením je tedy nechat si vyrobit nábytek na míru. Jenomže kde najít kvalitní, spolehlivé a ověřené stolařství, které vám vyjde vstříc a zrealizuje vaše představy?

Vydáno 03.06.2016
Nábytek na míru pomůže vytvořit váš vysněný domov

Nábytek na míru pomůže vytvořit váš vysněný domov

Každý dům i byt je jiný. Pokoje mohou mít různé rozměry, jinak vysoké stropy nebo třeba stropy zkosené. Takové odlišnosti a specifika vaší domácnosti s sebou přináší samozřejmě i odlišné nároky a potřeby, co se týče nábytku a vybavovacích předmětů. Naštěstí ale existují vedle mnoha obchodů se sériovým nábytkem i takové firmy, které vyrábí nábytek na míru. Pak nemusíte mít obavy, že vám nebude ladit linka s jídelním stolem, nebo že se vám ta krásná skříň z obchodu nevejde do vaší ložnice.

Vydáno 11.08.2015Vydáno 02.08.2017
41 Zhlédnutí
Topováno 12.12.2017